Ko Tu šodien darīji?

Man vajadzēja tikai 3 gadus lai pieķertos salabot austiņām mikrafonu…

Ko tikai viens cilvēks nedarīs lai izvairītos no referāta rakstīšanas…

1 Like

Tu to vari, mēs tev ticam

Vakar ar draugu spēlēju divatā kampaņu Baldur’s gate 3, izglābām owlbear jaunuli, izglābām Scratch, es ļāvu Astarionam sevi nogalināt, netīšām :rofl:
Šodien turpināsim, glābsim Volo, Halsin :sweat_smile:


Un Wild magic mani pārvērta aitā :D

5 Likes

kam negadās

Tas gadās tikai Wild Magic Sorcerer, citiem negadās :rofl:

14 posts were split to a new topic: Discord dienas un nedienas

Aizgāju uz datortomogrāfiju, samaksāju, iegāju taisīt analīzi, tur aplauziens. Izrādās, ka timomu bez kontrastvielas detektēt nevar, bet, lai izmantotu kontrastvielu, vispirms vajadzīga asins analīze uz kreatinīnu, par kuru neiroloģe neko nebija teikusi. Attiecīgi asins analīzi nodevu uz vietas, uz datortomogrāfiju pierakstījos otrdien, un vēl būs jāpiemaksā.
109€ → 189€, cik sapratu.

Jums nu gan tur lēts CT, ja jau pirmā cena bija tikai nedaudz virs 100
Pagājušo gadu ar biju uz galvas izmeklēšanu, bez kontrasta un rēķins bija +/- 240 eur.
Bet nu par laimi manā gadījumā to visu apdrošināšana sedza

Y kontrastam, ja pareizi nepieciešam nieres filtrāciju nomerīt. Man to nomērija, bet beigās pateica ka nevajagot kontrastu. So kinda dint see much.

Trennējos basģitāru…atkal :relieved: Šoreiz es pieteicos grupai, attiecīgi, man nav izvēles :D Jārukā!

Bet būtu cool patrenēties kopā ar elektrisko giču - @Menestrels @akitsu :pleading_face:

3 Likes

Bg3 fāze beidzās, sākās underground roka fāze XD

1 Like

Bet man jau it kā netaisīs CT nierēm, bet gan krūškurvim… :thinking: :thinking: :thinking:

Domāju in general, ja laiž kontrastu vajag izmerīt nieres, jo ķipa filtrā arā to sūdu.

Interesanti, nezināju. TIL, thx!

Google ar piekrīt, taka legit concern:

1 Like

Karoč nieres strādā:
image
Neesmu nodzēris :smiley:

1 Like

perfekts piektdienas vakars - guli, ēd tikka masala un skaties true crime documentaries

2 Likes

Pati taisīji jeb rimčikā paķēri?

rīsus un vistiņu pati, a tikka masala ir pieejams rimi - tik vnk jāpieliek garšvielas utt

2 Likes

Es savukārt diskutēju vai aiziet uz to kokteiļu bāru āgenskalna tirgu vai turpināt vāļāties pa gultu…
Un tiko cdawg jaunu crane game video iemeta, padarot izvēli biki vieglāku

2 Likes