Vinilla Plašu cienītājiem

Mhm~ Man pašam ir rigonda, un vasarā plates klausos.

*rigonda, ir radio+plašu atskaņotājs.

Rigonda (Bildes no internet paņēmu, bet man ir tieši tāds pats.)

rigonda

2 Likes

Ha man šitādi brīnumi ir kādi 3 / 4 gabali. Nerunājot par pašiem plašu atksaņotājiem.

Par rigondām protams tagad man grūti sacīt, kādā darba kārtība viņas man ir, jau gadiem nav slēgtas iekšā.

Savukārt pašiem atskaņotājam vienam galviņa ir nobeigusies, otram ar griešanos bija problēmas - kuras laikam atrisināju, taču atkal tumbām ir bad luck - tām laikam jauni vadiņi jāpielodē… labākajā gadījumā.

1 Like

Forši! ^^

Man rigonda sākumā negribēja griezties ar, bet pēc pāris mēģinājumiem aizgāja.

Plates gan man ļoti daudz, lai gan ja tu saki, ka tev ir vairāki atskaņotāji, tev droši vien ir arī plates pietiekami.

Ja godīgi plašu man samērā daudz, bet ne dēļ atskaņotājiem - tie radušies dažādu apstākļu un veidu rezultātā. Onkulim bija hobijs remontēt vecos atskaņotājus un radioaparātus - like 60’s.

Zinu, ka Āgenskalna tirdziņā, sestdienās, stabili ir viens večuks kurš pārdod diezgan lielu, plašu sortimentu. Pie tam pa draudzīgām naudiņām. Tikai nav sanācis tur aiziet un apskatīties, kas viņam krājumos. Jo man kolekcijā pārsvarā ir PSRS teritorijas šedevri un uz to laika ārzemju autoru diezgan maz.

Bet heh atkal - plates neesmu klausījie jau ļoti sen. Tā teikt- tur jābūt savam speciālajam stūrītim. Atceros, ka vienam pazīstamajam bija tā hi-tech atskaņotājs, da i ja paskatās vnk i-veikalos - 50-250 euro var maksāt jauns.

1 Like

Būs jāaiziet. Paldies par info~

Man tieši tā pat - tās plates palikušas no mana veconkuļa.

Es pavadīju labu vasaras laiku pirms pāris gadiem un izveidoju retro Radio kolekciju un daļai ir arī plašu atskaņotaji un ir arī tieši vecie atskaņotāji, vaidzeja dažiem nomainīt lampas un dažiem iztīrīt plates, ayy iespiedplates nevis vinila, bet plašu kolekcija ir liela un vairākām paudzēm un man patīk uzlikt kādu veco ABBA plati vai arī latviešu tehno Zodiak

Vinila plates it nemaz nav mirušas. Pats tām pagaidām izvēlos nepievērsties, lai gan burvība tajās lielajās, melnajās platēs ir. Nejūti gana lielu tieksmi, kā arī naudas un vietas žēl.

1 Like