Ko Tu šodien darīji?

Kāpēc jūs vispār skatījāties putina uzrunu? :lmao: :lmao: :lmao: :skull_and_crossbones:

baigi neiedziļināsimies lai neaiziet politiskie temati ( tāpēc arī vienojāmies, ka šeit nepublicēsim), bet tīri piedūriena pēc (lai arī ierēktu) jo raida stundu agrāk kā mūsējo runu.
Gandrīz jau kā tradīcija iegājies.

Tā jau ir kā tradīcija? Lol man likās tas bij impulsīvs lēmums

  1. gads pēc kārtas ir mazliet pārāk konsistenti priekš impulsīva lēmuma
1 Like

Tāda gadījum gan.

7 posts were split to a new topic: Steam Deck un vai tas ir to vērts?

šodien atgriezos darbā, lai paņemtu jaunu atvaļinājumu no 4.janvāra ;D

tas ir divas dienas pastrādāt… Tev tā priecājās par pēdējā brīža atvaļinājumiem? Mēs jau savējo vasarai stādam…

man ir tiiiik daudz neizņemtas atvaļinājuma dienas, ka mani reāli dzen, bet es varēšu šito izmantot, lai dzīvoklī sienas krāsotu un visu iekārtotu, so its alright

2 Likes

mmmm, sound like mood. Vēlu tev saglabāt motivāciju un darbīgo inerci!

2 Likes

Jums atļauj neņemt tās dienas? Man pie būs šogad jāņem četras nedēļas, gribu vai nē

Anyhow biju uz dzīvokli. Man šķiet nice. Mazs, bet ergonomisks. Īpašniekam diezgan hands on pieeja apsaimniekošanai, pats visu labo. Apsildāmās grīdas. Pagrabā ir gan pirts gan divcilvēku vanna un potenciāli arī atpūtas telpa tusiem. 260 pa īri Āgenskalnā ir baigi nice. Plus tur ir gana maz dzīvokļi - 11 un pārējie visi ir aizņemti, so ganjau ka ir nice

Vienīgi tas ka veļene ir A) kopīgā B) pagrabstāvā C) uz vinujāiet caur āru. Un arī tas ka pašlaik kāpņu telpas tiek remontētas. Sarunājām ka apdomāšu un pirmdien pēc darba došos parakstīt līgumus.

privātajā sektorā viss notiek kā vajag ;D

1 Like

Bļin, es vispār aizmirsu laicīgi paņemt atvaļinājumu, man tā bija iegājies, ka janvāra pirmās 2 nedēļas ņēmu katru gadu, šogad atcerējos par to tikai decembra beigās, un mums pa janvāri “jāpabeidz” vienu projektu. Faktiski kopš janvāra nav ņemts atvaļinājums, bet nu ir bijis daudz samērā brīva laika anyway, tā kā no biggie.

Yoo, darbā uzdāvināja ezīša miglā dāvanu karti 20 eiro vērtībā. Derīga visu gadu. Pat faking nezināju ka šiem tādas ir

1 Like

Man pēdējo reizi kad skatījos ar kādas 60+ atvaļinājuma dienas bija iekrājušās. Ar novērtēju, ka nav obligati spiests paņemt

2 Likes

Izklausas pēc laba piedāvājuma. Diži neredzu iemeslu, kāpēc vārīt. Tu zini, ka jebkurš var atnākt un uzreiz ievākties? :sweat_smile:

Es ieteiktu negaidīt un ķert ciet.

Ūuu, iesaku ierīkot veļas grozu (basic aizverama platsmasas kaste ar rokturiem) works like a charm. Tas man koju laikā bija reāls quality of life faktors.

Nuu…viņš tehniski vēl rīt parīt pabeigs darbus ar boileri, ceturdien man ir citi plāni un piekdien uz laukiem braucu.

Viņam ideja par pirmdienu apmierināja un sludinājums ss.lv tāpat vairs nav.

I mean varbūt pat svētdien iešu parakstīt

1 Like

uzdūros šim, smuki, un vēl piekabinājis 250,- cenai.

Vismaz pārvākšanās nebūs sāpīga, divos gājienos ar kājām visu aizstipešu