Konichiwa Minna-san!

Sveiki dārgie tautieši!
Mani sauc Mango (īstais vārds Kristiāns)
Skatos Anime jau 9 gadus (Esmu 25 gadus vecs)
Esmu noskatījies ap 253 Anime ar mani var parunāt par ļoti daudz Anime un ir kritiski viedokļi.
One Piece fans, patīk brutālie anime, romantiskie anime, psiholoģiskie anime u.t.t.
Ceru, ka atradīšu domubiedrus :)

6 Likes

Masīvs svieciens!

Kritiski viedokļi saki. 253, aptuveni, anime esi noskatījies, saki. Kā tu neesi zaudējis vēl ticību šim te visam? Sasodīts - apskaužu tevi!

Iesaki kaut ko garšīgu un neparastu! Pašlaik esmu ticības atdzimšanas meklējumos.

Es atdzimu skatoties Tower of God, so might recommend u that xd

Sveiks forumā. Prieks redzēt sasveicināšanos, sen nav manīts. Gan jau sanāks atrast kādu ar ko atradīsi kopīgu valodu.

Es ar Tavu draugu Andreju sazinos :D Viņš man ieteica šo forumu pamēģināt.

Nu es dievinu ļoti daudz stilus un es skatos Anime tikai, kas man patīk, es pirms skatos ļoti izpētu un varbūt no tiem visiem redzētajiem Anime esmu vīlies varbūt 10(max).
Labākais jaunais Anime imo ir Gleipnir ;)

Aaaa un svarīgākais, vakar iznāca pilnā sezona Baki (ONA) uzreiz, to es noskatījos kā biju mājās.
Savā Anime lapā es biju Nr. 78, kas to Anime noskatijās :D

1 Like

naiss

link if u mean MAL? xd

Es izmantoju šo https://www.anime-planet.com/users/WhyMango
Šī lapa labāka :)

Sveiks,
Tev mal ir?
Par atdzimšanu jo vairāk skaties jo vairāk izproti jo vairāk izproti jo augstāka ir laktina.
Bija saruna kaut kad pat labiem anime un no viņas secināju ka pa labu anime kļūst darbi kas ir savādāki un kaut cik atšķiras.
Gleipnir nav nekas īpašs
Baki netflix adoptacija ir ok bet bija pieejama sen.

Es domāju Baki (ONA) Ķīnas turnīrs!
MAL nav un neveidošu :)
Gleipnir vienkārši man patīk ar tā kvalitāti.
Protams, ja ir svarīgi dziļi stāsti tad ir One Piece, ja to izproti un iedziļinies, un klausies svarīgākajos citātos, kas patiešām paver citas durvis uz domāšanu. :)
Ir daudzi Anime, kur tā autori patiešām ir ģēniji, kas apslēpj tik dziļas domas, ko retais pamana, ir Anime, ko Tu skaties for fun, ir Anime, kur Tu meklē atbildes, kur slēpjas atbildes uz Tavas dzīves jautājumiem.
Viss atkarīgs, ko Tu meklē un kā Tu skaties uz pasauli.

:slight_smile: Sveiks Sveiks :slight_smile:

nezinu ka bet lidz pirmas ~8 serijas biju redzejis vel pagajusaj gada :stuck_out_tongue: tik nobeigums bisku savadaks te bija.
One Piece klassika nav pat jegas apspirest ir savas vajas un savas stipras puses.

tas ir atkarigs no skatitaja nevis no anime.Kadam dzivi maina bokuno piku kadam nartuo kadam GTO.
Genelitate ir pasniegt to lai pec iespejas lielaks skatitaju looks spej kaut ko sev panemt un velas atgriezsties.

Savadak var runa par EVA genlitate un pa kadriem vinu analizet bet cik daudzi to gribes darit un cik daudzi pateiks vnk murgs…

Свейки

Sveicināts :slight_smile:

One Piece fans veri nais

Labvakar :slight_smile:
Pašlaik arī skatos jauno Baki. Yass

damn pirmo reizi redzu tikai par anilist un mal zinaju xd

Laipni aicināts!

Un kā Tu jūties to skatoties?
Es personīgi drusciņ vīlos :sweat_smile:
Tādēļ gaidu nākamo daļu.

Paldies par sveicienu :)