Koe no Katachi tīzeris

http://www.mangahen.com/wp-content/manga/2422/58/01.jpg

Balstīta uz tāda paša nosaukuma mangu.
The story revolves around Nishimiya Shōko, a grade school student who has impaired hearing. She transfers into a new school, where she is bullied by her classmates, especially Ishida Shouya. It gets to the point where she transfers to another school and as a result, Shouya is ostracized and bullied himself, with no friends to speak of and no plans for the future. Years later, he sets himself on a path to redemption. Won the 19th Tezuka Osamu Cultural Award New Artist Prize.

Btw filma, ne tv sērijas un no KyoAni(though to no animācijas vien jau var pateikt).

4 Likes

Manga laba, gan jau filma daudz neatpaliks. Vizuāli izskatās sulīgi.

Cip labākā pēdējso gados, ne? :smiley:

Es jau tik jokoju, bet jā, manga bija laba. Ceru ka normāli saspiedīs tos 50 vai cik ch iekšā kādās 2h.

Best in this century and the next. :wink:

Manga varēj ar būt īsāka, tā kā filmā pārāk daudz jēgpilnam saturam nevajadzētu būt izgrieztam.

Gaidu, gaidu!!
Priecē animācija, jo manga bija smalka, ar skaistiem zīmējumiem, bet izskatās, ka būs labi! :slight_smile:

Pirmo reizi dzirdu par tādu darbu; apraksts izklausās tizli; tīzeris smuks… Vismaz smuks…

Izlasi vismaz oneshot. Tīri sakarīgs darbs.

http://kissmanga.com/Manga/Koe-no-Katachi

1 Like

Es tā skatos, ka ilgs laiks ir pagājis jau šim topikam. Brīnos ka neviens nav ielicis. Interesenti iespējams jau ir redzējuši, bet citi varbūt nē.

Trailerīts.

Šim trailerim ir iespējams ieslēgs eng sub.

Pašu filmu gaidi ar ļoti lielu nepacietību :smiley:

Pašam plauktā stāv visi 7 mangas sējumi. Manga bija laba, bet beigas varēja būt savādākas un pietrūka romantikas visā stāstā :cry:

1 Like

Viena no visai populārajām manga sērijām, kuru neesmu lasījis. Septiņi sējumu skan gana īsi. Būs jāpamēģina izlasīt.

Pēc tā treilera…izskatās, ka man būs jauns 10 MAL jāliek :smiley:

Welp… kad beidzu lasīt man bija tāds… mehh… :smiley:

Tā meitene bija kurla vai arī vienkārši nekad nerunāja? :thinking:

Kurla :smiley:

:scream: Es jau jūtu drāmu.

jap drāma tur it kā bija :smiley:

Es esmu uzaudzis ar kurlmēmajiem bērniem. This should be interesting.

Yaaaaaaaaaaaaaaaaas :grinning:
beidzot šī filma ir pieejama ar eng sub

(arī citās vietās, ne tikai kissanimē ;0)
Beidzot varēs noskatīties, tik nezin kad būs brīvāks laiks un jēdzīgs garīgais ;o