Last Epoch is out!

Jo man nebij arī nekādas idejas par build utt, es spēlēju pēc idejas - lielāks cipars - labāk

1 Like

Tas tak ir 2000 gads. Diablo kādreiz arī gāja uz tiem portatīvajiem kas knapi vilka internetu. :D

233 MHz Pentium or better, 32 MB RAM, 650 MB drive space, 4X CD-ROM drive, DirectX compatible video card

Vaira poe ar nav spēles no tiem laikiem? Es tak nerunāju par modernām spēlēm mī un žē

Viena no manām pirmajām spēlēm. ~2004. gads un bail pat atcerēties kādas bija datoru specifikācijas. :D

Path of Exile ir 2013 gada un gan jau tur arī ir bijuši daudz atjauninājumi.

Es pat gribēdams nevarētu, jo tajos laikos neizpratu datoru specifikāciju kā konceptu. :D Neiet spēle, sanāk nebija lemts.

Diablo 2 ir ļoti maz mehānikas un maz vizuālo efektu.
PoE nav veca spēle, tā ir samērā jauna spēle un tai ir DAHUJA UN VAIRĀK vizuālo efektu un visādu mehāniku.

Ui tad nē XD.

Es negribu geimingam excel tabulas taisīt, es jau to daru darbā. Pēc pašreizējām sajūtām kad atnāku no darba, man darētu vienīgi doom. Vai arī citas spēles no sērijas “tu esi gandrīz neiznīcināms sūda gabals no kura pretinieki mīž”. Jo vienkāršāks gabals jo labāks.

Nu tad nebūs tev tostermaizītes… :smiley:

Tev neviens netraucē spēlēt pa savam. Ņem vienu vāli un vālē visus ar to.

1 Like

Es arī nē. :( Bet kaut kad biju atradis bukletu laukos, aizmirsu tikai gadu piefiksēt.


1 Like

Šie te bukleti liek sajusties tā it kā tagad mums pa rokai ir neierobežota jauda. :D

Ehhh… mans jau arī ne. Un ja būtu tas pats, bet tikai first-person, tad es nemūžam šo nespēlētu. Bet, tā kā ir izometrija(?), tad es cenšos domāt, ka spēlēju nevis action, bet real-time stratēģiju, ar vienīgo atšķirību, ka stratēģijās jākontrolē vairākus unit-us, a te tik vienu :smile:

Tā pretinieku krišana reāli tracina. Bet Diablo bija sistēma, ka ir sava veida lokācijas (vai arī tas vienkārši bija difficulty… es jau neatceros) kurās ir hp & dmg reizinātāji. Tās lika pasvīst. Ceru šeit arī kaut kas tamlīdzīgs ir. Nu un protams galvenais jau ir boss-fight-i. Boss-i vismaz kaut ko dara :sunglasses:

Mage gadījumā nav pārāk “flashy”? Viss tur zibeņos, ugunīs? Vai arī šeit kaut cik ciešami?

DPS priekš manis ir laikam pēdējā vietā… es praktiski visās spēlēs lieku visu uz survivability. Un pie tā es vainoju anime :smile: :smile: :smile: Jo bērnībā skatījos Hellsing un nolēmu “Ou, būt gandrīz (praktiski) nemistīgam ir ļoti, ļoti jautri”.

2 Likes

Nezinu, kas ir “pārāk” flashy. Ir flashy I guess, bet mani tas netraucē, cuz I just love magic.

Level 39.
HOLY BACKTRACKING, BATMAN!

Diablo IV ir daudz normālāk uztaisīts šajā aspektā. Šeit man praktiski katrā kartē jāpavada vismaz dažas minūtes tīri skrienot atpakaļ, ja gribu izlaizīt visu karti un savākt visu, nevis tikai pa taisno uz mērķi. Šajā kartē esmu backtrackojis jau stabili minūtes desmit, iepriekš bija viena karte, kurā sanāca kādas 7-8 minūtes. So much time lost…

Also, esmu uzrāvies dažiem bagiem, viskretinējošākais no kuriem ir tas, ka overlay map opacity mēdz pilnīgi nesaprotamos random momentos resetoties. Bija tuksneša karte, kurā neko vispār nevarēja saredzēt, pagriezu opacity uz augšu - vienalga neko nevar saredzēt! Atveru atpakaļ settings, resetojies! Nu WTF? Un tā ir noticis jau vismaz padsmit reizes pēdējās dažās stundās.

