Ko Tu šodien darīji?

Kultūra nevis intelekts. Tā jau ir tradīcija caur tiesu mēģināt gūt vieglus grašus

1 Like

Nu bet loģiski, ar vistas spārniņiem vidējo amerikāni nepacels

2 Likes

Ashton Kutcher Burn GIF

Iemācījos uzstādīt gudrās mājas relejus, hate the software, bet nākamās paaudzes pat nesapratīs kur palicis internets viņu istabās neuzvedības gadījumā.

Lol pirmo reizi noģību :D

No mūsu kaislīgās diskusijas lasīšanas @ https://animeforums.lv/t/lietas-kas-liek-padomat/ ? :rofl:

2 Likes

Man ir IKEA smart home sistēma. Paši fiziskie produkti ir labi, taču lietojumprogrammas puse pieklibo. Esmu pārsteigts par to ka tādam uzņēmumam kā IKEA sanāca izveidot tik… gandrīz labu lietojumprogrammu.

Hahahahaha it īpaši ieraugot 160 jaunas ziņas vienā tēmā :D

1 Like

Nezinu daudz par IKEA ekosfēru, bet gudrās mājas manās acīs bez cenrmezgla (alexa, etc.) ir galīgi vella milti kad runa ir par softu.

Lebron James What GIF by SB Nation

1 Like

You good? :sweat_smile:

Ah jā :D Vienkārši pārkarsu pirtī un mājās dzerot ūdeni pamodos uz zemes, pamostoties redzot kā brālis par mani smejas tik ļoti ka pat izšpļāva tēju, vīrs vienkārši smējās, vienīgā mamma par mani uztraucās :D

1 Like

Nedaud iekarsām

1 Like

Bro…man būtu tā pat. Māsa rēktu par mani, tētis sēdētu pie TV bet mamma vienīgā liktu šņabi ostīt :joy::joy:

1 Like

Zinot manu veiklību, ganjau būtu jāsauc ātrie jo es galvu būtu krītot apdauzijis

tikko noskatījos Attack on Titan Final Chapters

3 Likes

Are the final chapters finally final or is it like final chapter part one of three?

it’s final-final. fin

Nu ta beidzot var visu noskatīties, vairs neko daudz neatceros, tik pašu sākumu. Cerams būs tās pacietības vērts.

Kurš un kāpēc izdomāja, ka a=b nozīmēs arī b=a? Wtf vispār? Un kāpēc kursa apraksta bija rakstīts, ka varēs izmantot Matlab, bet tad pasaka, ka jāizmanto šādus sūdus? :weary: