Marta boulinga saspēle - forums čamda bumbas! 🎳

Jup. Tu vari nomāt tos tur uz vietas vai arī, laikam, nest līdzi pats savējos. :D

Nesprūdīs, ben man ir bijis tā, ka metot bumba atdalās ar skaidru paukšķi

Tas absolūti nepalīdz situācijai. I mean, es nebūšu jo ģimenes lietas, bet tāpat nepalīdz

Nu jopcik, pirmais atkritušais… Pie tam viens no tiem, kas reāli varētu tās bumbas kārtīgi pamētāt.

es neesmu atkritušais, jo nemaz par to dienu nebalsoju, jo es jau zināju ka otrdien man obligāti būs jābūt laukos

Hmmm…
Tad es ierosinu pārcelt uz 18.03., jo tā ir tuvākā pēc balsīm diena, par kuru tu esi nobalsojis.

tāpat nebūs. Es pirmdien maucu pēc darba pa taisno uz laukiem. man vnk vajag jau no paša rīta būt laukos mazo brāli pieskatīt, kamēr mātei ķīmija, jo sencis nekādīgi netiek dēļ darba. un ja es nebūšu, mani visu atvaļinājumu grauzīs vainas apziņa, ka nepalīdzēju, and that would not be fun for anyone

Nu tad davai noņem tos datumus, kuros tu nevari tikt, a to vispār nekas nav skaidrs.

vinnēja 19. datums @Menestrels tak jau paziņoja
šito saiet viņš organizē, ne es

Man tādas aizdomas, ka tu sajauci dienas balsošanu ar tikšanās laika balsošanu.

Vairākums jau ir apstiprinājuši, ka tiek 19.03. tātad spēlesim nākošnedēļ otrdienā. Pats pa sevi būtu ideāli, ja visi tiktu, taču mums jāsadzīvo ar dienu kurā tiek vairākums.

Es šo sapratu tā, ka arī datumu varbūt var par dienu šurp vai turp pabīdīt.
Mazums tomēr izrādās, ka 20. datumā visi arī var tikt…

Pēc balsīm spriežot, diena ir visgrūtāk bīdāmā.

Galvenais negrābsties ar roku ko bāz bumbā gar frī kartupeļiem vai citām taukainām uzkodām, tad būs pretējs efekts :D

ka iedomājos cik netīri ir tie bumbu caurumi, un kad pēc tam, kad pirksts bijis tajā caurumā, tad uz frī kartupeļa un tad mutē - ooof :nauseated_face:

Tādēļ labāk nebāzt tos pirkstus, kur nevajag. Vai arī met bumbu ar kreiso roku un ēd ar labo (vai vice-versa).

1 Like

boulingā un nebāzt? njā ;DD
vienīgais solution ir neēst kamēr spēlē, imo

1 Like

Var jau potenciāli to bumbu turēt ar plaukstu un mest no apakšas :eyes: Vai turēt blakus dezinficēšanas līdzekli tiklīdz gribi kādu našķi

Dakša arī ir variants. :fork_and_knife:

Mest boulinga bumbu ar dakšu?

1 Like

Go full weeb. Met ar irbulīšiem

2 Likes