P.S. I am squishy af now, ārkārtīgi grūti atrast normālus gear apgreidus. Izkrīt items, kurš izskatās, ka varētu būt potenciāli labs, mēģinu apgreidot, un viss aiziet grīstē - vai nu nepareizie papildus stati uzrollojas, vai arī viens apgreids norij gandrīz visu Forging Potential.
Iztērēju kkur 40k gamblojot (2k per item), absolūti neviena laba itema, not even remotely. Mostly rares, occasionally blues, but the rares were trash. Diablo IV pietiekami bieži izkrīt legendary itemi, pie tam labi legendary itemi, šeit vai nu daudz par retu, vai vispār nav tāda opcija…

P.P.S. Gears dropojas drūmi zem mana līmeņa. Man tagad ir 40. līmenis, bet man krīt ārā 9. - 25. līmeņa trash gear. Nesaprotu, nafig tā darīt, neviens spēlētājs to negrib un nevāks. Man ir tādas nelāgas aizdomas, ka drop level ir piesaistīts story progression, tāpat, kā tas ir Diablo IV, bet pat tur vismaz tas, kas dropojās, bija LABS (lai gan tad, kad es spēlēju, citi spēlētāji teica, ka sūds, bet nevar salīdzināt).
Un tagad man izkrita šitāds brīnums:


Obviously trash, jo ar kritiem var izdarīt DAFIGA vairāk par +15% dmg. Kaut kādiem niche buildiem varētu derēt, bet tas ir priekš zadrotiem.

1 Like

Vot pigoriņi…


Dabūju potenciāli labu itemu. Forging potenial tikai 14, bet neko padarīt.
Izmantoju Rune of Removal, tas noņēma tieši to statu, kuru gribēju noņemt. Viss jau būtu super, tikai viena bēda - šī stata noņemšana iztērēja VISU forging potential! Praktiski absolūti bezjēdzīga darbība, jo no “maybe” pārvērtās uz “definitely NO”! Un tas fakts, ka ar šo rūnu nevar izvēlēties, kuru statu noņemt, arī ir vnk FUBAR. Izskatās, ka šo rūnu vairs nekad neizmantošu, neredzu tai nekādu pielietojumu, ja tā tērē jau tā niecīgo forging potential.

You’re a wizard, Harry! Mage laikam jau nav tik mobils kā daži citi (vai arī ir - I have no idea), tāpēc varbūt tā liekas? Man ir over 9000 veidi kā dabūt papildu movement speed… (like ffs, man tas pat passive skill-os ir), daudzi movement skill-i un viens ļoti īsa cd traversal skill-s. Tāpēc personīgi liekas, ka kartes ir… meh?

Grūti balansējams moments.

Man pašlaik ir izkrituši divi (es lvl 32). Viens gredzens gandrīz pašā spēles sākumā - mēsls kaut kāds, kuru izmantoju labi ja minūtes 20, un viena josta pavisam nesen - kura ir tīri ok, nav domāta manam playstyle, but šādos levelos tas nav svarīgi.

No vienas puses - jā, gribētos vairāk, no otras puses - nu vismaz šeit pašlaik legendary tiešām “feels like legendary”, nevis katrais otrais items legendary.

Oho, Tu jau esi reāli aizrāvies ar gear-u. Es tam forge pagaidām neesmu skāries klāt, fuck it, late game to darīšu. Pagaidām skraidu ar kaut kādu veikala zilo zobenu, kuram vienkārši bija “life on hit” - viens/divi AoE skili un tā arī izdzīvoju. Savukārt viss cits - pie vienas vietas.

P.S. Šeit tāda lieta kā cooldown reduction uz item-iem/gear-a vispār eksistē? Esi redzējis? Neesmu baigi pētējis character sheet ko vispār var build-ot, bet pašlaik uz neviena item-a neesmu to redzējis. Prātā jau ir viens super fun late game/end game build-s, bet tam man būs nepieciešams dafiga cdr. Ceru, ka tas eksistē un cap-s nav pārāk maziņš.

Man ir teorētiski viens teleport skills, bet man ir svarīgāki DPS skilli, un skill sloti ir tikai fkn 4gab (neskaitot left/right click), tāpēc ir baaaigi fkn ierobežojoši. Vispār fuck 4 skill slots, it’s retarded, I need at least 2 rows of 6 skill slots! Tik daudz skillu, bet tik maz ļauj izmantot, tas besī ārā.
Nekādu movement speed pasīvo man nav, esmu fkn lēns. Ir tikai movement speed uz zābakiem, iirc kopā +25%, un teorētiski varētu dabūt gredzenā arī, bet +50% crit rate ir way more important than +8% movement speed, kuru praktiski diži nejustu.

Tev tieši no gambling izkrita divi legendary itemi??? :thinking:
Goddamn you’re lucky.
Man no mobiem dropā ir izkrituši dafiga legendary - bankā stāv kādi 10 priekš citām klasēm, ja es tādas jebkad mēģināšu, un ekipēti ir 3 gabali - bruņas, cimdi un josta. Tie, kas ir ekipēti, ir pretty good, but not fantastic. Vispār līdz šim nav īsti trāpījies NEVIENS items, kuram būtu patiešām visi pareizie stati, IMO.

