Last Epoch is out!

Šodien atnāca e-pasts, ka Last Epoch ir iznācis Steamā.

Par spīti tam, ir jau 29k reviews, un tie ir Very Positive.
Attiecīgi, paņēmu, nokačāju, palaidu.
Ir iespēja spēlēt vai nu Full Offline, vai default, kas ir tjipa online.
Manu niku neviens cits nebija nospēris, yay!

Serveri diezgan piebāzti, kas ir saprotami pirmajām dienām:
image

Uztaisīju characteru (Mage, of course!), palaidu spēli, stuck in loading screen. Presumably server queue, bet neko nerāda ne par kādu progresu. Nav arī iespējams no šī ekrāna nekādīgi iziet, izņemot, protams, nokillojot spēles procesu…
To arī nācās izdarīt, jo 5 minūšu laikā nekas nekustējās uz priekšu, nav nopietni.
Palaidu pa jaunam, izvēlējos Full Offline un esmu spēlē:

First impressions: looks nice, but the initial skill Lightning Blast only hits ONE ENEMY!!! Blasphemy! It’s fucking lightning for fuck’s sake!

1 Like

Izskatās pēc Path of Exile vai arī Diablo garīgā turpinājuma.

Meh, ne pārāk. Pietiekami atšķirīgs, pietiekami interesants, vismaz pagaidām.
Karte gan ļoti liela, un faktiski ir 5 kartes, katra savā laikā, tā kā ko explorot būs ilgam laikam. Lēšu kādas 50+h točna.

2 Likes

Ok, pēc dažu stundu spēlēšanas, koncepts ir ļoti feins, paliek interesantāk.

2 Likes

You say as it’s a bad thing

3 Likes

Pasekoju līdzi, kad cilvēki spēlēja beta. Spēle diezgan atšķīrās no diablo vai PoE. Piekritīšu, ka spēles koncepts tiešām interesants.

Sadly, man vairāk patīk haoss, ko var izveidot ar PoE skilliem, bet tajā pašā laikā, PoE nav spēle kuru izbaudīs pirmajās 200+ stundās. :D

Nope.

1 Like

Tā kā pašlaik nevaru atrast neko citu, ko paspēlēt - nolēmu pamēģināt. Personīgi liekas, kas tas ir visai “shameless” Diablo, PoE, Grim Dawn (un gan jau ir citas tādas, vnk prātā nenāk) klons. Bet ļoti labs klons.

Sāku spēlēt par rogue (>>> bladedancer) un pašlaik nenormāli patīk. Jāatzīst, ka nodarbojos ar izvirtībām - lieku visu uz heal/dodge rate/glancing blows. DPS nav nekāds, toties es lēkāju pa visu monitoru un nemirstu :smile: Ļoti patīk, ka šeit tā var, jo parasti līdzīgās spēlēs tiklīdz ir kaut kādi archer/rogue/mage tipa character-i, tad tie ar 99% varbūtību būs glass cannon.

Kā citiem iet? Un kas par ko sāka spēlēt?

1 Like

Mage is pretty nice DPS once you get going and get some cool gear.

1 Like

Es paķēru nekromantu. Drusku paspēlēju, eh, šis te action RPG nav mans žanrs. No vienas puses jautri, ka viss notiek ātri un pretinieku bari krīt beigti kā mušas, taču pēc brītiņa man apnika spaidīt un klikšķināt spēju kombo. xD

1 Like

Ātri? Ātri?! Tu PoE esi redzējis? xd

Es esmu, tur visi birst kā mušas…
Excuse_me

1 Like

Path of Exile neesmu aizticis, mani atvairīja MMO/Online sastāvdaļa. :D Lai gan man darbā ir bijuši kolēģi kas par to ļooooti dega.

Varbūt kkad jāatgriežas šito spēļu pasaulē. Poe varētu būt gana mazprasīgs gabals( un jā es zinu ks varu iebāzt paoiksus ram, bet tā absolūti nav mana pašreizējā prioritāte dzīvē)

1 Like

PoE ir diezgan lightweight IMO, līdz brīdim, kad sakrājas daudz skillu efektu un baru ar mobiem.

Nespīd. :( Drīzāk grim dawn var mēģināt.

Dīvaini. PoE principā ir maksimāli tikai coop spēle. Pa lielam tu cilvēkus redzi tikai pilsētā un treidojoties. Ja vēlies pavisam solo piedzīvojumus, vari uztaisīt SSF charu un būsi norobežots no ārpasaules. Dzīvosi un spēlesi tikai ar to, ko pats atradīsi. :D

PoE uz 720p varētu normāli ripot. No Grim Dawn toč varēs normāli izpiest kadrus sekundē.

No pieredzes, draugs ar low end laptopu straglo. 720p, mazākās grafikas. Turas ap 30fps, bet tiklīdz sāksies mapping un būsi attīstījis savu build, būs diezgan unplayable.
PoE ļoti vajadzīgs labs un stabils fps. Savādāk būs diezgan grūti izvairīties un reaģēt laicīgi. Grim dawn tādā ziņā ir vairāk piedodošs.

1 Like

Diablo 2 barus man pavilka.un tas bij coop ar druīda summonu baru, assasin trapiem un mani kā barbaru kurš bļāva un lēkāja

Kkgan, ja tā atsaucu atmiņā man mēdza iefrīzot pašos svarīgākajos brīžos un kad atjēdzos biju beigts un 2 āpši mira nost no smiekliem