Mani, Tavi zvēriņi!

Ja jūs redzētu kā melnais uzvedās, tad saprastu XD

Atliek tikai piecelties un vieta pazaudēta. Can’t blame him tho. :smirk_cat:

8 Likes

Aiša šedojas :eyes: Vien dzirdu kā rīvējas gar Dzintaru kastītes malu, lai ādu dabūtu nost :sweat_smile:
Ceru, ka viss viņai okay un ka šedošana būs sucsess!!

7 Likes

Ja tev vēl ir šīs mājdzīvnieks, es ceru ka tā nav sausa zeme. netīra un sausas zeme viņiem sāp un ir svarīga mitra tīra virsma jo savādāk viņi var saindēties. Tāpat ja ņem rokās lai tās ir mitras bez nekādiem krēmiem utt. :pray:

Man nav šis mājdzīvnieks. Par zemi neatceros kāda viņam bija. Rokās es to nebiju ņēmis, tikai pabakstījis. Varbūt @5umm3r var pastāstīt vairāk.

Barons nomira vasarā…

Kad mājās tu izliecies cik ļoti mīli kaimiņa kaķi, lai izejot ārā pilnīgi viņu ignorētu :D

1 Like

Omg es tiko kļuvu par vecvecmāmiņu xD
Otrās paaudzes pelītei piedzima divi sīči …nosaucu par Melāniju un Kristu.
Vēlāk kaut kad iemetīšu bildes

5 Likes

great great grandma ;3

Vairāk iespēju ka kkas tiks pārgrauzts tho

Chew force not to be underestimated.

@H_Hercogs es par to visvairāk arī baidos,jo pamanīju,ka Krists ir ļoti nemierīgs.Vislaik grib skraidīt apkārt pa būri…:face_holding_back_tears:


Tumšākais Krists un apakšējā-Melānija

8 Likes

Nez kāpēc iedomājos ka viņi būs rozā un pliki, tīri smukiņi tomēr :face_with_hand_over_mouth:

Baltās spalvas parasti uz ķermeņa nav īsti redzamas un jā tad viņi izskatās tādi puspliki bet tumšā spalva uzreiz redzama.

1 Like

Like paskatieties uz šo piemīlīgo kunkuli un pasakiet,ka peļveidīgie ir pretīgi radījumi :pleading_face:

8 Likes



Vakar ejot mājās ļoti majestātisku fluffball satiku

14 Likes

Very distinguished gentlecat

5 Likes

Ja pilsētā tevi modina trimeri, tad laukos šis :D

9 Likes

Kaķis guļot blakus kaut ko sarosījās, lūr it kā uz istabas stūri. Izrādās pusnaktī ieradies negaidīts ciemiņš

11 Likes