Love Live! School idol project

Is Love Live any good?

1 Like

It has cute idols if you’re into that

1 Like

Join us in suffering, and choose your waifu to cosplay.

1 Like

Alright, I’ll try it hen.

1 Like

Kamēr neaizmirsu, gribēju pajautāt - vai esi skatījusies arī Sunshine sezonu, un, ja jā, kura no Aquors ir tava waifu?

(tūlīt mūs nobāzīs kaut kādā Love Live fandomā :DDD)

Neesmu un netaisos skatīties. Nepatīk man tā ideja par all new grupu zem tās pašas franšīzes nosaukuma. If it ain’t mah girls then no point lookin at it

I dunno. Ar pirmo grupu tur daudz neko nevarēja vairs turpināt, tāpēc īpaši neiebilstu, ka iesāka ko jaunu. Turklāt Aquors arī ir adorable girls, solid waifu material (it īpaši You Watanabe).

Nu tad myb nevajadzēja visp neko turpināt :smile:

Tas pat nav lāgā turpinājums - principā atsevišķs stāsts par citu idol grupu. Idol pasaule ir plaša, teorētiski par jebkuru no grupām var taisīt savu anime. Kaut A-RISE dod savu sezonu :D

Izņēmu no paciņām un noņēmu plēves. Fresh and shiny.



3 Likes




She watches as I edit my paper

6 Likes

Šis teksts padara situāciju mazdrusciņ baisāku.

Viņa mani atbalsta. Nosēdēju visu nakti pie pēdējiem labojumiem, tagad jāiet printēt.

Mani mazliet baida tas fakts, ka es vienīgā atdzīvinu šo tēmu ar savu mūžīgi augošo merch kolekciju…


3 Likes

Ja nav noslēpums, kur tu karini visus tos piekariņus? Vai tev ir viena gigantiska atslēgu bunte? :sweat_smile:

Lielāko daļu es nekarinu nekur. :D es kolekcionēju piekariņus, it’s my thing.
Daļa man ir uz atslēgu bunduļiem, ir pie somām, pie jakas… Pārējie ir piesprausti pie sienas. Ja tev kāds no tiem iepatīkas (un ja nav jau aizsists), varu atdot. Šos izdevīgāk pirkt setos pa deviņi.

1 Like

O, no tāda piedāvājuma grūti atteikties :smile:. Man gan viņas visas patīk, lai gan Love Live neesmu redzējusi. Varbūt vari atdot savas nīstākās meitenes piekariņu :grin:

Tiešām gribi Nico piekariņus? :D

Kamēr no tiem piekariņiem mistiskā vai dēmoniskā veidā nesāk skanēt “nico nico niii”, kaut vai :smile:

1 Like

2 Likes