Labdien visai AnimeForums sabiedrībai.

Nr 4 hell yeah.

2 Likes

Nr.1 un Nr.4. Nevaru izlemt. Visi baigi labi. ^^

Rūķītis lets GOOOOOOO :D

2 Likes

1 un 4 awesome.
P. S. Sveiciens bariņā. :facepunch::beers:(hug)

Čau. :slight_smile:

Turpinu fleksīt manas logotipētāja iemaņas, un mazliet paspēlējos, apvienojot jūsu mīļāko logotipu elementus. Ceru, ka kaut kas te kādam iepatiksies (sorry, man vienk pašvērtējums nav no augstākajiem). :expressionless:

3 Likes

Ja man būtu jāmin iemesli, kādēļ es nelietotu šādu logo:

  • Tas ir liels, detalizēts un labi nestrādās mazos izmēros.
  • Tas iekļauj ar autortiesībām aizsargātu personāžu.
  • Neesmu masīvs slikti salasāmu fontu fants, galu galā, ja es kaut kur izvietoju logo, es visdrīzāk vēlos, lai pēc tā varētu atrast lapu.

Ja es veidotu logo, es to veidotu apstraktāku. Varbūt ar kaut ko kas attsauksies uz rūķīti, stilizēts tā veidots. Tam ir vairāki elementi aiz kā varētu aizķerties. Teiksim, pixeļotus rūķīša vaibstus, cepuri, iekš teksta balona :speech_balloon:.

1 Like

Man 3.1. vislabāk no šiem patīk. Un vislabāk manuprāt iederas lapas dizainā, kas kopumā ir neuzkrītoša.

Ups, nezināju, ka rūķītis ir ar autortiesībām aizsargāts; domāju, ka viņš bija kāda lietotāja radīts tēls tieši šim forumam… Nu, neliels obloms no manas puses. Okei, tad man vēl mazliet jāpasmadzeņo. Pašu rūķīti tātad likt nevaram; ir jāņem kāda detaļa… :thinking:

Kā emblēmu vēl varētu, bet fontam jābūt lasāmākam, lai gan man šķiet, ka tāds mazlietiņ freestyle doodle fonts labi piederas pie radošām vietnēm… Oki, pameklēšu kādu kompromisu - lai var izlasīt, bet lai nav arī pārāk tehnokrātisks. :slight_smile:

I mean, vairumam patika 1. un 4., so definitely ņem to vērā. I’m just some random forum user :smiley:
…neesmu jau @Menestrels :smiley:
Vienk gribēju pateikt, ka kādam patīk arī ne tikai 1. un 4. :slight_smile:

Skaidrs. Vienk es te spēlējos, metu kopā elementus, kuri cilvēkiem patīk; moš sanāks arī kaut kas labs? :rofl:

Personīgi, man gribētos kaut kur to AF zīmoga elementu iepīt, jo man tas kaut kā patīk. :3

Man patīk pirmais :D jo izsktās vienkāršāks :D

Bet rūķītim tad hmm… galvu? seju? tik paņemt es nezinu kā tās autortiesības strādā :D

Bet tu malacis tik ātri kaut ko spēj izdomāt :D

Šis te?

Man pašam patīk tā emblēma logo priekšā. Fonts arī tāds, manuprāt, pa tēmu, lai gan var būt grūtības to salasīt. :thinking: Ja liek iekšā kaut ko no rūķīša, tad visticamāk, būs jāapspēlē cepures elements.

Logotipēšana ir pa lielam mans side-hustle manam ikdienas darbam, tāpēc arī esmu mazliet uzsitis roku tajā jomā. :slight_smile:

Par to kas patīk vai nepatīk var mierīgi komentēt. Tas gan nebūtu vienīgais faktors logo ieviešanā. Komūnai vajadzētu plaši pielietojamu logo, nevis kaut ko kas pa lielam ievietojas tikai vienā vietā. Tāda manta mums jau ir no pirmās dienas.

Savā ziņā tēma ir plaša. Kodolā ir anime, jā, taču tikai ar to nekas neierobežojas.

2 Likes

Vispār, man nav iebildumi arī ja nekas nemainās. Bet varbūt vienkārši pieradums izveidojies.

1 Like

Ahhh nē ne tas :D tas bija par rūķīšu variantiem XD

3.3 no pirma attela ir most decent imo, simple, good looking and modern, + nothing unnecessary in it. For me it is easy, the simpler it is the better.

@Kiborg_Graph question from one bl fan to another. Revy or Balalaika? o.o

Es domāju atvērt jaunu tematiku, kur salikšu pagaidām atzītākos logo variantus. Nezinu vien, kā būs ar pabeigšanu, jo man dienas darbs aka wageslavery daudz laika paņem. :frowning:

Revy or Balalaika… The hot-headed tomboy with Whitman Fever vs. the calculating ex-KGB cougar - decisions, decisions… I’ll say Roberta, because this is hot af.
xRi8Pjj

1 Like

This topic was automatically closed after 14 days. New replies are no longer allowed.