Lietas, kas liek padomāt

1 Like

Oii, šitas ir tru. Es nezinu kā eksistē demokrātija. Dažreiz man liekas, ka diktatūra drīz atkal uzpeldēs. Cilvēki paši nezin ko grib, negrib uzņemties atbildību, negrib domāt, negrib mācīties…
Ja Latvija atkal ievēlēs Vienotību nākamajās vēlēšanās, tad es vienk būšu done…

Es pa vienotību nebalsoju, bet nu nav jau tā ka ir diži labākas opcijas. Lembja varza kas grib apzagt valsti, Šlessera varza kas baidās no jebkā citādā progresīvie kas grib lai visi sadodas rociņās un lec dejā

A stupid person, according to the economist, is a person who causes problems for others without any clear benefit for himself.

Jautra idiotisma definīcija. Man patīk.

4 Likes

4 posts were split to a new topic: Plānotais nolietojums - slikti vai labi?

Runājot par gen-z un mātišķības/vīrišķības apokalipses.

Tas pārsvārā ir radījies dēļ pasaules kariem un sieviešu tiesību revolūcijas.

Sievietes sāka strādāt - vairāki darbi inherintly ir domāti vīriešu dzimumam - sievietes sāk pārņemt vīrišķību - dēļ augošā darbaspēka, auga ekonomika un tgd ģimenē jāstrādā 2 cilvēkiem, lai uzturētu household - dēļ izdzīvošanas, sievišķība ir jāpamet - sāk veidoties kultūras movements - kapitālisms zombē cilvēkus, ka tas ir labi - savu uzvaras gājienu sāk LGBTQ, jo kas gan ir labāks par non-gender strādnieku un jaunu biznesu, kur bērnus audzē mēģenēs - masturbēšana sāk kļūt par produktu, kuru var izdarīt tā pat kā iedzert ūdeni - nav seksa - sistēma strādā labāk, jo cilvēku instinkti tiek apspiesti un mums veidojas elpojoši NPC

Anyway, I will die from alkoholisms…reality is shit

P.S. Sākumā pieminēju karu…kā teica vecais labais čoms Orvells - Karš ir labākais kontroles veids, jo produkti tiek mesti melnajā caurumā un evolūcija tiek apstādināta…

15 posts were split to a new topic: Mākslīgā sievišķība

Tjipa memčiks, bet…

1 Like

Laba tēma, bet argumenti video…meh.
Jāatcerās 2 teikumus -
Statistikai nav ētikas…patiesībai nav ētikas
Teiciens no HBO Černobiļas minisērijam - katra melošana ir parāds patiesībai

Stārķi galina vājāko bērnu;
Sex un gender ir 2 dažādas lietas;
Āzijā vīrietim ir jebkādā veidā jāiegūst māja, pirms aprecas;
ASV afroamerikāņi galina afroamerikāņus;
Verdzība notika visur pasaulē, ne tikai Āfrikā;

Ja mēs ļausim AI vaļu - AI strādās tā, kā patiesībā daba strādā - izdzīvo statistiski stiprākais.

Polārajā lokā dzīvo polārlāči, jo brūnie atsprāga.
Mamuti atsprāga, jo kļuva pa karstu.
Jaunzēlandē tiek bombardēti aborigēni, jo viņiem nav iespējas sevi aizstāvēt.
Komunismā gudrie tika aizsūtīti uz gulagiem, jo zemnieki bija vairāk un viņiem bija lielāka teikšana.

Statistika ir statistika…humanitārisms ir humanitārisms…vai nu mēs dzīvojam patiesībā vai nu ideālos.

1 Like

Vai tad āzijā nebija tieši raksturīgas multi generation household?

Nu mūsu senči tur neeedaudz palīdzēja gan.

Sk viens, kad nav skaidrs. Doomer vai ne doomer kritizēt vieglāk, grutāk dot labu padomu.

Labu padomu nav. Ir tikai tavas vērtības un tava pasaules uztvere.

Ir cilvēki, kam visa dzīve ir šahs, ir cilvēki, kam visa dzīve ir viņu bērni, ir cilvēki, kam visa dzīve ir ka tikai nogalināt kādu, un tad esmu es, kam dzīve ir saprast lietas…un neviena no šīm izvēlēm nav pareiza vai nepareiza :flushed:

Pirmo reizi dzirdu, gūgle neko neatrod. Sauce?

1 Like

Jaunas ģimenes aizsākšanai vajag jaunu māju, neies tak pie vīra/sievas vecākiem ģimeni veidot. Un viņiem tā ir reāla prasība, ka vīrietim jābūt ar dzīvokli, viņi tur reāli sprāgst nost, izspiežot pēdējo kapeiku no sevis un radiem, lai dabūtu to dzīvokli, jo viņiem tur arī ir housing bubble, pie tam masīvs.

1 Like

Par šo esmu dzirdējis tikai Ķīnas kontekstā, ka tur lai bildinātu sievieti tev vajag īpašumu. Lai būtu kur izmitināt sievu, bērnus un pāra vecākus.

Kā arī, nez taisnība vai nē, neskatoties uz lielo sieviešu trūkumu, tām kuras ir šķīrušās pēc tam ir grūti pa jaunam apcerēties, jo kulturāli uz šķiršanos ķīnieši skatās negatīvi.

2 Likes

Nu pag ir runa par tālajiem austrumiem vai teiksim SEA reģionu. Jo SEA viņi reāli tur dzīvo visi vienā mājā cik es esmu dzirdējis un tas viņiem ir normāli. Vispār to gandrīz skimīho vēlmi pamest vecāku māju pēc iespejas atrāk amerikāņi ar savu atomic family izvazāja pa pasauli

Ne velti ir teiciens ka vajadzīgs ciemats lai uzaudzinātu bērnu

2 Likes

Es konkrēti par Ķīnu. Par SEA neko nezinu.

Sorry, Papua Jaungvineja. Sajaucu valstis :grimacing: