Konichiwa Minna-san!

Vai esi visu redzējis līdz pēdējai sērijai?

Laba diena! ;)

Доброе утро! :)

Lai es varētu, ko labāku ieteikt.
Kādam stilam Tu dod priekšroku?

welcome! :cherry_blossom:

Paldies, paldies.

zupa

Konnichiwa!
Konnichiwa_2

253 ieskaitot OVA, Special, sezonas vai kā pašus Anime veselus kopā?

Es OVA un special neskatos, tie ir full 253 Anime, kas ir pilnībā visa sezona redzēta + tur filmas skaitās, bet tās esmu max 10 redzējis.
One Piece tur nevar iekļaut, jo vēl iet :smiley:
Ja ieiet tajā lapā var redzēt, ka esmu redzējis gandrīz 7000 anime sērijas.

Pilnīgi vienalga! Pārsteidz mani! ^^

Guilty Crown esi redzējis?

Nu vienīgi tā viena hype cīņa, you know which one :smiley:
Pārējais bija tāds meh :smiley:

Gan jau Yujiro Hanma pret to Sea Emperor ja? :D

1 Like

Es skatos Tu reply jau 30min raksti :D
Bail paliek, ko teiksi :D

Viņa eseju raksta. :slight_smile:

Noteikti novērtēšu 10 baļļu sistēmā :D

Kāpēc tā? :open_mouth:
Man gan MAL patīk, ļoti ērts lietošanai, ātri var apskatīt kādi ir sequel, prequel, side story utt. un informācijas izvietojums vai kā, lai pareiza pasaka, arī ērts, un lists ir ērti pārlūkojams tabulas veidā nevis tikai milzīgas bildes. Var pievienot datumu, kad sāki, kad beidzi skatīties.Listu var exportēt un atvērt excelī un sev saglabāt. (Nezinu vai ir tajā lapā tādās iespējas). Var apskatīties interesantu statistiku MALgraph.

Apskatot to lapu man iekrita acīs viena lieta, kas man nepatīk, ka kā galvenie nosaukumi ir tulkotie nosaukumi, un pēc tiem tiek arī šķirots.

Es par to ka MAL ērtāks un tā :smiley:

Man cilvēks, kas ieteica sekot līdzi Anime, ko esmu noskatījies iedeva šo lapu un man nenormāli patīk, cik ļoti ērti ir.
Es nekad neiešu MAL :D Man nepatīk tur nav skaisti, bet te lūk ir viss skaisti un kā man patīk, protams, tur ir vairāk varbūt kāda detalizēta informācija, bet tā man neinteresē, jo man ir savs skatījums un es ļoti unikāli izvēlos Anime, ko skatīties, man vēl priekšā vismaz 105 Anime, ko skatīties :D
Es tik ilgi Tavu atbildi gaidīju, lai ietu gulēt :D
Vienkārši es pieturos pie tā, kas patīk un nekad nelaižu vaļā :D