Love Live! School idol project

nu kamēr biju šodien darbā noskatijos 8ep. xD Patika! :3 Iesaku visiem laika nosišanai… un damn… nico nico ni! :3:

2 Likes

Jā, Love Live ir ļoti jauka un sirsnīga anime! Lai gan tā ir, manuprāt, nedaudz paredzama, iesaku visiem to izbaudīt, jo tur ir daudz mīlīgu meiteņu ar interesantiem tērpiem (hei, kospleijeri! :wink:).
Kā arī iesaku paspēlēt telefona spēli, kas gan var izraisīt atkarību. D:
Vai drīkst te ielikt dažus art book skenējumus ar Love Live tēliem?

Droši. XD

Redzéjis neesu, bet dziesma kkada man uz tlf ir no love live!:joy::+1:

Nico nico niiiii!!!

1 Like

heavy breathing

8 Likes

sees waifu
presses like

3 Likes

Kura ir tava waifu?

Maki :heart:

2 Likes

Piekrītu, Maki is amazing. Mana best girl ir Hanayo, bet Maki un Eli arī ir manā top 3.
Laikam pie atslēgām pielikšu Maki un Hanayo (I ship it a lot, don’t judge), un maybe Eli pie somas. Pārējās uz sienas, I guess.

1 Like

Man Maki būs best girl forever and always, bet piekrītu, ka Hanayo ir ļoti cute. Tbh man nekāds ranking starp viņām nav, tik Nico un Rin man ir pašā apakšā
No judging here, labāks ships nekā Nico un Maki xD. Tho man Eli un Nozomi ir OTP

Ah, I see you’re a man of culture as well…

man arī Nico apakšā :DDD balss viņai laba, bet ugh. More like Nico-Nico-nope.
Rin gan ir diezgan adorable. Viņai tās :3 sejas ir cute. Ja jāsaliek kaut kādā reitingā, tad I guess mani favorīti ir Hanayo, Eli un Maki, tad Honoka, Nozomi, Umi un Rin ir ok, un ne īpaši patīk Nico un Kotori.

Yeah, I don’t get it. Nezinu, kā tas uzradās un kāpēc ir tik populārs. HanaMaki man patīk, jo tā sērija, kad Hanayo aizgāja ciemos pie Maki bija tik cute… I died right then and there.

Respect, NozoEli ir labs ship. Lai gan ar Eli man liekas arī fun ships ar Honoku, pārsvarā tāpēc, ka viņām kopējs ir wedding kāršu sets, and I can’t unsee them getting married :DDD


image
(all my OTPs are rarepairs, and I constantly suffer as a result)

Man Rin liekas baigi annoying ar to savu nya nya uzvedību, bet nekas nestāv klāt manai nepatikai pret Nico. Only Love Live character I legit hate.
Understandable es vnk tik animi skatījos so neesmu zinoša par setiem. :smile:

Yeah, I can see why. Man viņa kaķi ļoti atgādina, tāpēc I don’t mind. :D bet var saprast, kāpēc var pieriebties.

Nico ir nepārspējama šajā ziņā. She’s like a walking forced meme.

Tos setus izlaiž ritma spēlei. Laiku pa laikam parādās jaunas kartiņas :D
School Idol Tomodachi - Cards Album tur ir visas līdz šim momentam izlaistās. Patīk man tur lūkoties un laist siekalas uz tērpiem. (don’t judge me, cute idol outfits ir mana vājība)

Bet pat ja skatās tikai uz anime materiāliem, še, ir viens promo materiāls:
image

Yea es zinu. Vnk skatos tik uz Maki tērpiem cuz she’s my lifelong cosplay project :smile:
Es personīgi Eli un Honoku redzu vairāk mentor attiecībās bet skatoties uz promo materiāliem un setiem ir saprotams kāpēc viņas tiek shipotas :grin:

Mans cosplay dream ir Hanayo wedding suit, bet damn. I’ll never do my queen justice with my face.
image
un, protams, Taisho Romance un Constellation tērpi.
image
image

1 Like

Man ir vismaz 30 Maki tērpi, ko vēlos kādreiz uztaisīt bet idol tērpus ir vnk nāve taisīt :smile:

es zinu. That’s why I cry.

It’s okay. We can cry together

1 Like

Idol hell

1 Like