Labvakar Jūsu mājās!

Sveicināti esošie Animeforums dalībnieki!
Es nezinu, cik aktīvi vēl šeit visi dzīvojas, bet interesanti vismaz palūkot, kas šeit īsti notiek. :D
Uztrāpīju šeit pavisam nejauši. :smiley:

  • Jauniņajam (man) varbūt varat padalīties, kas jums šeit ir no populārākajām tēmām?

Sveiks. Gl here
Viss, kas ir latest ir te vispopulārākais jeb gaming(mostly ow), anime stuff, music, and other fandoms

1 Like

hewwooo !! ^^

:japanese_ogre:Welcome to the dark side , hope you like it :japanese_ogre:

Welcome to our home. Rent moni pls!

4 Likes

hey hey hey!!

3 Likes

Greetings from the resident wizard.
1472455897_tumblr_o19sd81Lzw1thwuv8o1_540

1 Like

Masīvs svieciens!

Parasti foruma tēmu topā stāv pļāpājamās tēmās, kā: bēztēmas stŗuŗitis, tēmas no #fandom kategorijas. Protams, augšgalā arī nonāk konrētas tēmas, piemēram, kādas anime apspriešana vai spēles overwatch . Taču tās katru dienu spēj strauji mainīties - kas bija apspriežams šodien, rīt būs noslīdējis lejā.

Samērā aktuāla ir šī tēma, tieši no foruma aktivitātēm:

Pa lalielam, diezgan bieži rīkojam dāžadus mini saietus - kurus rīko paši foruma dalībnieki, parasti info tiek mests šeit - Mazie komūnas saieti - #2098 by Kadiljaks, mēdz būt arī lielie - piemēram, kā UniCon’18 gājiens. Taču reizēm ar atsevišķas tēmas parādās,

Principā tēmas ir daudz un dažādas, tikai dažas ĻOTI populāras, citas mazāk. Taču ja neatrodi neko vajadzīgo nedz meklēšanā vai pēc hastag (kuru papildināšana/uzlabošana notiek nemitīgi) vari veidot savu tēmu - un droši vien atradīsies, ja ne zinātāji, tad vismaz tie, kas būs ieinteresēti.

Kādas vispār pamatā ir tavas intereses, mīļākie “šedevri” vai citas interesantas lietas.

1 Like

Izskatās, ka būšu ietrāpījis pareizā vietā. :D
Principā, interesējošās tēmas būtu tādas kā, piemēram, Anime/filmas/seriāli, kaut kas arī no Gaming, galda spēles u.tml. Tā jau esmu daudzām lietām atvērts. Kādā saietā jau drošvien ar būs vien jāpievienojas, ja jau jums tas notiek regulāri. :)
Pats neesmu no Rīgas, bet gan no Zemgales gala. Strādāju, tā kā - nedēļas nogales man ir brīvās dienas. ;)

Rīkojam ik pa laikam arī galda spēļu “vakarus” - sen nav bijuši… tas ir… bet galda spēles tādas interesantas vienmēr sanāk…

Filmas/seriāli: populārākās tēmas, kurās dalies ar šī brīžā tā teikt iespaidiem:

Sīkāk skaties sadaļā Kino , tas pats attiecas uz Anime.

No spēlēm, šī tēma tev ļaus dabūs kaut ko iespējams uz “haļavu” vai lētāk, vismaz dos tādu iespēju:

No spēlēm aktuālākās ir:
Overwatch:

LoL

Tomēr tāpat eksistē daudzas citas tēmas par spēlēm.

1 Like

Свейциени Гунаарам нуо Дзинтара

1 Like

Čau, kādu mūziku klausies?

No Facebook? Tieši kāds pirms 5h spieda reģistrācijas pogu :smiley:

hah. Facebook pievienojos pēc reģistrācijas šajā lapā. :D

Nice profile pic. Houtarou no Hyouka :3:

1 Like

Esmu daudzpusīgs mūzikas cienītājs: jazz/blūzs , rock/heavy metal, pop/rap, latviešu dziesmas, ārzemju dziesmas. Viss atkarājas principā no esošā garastāvokļa. :) arī, viegli pielāgojos citu mūzikas gaumei.

3 Likes

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.