Kur lasīt mangu - The Guide

jā, bet viņš laikam domēnu vai ko tur pārdos, laikam, vismaz es ko tādu manīju. Varbūt ar nepareizi manīju un nesaprotu kas tur ;d

Palielam tas vairāk laikam esot lielāks trieciens tiem kas pārtulko mangas, jo batoto esot bijusi viss labākā adrese kur viņi varēja ievietot savus paveiktos darbus, pārsvarā mazās tulkotāju grupas, jo daudziem nemaz nav savu adrešu.
Bet arī lasītājam tas ir švaki, jo es pats tur manīju pāris tulkotas mangas, kuras nevarēja atrast citur :confused:

1 Like

Vai tad citu mājaslapu nav?

Es ceru, ka šeit auditorija arī pērk mangas fiziskajā formā, šādi atbalstot autorus, ne tikai lasa tās online. :laughing:

1 Like

ir, kā piemēram kissmanga, mangafox, mangareader, mangasee, mangapark, mangarock, utt. bet ne visās ir viss atrodams. Ir adreses kurās ir viena manga, bet citā adresē tās nav. Vienā otrā kvalitāte var būt švaki un šur tur iztrūkt kāda lapa vai arī speciāli izņemta kāda lapa, jo tur varbūt ir pārāk pikantas ainas pat ja tie nav hentai.
Piemēram Hoshi Mamoru Inu, es to nekur nevaru atrast, bija tāda Mangatraders, tur bija, varēja lejuplādēt vai lasīt, bet tā adrese jau pasen kaput, jo nespēja laikam vairs cīnīties pret ddos.


@Farlien es pērku, 2 gadus jau, vismaz pirku, pēdējos mēnešos neko neesmu pircis, jo man maz naudas :<

2 Likes

@Onii_chan adrese tomēr atsāka iet, bet laikam jau drīz kaput.
Bet lūk tas ko prasīji, kas ko kāpēc.
https://bato.to/forums/topic/28840-batoto-will-be-closing-permanently/

1 Like

Kādēļ gan nevarēja mājaslapu nodot tālāk? Kādam citam adinam?

Es nezinu, varbūt nav neviena tik uzticama, varbūt nav neviena kas īsti to vēlas. ¯_(ツ)_/¯
Lūk kur tiekot pārdots domēns izsolē ;d

Nu tad jāgaida jaunu batoto :smiley: