Mani, Tavi zvēriņi!

Daiļslidošanas eksperti

12 Likes

14 Likes

Kad parādās hiperaktīvitāte uz nakti un jāiznīcina saimnieka sega.

9 Likes

Some more shameless cat pics



9 Likes

Šis ir Rūdis. Miegains - kā nekā pēc gaļas gabala apēsta.

Pieņēmām viņu pie sevis, kad iepriekšējā saimniece nomira un viņš tika svaidīts no vienas vietas uz otru. Cik noprotu, īsts pensionārs - 14 gadi šamējām. Patīk gulēt un ēst, un naktīs dažreiz uznāk zoomies.

9 Likes

Šis ir Roko, un tā vien izskatās, ka viņš vēl ar vien nav iemācījies rakt zemi kā citi suņi​:rofl::rofl::rofl:

10 Likes

Parkūrs pa lielo ķirsi

8 Likes

Ļoti fotogēniski!

Sen neesmu neko metusi bet diemžēl nu visa lielā kuplā pulka vairs tik 5 izdzīvojuši

5 Likes

ko tu ar “izdzīvojuši” domā? Vecums vai degu arodslimības dara savu?

1 Like

Nav ne mans ne tavs, bet domāju tā pat jāiemet bija.

3 Likes

No visiem vienpadsmit
Man pirmais Degu vnk izkūpēja gaisā,vienu dienu izmuka un vairs tā arī neatradu.Mēs jau smējāmies ar ģimeni kā parasti tēvs aizgāja pēc piena un vairs neatgriezās jo mātītei tieši otrais metiens bija xD Saprata,ka pa daudz sīko būs
Tad viens no sīčiem noslīka ūdens traukā pa nakti tas bija dikti sad
Tad bija viena ziema,kur pat man bija pašai dzīvoklī pavēsi un šiem kā bildē patīk gulēt viens uz otra un tā mēdzu atrast pārīti ar lauztu mugurkaulu no tā,ka to svaru neizturēja.
Tad ir bijuši,ka mani vecākie bērni izdomā,ka viņiem tomēr sīkie nepatīk un nograuž pa nakti :skull_and_crossbones:
Un Mātīte nesen nomira pēc neiznēšanas, sākumā apēda savus nedzīvos bērnus un tad jau skatos,ka vienu dienu reāli kaula un āda un nakti neizvilka…Big sad :sob: Vairs neviens no pirmajiem nepalika.
Sapratu to,ka pēc tā kad izaudzināšu šitos atlikušs bērnus,vairs neko neņemšu,jo ņemot vērā,ka man ir mainījies dzīves veids man maz atliek laika,ko pievērst dzīvnieku rūpei.

5 Likes

Kaut kas traks!!!

Nu es jau vēl mēģināju kaut kā diviem būriem sadalīt lai vēl nebūtu tik traki bet tik un tā daba dara savu… iedomājies kā savvaļā viņi uzvedas

1 Like

Grauzējus vispār turēt ir diezgan briesmīgi :skull:

Ne velti ir tas joks, ka visi suņi nokļūst debesīs, bet kāmīši uz turieni sprinto

3 Likes