Loģiski, it’s a core part of the game!

What the fuuuuuuuuuuuuuuuuuck??? Kā tu vispār turies dzīvs? :rofl: :rofl: :rofl:
Mani pat parastie mobi var zerg rushā nomočīt pāris sekundēs, ja es neuzmanos, un tas ir ar visu to, ka es esmu apgreidojis savu gearu to the max, un cenšos swapot uz labāku, ja kaut kas izkrīt (ar to ir masīvas problēmas, man ir 3-4 gear itemi, kuriem ir 0 forging potential, bet kuriem jau labi sen nevaru atrast svaigu aizvietojumu). Un jā, man arī ir life on hit, kill, un sulīgs health regen.

Esmu redzējis un iirc uz vismaz viena gear itema man tas pat ir, bet man nav diža vajadzība bijusi, jo praktiski visi mani skilli ir ar minimāliem cooldowniem vai vispār bez.

Tikko izkrita šitāds reāli kruts items.
Viena problēma - es neesmu manījis, ka man būtu kaut VIENS physical spell :smiley:


Spellblade skillu grupa ir melee, tas laikam skaitās, bet, diemžēl, man tā nav unlockota, un es nezinu, vai jebkad varēšu unlockot…

Edit: hmm, ok, Mana Strike ir Melee skills, BET:
image
tas ir visvājākais skills manā arsenālā, un “Deals base lightning damage”, nevis physical damage, tātad neder.

Also, man jau trešo reizi izkrīt šis trash amulets:

Tev to teleportu gadījumā nevar “uztaisīt” par dps skillu? Man tā visus movement/traversal skillus var. Tā, piemēram, mīļākais traversal skills par brīvu izmanto dmg skillu beigās. Un pie tam ļoti labu dmg skillu. Būtībā sanāks divi vienā - gan paglābs pēcpusi, un palīdzēs ar mobilitāti, gan arī kaut kādu dps iedos. Give it a thought.

Taaaaaaaaa, Tu te beidz, don’t give them any ideas. Es uzreiz atcerējos kā final fantasy spēlēju. Trīs hotbāri ar vairākiem skiliem uz katra… murgs. Nav man tik daudz situational awareness un reakcijas, lai to visu izmantotu.

O, nē. Es biju domājis vienkārši kā drops. Gamblingu neizmantoju. Wtf… Tev tik daudz jau. Man divi, no kuriem viens neizmantojams. Bullshit.

Palasīju to in-game gaidu. Karoče late game pa lielam atrisina gear-a problēmas. Tur dafiga veidu kā kaut ko uzlabot. Izskatās, ka šajā spēlē ir proper late game/end game. Kas ir patīkami.

Vienīgais ne pārāk patīkamais moments ir tāds, ka sāku spēlēt offline. Bet tur ir mehānikas, kurām vajadzīgs online (ne pārāk kritiski, bet vienalga). Tagad apsveru domu sākt no jauna un online.

Nuuu… praktiski visi melee mobi man pa lielam nevar pieskarties (izņēmums - tie, kuri teleportējas vai kā citādi momentāli var mani panākt), un es momentāli mēģinu novākt visus, kas ir ranged. Tā arī iztieku.

Dude. You’re doing something(!) wrong :laughing: :laughing: :laughing:

Fuck. Vajadzēja pamēģinat mage character-u. Spellblade tipa personāži ir mani mīļākie. Mage ar zobenu!? Kurš močī melee? Sign me up. Vakarā izvedošu izmēģinājuma trusīti un paskatīšos kas tur pa kam.

1 Like

Izrādās, ka var, bet teleportam ir 5 sekunžu cooldown, tā kā… Ir apgreids, kas var dot līdz 50% cooldown reduction, bet tas ir tieši pretējā virzienā no apgreidiem, kas dod DPS, baigi neizdevīgi.

Es lieliski atceros, ka man Lineage II bija 4 hotbari, 4x12 slots. I WANT THAT! Ok, maybe not that, man pietiktu ar 2x6. Bet 1x4 ir DAUDZ par maz.

Vot tas ir abloms. Moš tu nesit nost visus mobus kartē, bet vnk aizrusho līdz nākamajam punktam? Es vienmēr izlaizu visu karti līdz pēdējam stūrītim.

Ah shit, same… Kas tur tāds jēdzīgs no online?

Ak melee… Ahahaha, you’re in for some VERY nasty surprises later on. Prepare your ass.

Iespējams, es vispār nefokusējos uz Ward, kas ir tjipa magic shield, kaut kā nesanāk maniem skilliem to ward uzlikt.
Bet tāpat, ir bijušas kartes, kur ir baigi grūti ar mobiem, ir bijušas kartes, kur easy peasy.

Es esmu pa pusei close range mags. Elemental Nova FTW! Love that skill.