Kristianux vēl ir dzívs

GGWP, you’ll get it next time :slight_smile:

3 Likes

Tāpat cienījamu distanci nogāji vecīt, cepuri nost

6 Likes

Tieši tā 90% preparation, btw anyways company is must cause yeah:

5 Likes

Atkarīgs arī kāda veida gatavošanās, varbūt jāaudzē un jādziedē tulznas lai izveidojās pēdai zole?

1 Like

Labākus apavus drīzāk

1 Like

Fiziski mūsu ķermenis ir izturīgs, parasti padodas prāts pirmais. Problēma ko novēroju mums musdienās ir ka tik daudz distraction apkārt. Un kad esi dabā, prāts nav pieradis pie dabas klusuma.

2 Likes

Bet sasodīts! Tāpat apsveicami!

Wants South Carolina GIF

Es pat ja labi 1/3 spētu.

No otras puses tu zini labāk, kāds ekipējums vajadzīgs. Ko sagaidīt. Nianses.

Varbūt ieteiktu mājās uz lapas sarakstīt lietas, kas gāja labi vai slikti, kaut kā sagrupēt un saprast kas ir kā.

Bet super veikums! Super!

3 Likes

Piekrītu. Man atkal otrādi, prāts reizēm prasa šo atslēgšanos kaut kur ilgāk .

Un var piekrist iepriekš teiktajam, ka kompānija arī dod lielu savu stimulu.

Congrats!
Nākamo pārgājienu varētu pat taisīt citā valstī.

4 Likes

#2 in this case.
#4 would have been useful probably :smiley:

1 Like

GG. Kas tavuprāt bija visvairāk baudu laupošā daļa?

Gan jau atkarīgs no mentālā stāvokļa, augstas ekspektācijas noteikti nebija. Laikam būs nākamajā mītiņā jāizrunā, jo tā man ir grūti sarakstīt to kas ir galvā

2 Likes

Pēc jāņiem kājas jau būs atlabušas, kāds varbūt vēlas piecienoties gājienā no SIguladas?

1 Like

Ekspermenta un pašnāvības nolūkos gribētu, bet tagad ka reiz nevēlos ņemt atvaļinājumu :sweat_smile: :joy:

var jau uz divām dienām un pēc tam laist mājā, jāsāk maziem soļiem, es jau arī nemetos galvu-iekšā

Nedēļas nogalē -kāpēc ne. Bet man gribētos tā, lai tomēr uzreiz nebūtu jādodas darba gaitās ;D
būs krietni pa smagu man šāds pasākums. Vrb tuvāk laikam tad redzēs… :sweat_smile:

Jāskatās kā ar datumiem bet idejiski kāpēc gan ne :D

Pie šāda apjoma es ieteiktu bagāžas ratiņus ar 60+ kravnesību. Vari brīvi uzkraut 30 kg un kaifot ceļā. Nemaz neizteikšos cik es pats esmu ziemā staipījis 35-50 kg pa sniegu līdz jostai…

1 Like

Ja ceļo pa proteīna ceļu, tad vajdzēja uz to Daugavpili, caur Bausku iet… pēc šitāda Sprīdītim vairs gulbīšu nacionālo aviokompāniju nevajadzētu…

image

1 Like