Lietas, kas liek padomāt

Vai tur ietilptu arī vasaras brīvlaiks? Man patīk xD Mums ir viens no garākajiem skolēnu vasaras brīvlaikiem Eiropā, ik pa laikam paceļas runas par tā saīsināšanu.

IMO no Latvijas neko ļoti progresīvu darba ņēmēju labklājības veicināšanai negaidu. Ne UBI, ne šo. Vecākās paaudzes vispār nav ieinteresētas atvieglot dzīvi jaunākajām. Sak, es lauzu muguru padomju laikā, kāpēc lai mani bērni to nedarītu, tas audzē raksturu.

3 Likes

Nu ja pieņemtu šādu sistēmu, noteikti vasaras brīvlaiku arī saīsinātu

To be fair, daudziem pusaudžiem mūsdienās ar raksturu ir baigās problēmas. Viņiem jau vairs nav tie vecāki, kas “lauza muguru padomju laikā”, bet gan nākošā paaudze, kurai dzīve bija relatīvi rožaina, attiecīgi raksturi arī mīkstāki.

Stulbuma teorija :ureshii:


Visu apgrūtina fakts, ka neviens patiesi stulbs cilvēks sevi par tādu nekad neuzskatīs

2 Likes

Nevajag ar’, ja to nav iespējams mainīt. Var dzīvot saldā mierā ka esi viens no gudrīšiem :smile:

Šo redzēju minētu kā skaidrojumu kāpēc cilvēki turpina iestāties pretēji savām (ilgtermiņa) interesēm

8 posts were split to a new topic: Par to vai muļķis var izmainīties

LTT WAN showam parādījies “after dark” segments, kurā runā, cik saprotu, par dzīvi in general? Baigi sen neesmu skatījies neko no viņiem.

3 Likes

Pārdevēja dzīve 24/7 - ja kaut ko nezini, tad vienkārši stāsti kaut ko ar pārliecību, un cilvēks to sagremos :D
Bet es to personīgi daru, tikai lai ko atbildētu, jo pēc tam es ar ekspertiem konsultējos un dodu īstās atbildes pēctam

Nuuu…pa lielam tas tā ir jebkurā jomā.

Bet manuprāt lielie krutie aģenti ar ekspertiem nesazinās, bet tik turpina melot līdz izdodas pārdot kādam naivulim

1 Like

OMFG, this is so true and real… I’ve had basically the same conversations with my mother, and seen other relatives have similar conversations, and it just drives me crazy. Why is it so difficult for some people to just leave others alone and do your own thing?

1 Like

Es pēdējās pāris nedēļās pavisam nejauši, caur youtube rekomendācijām (of all places) uzzināju par dažu slavenību “uzlabojumiem”, apskatījos after bildes, un man vnk palika skumji.
Dabiski skaistas sievietes TĀ sačakarē savu izskatu… Fukken WHYYYYYY?

Ladies, please never do this shit, no matter what anyone tells you (including yourself).
Vienīgais pieņemamais iemesls plastiskajai operācijai ir, ja ir bijusi kaut kāda sejas trauma un kaut kas ir burtiski bojāts. Viss pārējais vienkārši izskatās mākslīgi pēc velna, gandrīz vienmēr tas ir ļoti uzkrītoši, un automātiski rodas iespaids - šis cilvēks ir feiks, ne tikai ārēji, bet arī iekšēji.

Quite unexpected.