Kur var nopirkt Rīgā PS4 spēļu diskus?

Hey, vai te ir PS4 spēlētāji?
Prasu, jo man draugs interesējās kur Rīgā pirkt spēļu diskus priekš PS4.
Pats neko par tādām lietām nezinu, tāpēc izdomāju pajautāt jums. ^^

imo izdevīgāk pirkt pa taisno no ps store, jo veikali ignorē sezonālās atlaides un ps store ir nedaudz lētāk, kā veikalos (cik esmu novērojusi pa dažiem veikaliem pastaigājot). tas gan neattiecas uz svaigākām spēlēm, protams.

savādāk ir videogames.lv K. Barona iela 41/43
psx.lv (purvciema dominā)
gamedirect.lv imantā (neesmu bijusi, nezinu cik labs)
ps3.lv (purvciemā, nīcgales iela 2 vai imantā, kurzemes prospekts 132) (arī neesmu bijusi)

bija vēl viena vieta, bet es vairs neatceros :thinking:. kaut kādos lielākos elkor veikalos arī ir plaukti ar spēlēm, bet, kā jau teicu, cenas nav tik labas lai tās pirktu no plaukta (unless tiešām nav citu opciju, in which case, F čatā)

2 Likes

Nu es nezinu kāpēc viņš nepērk ps store. Teica cena nav problēma. Varbūt vnk grib diskus.
Bet jā, es viņam pateicu par šiem veikaliem, tad jau redzēs ko darīs tālāk.

1 Like

šis info intriģē hmm lkm nākotnē noderēs.

Cik zinu, daudzi joprojām vēlas fiziskās kopijas sev. Ir tam sava maģija, gluži kā vinilla platēm…

Es reizēm nopērku kādas filmas disku, ir kaut kāda tāda īpaša sajūta…

BTW - zinu, ka centrālajā tirgū ir spēļu veikals ( kaut kur no 15. trolejbusa puses), esmu dzirdējis daudz ko pa viņu, neesmu bijis, tāpēc neko labu/sliktu nevaru teikt.

1 Like

Esmu bijis tajā veikalā. Labs veikals ar lielu spēļu izvēli

1 Like

jā, tajā arī var (varēja?) mainīt izspēlētās spēles pret jaunām (ne personīgā pieredze, tā draudzene izspēlēja visas assassins creed daļas). nezināju tikai, kur tieši tas atrodas, tādēļ nepieminēju :o

1 Like

Kādreiz jā - viņi bija kinda uz ielas stūra, bet viņi tagad ir pārvākušies kaut kur mazliet dziļāk…

2 posts were split to a new topic: Vinilla Plašu cienītājiem

Pats pērku diskus, nu cik nu man ir kādi 3, iesaku 1a internetveikalu, bet cik zinu viņiem Rīgā ir vismaz kādas 2 bāzes, so tur viss ir safe.

1 Like