Ko skatīsimies 2019.gada rudens sezonā?

Tūlīt jau uznāks oktobris, un sāksies sezona, ko tad jūs skatīsities no šīs sezonas?

Personally me-

  1. No guns life
    nogunslifevisual
    Šī būtu pati gaidāmākā priekš manis, vien tas pats faktors, ka Madhouse to taisa dod lielu +, kā arī koncepts, ka main hero ir pistoles galva ir interesants xD
  2. Psycho Pass 3
    3rdimage
    Man nav hopes uz šo gabalu, bet dēļ lielas mīlestības pret pirmo sezonu, es šo stabili skatīšu.
  3. Food wars 4 sezona
    Shokugeki-no-Souma-San-no-Sara-The-Third-Plate-500x750
    I just love this show.

Tie būs tādi top3, ko es gaidu visvairāk, bet ieskatīšos arī tādos darbos, kā Fate/Grand Order(beidzot sakarīga adaptācija, tikai žēl, ka ne ufotable taisa), Azur Lane(kara kuģu meitenītes why not), Babylon(Vnk dēļ curiosity, reti pamanīsi žanru Thriller vienatnē), Kabukichou Sherlock(No šī neko negaidu, vnk gribu iechekot, jūtu, ka nodropošu), Beastars(Šo ar lkm nodropoši, jo 3d animācija, pieņemu, ka šim labāk mangu lasīt būs). Un tad vēl ir tas big 3 šis sezonas - Boku no hero, Sao un 7 deadly sins. Sao un 7 deadly sins uzreiz garām, boku no hero skatīšos, tikai tpc, ka vairs nav jēgas atkāpties, kad esi ticis tik tālu, bet jūtu, ka šo ar varētu atmest, jo ir labs aizstājējs, kā Fire Force daudz patīkamāks shounen, ja salīdzināt ar BNHA

2 Likes
1 Like

Es ar nevaru sagaidīt Babylon un No Guns Life. Tie izskatās tādi nopietni gabali. Man liekas, anime pasaulē sen tādi nav redzēti :thinking:

1 Like

neesmu redzējis solo thriller žanru ne reizi, so yeah. if u mean sen nav redzēti unique ones.

1 Like

Domāju, ka šīs noskatīšos.


Šīs varbūt arī varētu kādreiz noskatīties, tikai jānoskatās no sākuma pirmās sezonas, jo abām būs trešās sezonas jau.


1 Like

assassins pride šķiet pārāk generic, kārtējais fantasy anime, kas neatšķirsies no pārējiem(tā parasti ir, tpc negribas sākt viņu) + studija nav ne ar ko izcēlusies manās acīs.

Pirmo reizi tādu dzirdu un redzu, viņu darbi arī nekādi spožie. Gan jau paliks maza un ne pārāk laba studija. ;D

Tas kas man visvairāk piesaistījis:

My Hero Academia 4. sezona un 2. filma.
Laikam šis ir tas ko visvairāk gaidu no šīs sezonas.

Seven Deadly sins jaunā sezona.
Es it kā šo gaidu, bet tā arī neesmu noskatījies iepriekšējo sezonu un filmu. Un iespējams nāktos noskatīties pirmo sezonu un tās 4 sērijas, lai atsvaidzinātu atmiņu. ;d

Black Fox (filma).
Es nezinu, jau sen manīju info, pv vai ko un ieinteresēja.

Cencoroll 2 / Cencoroll Connect - īsfilma - jau kuro reizi īstenībā minu, jo tai izlaišanas datums jau kuro reizi tiek pārlikts. Pašlaik pat vienā vietā rādās Vasara un citā Rudens. ahh.


Tās kurās ir kāda neliela vai gandrīz neeksistējoša interese:

Gribētu teikt Psycho-Pass 3, Radiant 2, Kengan Ashura 2, bet es neesmu neko no sākuma pat skatījis ;d
No Guns Life - mangu jau manīju sen sen, tik nepiespiedos lasīt, varbūt būs nice.
Beastars - mangai biju uzmetis aci, īsti nepatika art style, bet varbūt anime būtu ok, laigan tā būs cgi un tas sāk domāt švakas domas.
Kabukichou Sherlock - varbūt būs vienkārša un intersanta.
Hoshiai no Sora - man sporta animes neinteresē, bet tīk tas art style. varbūt būs vienkārša un tīkama.
Blade of the Immortal - dižas intereses nav, manga esot lieliska, it kā ir jau animes adaptācija, bet tā laikam tāda švaka. Varbūt šis būs kas nice.

Pāris filmas ar:
Sora no Aosa wo Shiru Hito yo - neesmu nemaz description lasījis, tik piesaistīja art style, tēlu izskati un tas ka laikam mūzikas tēma ir daļa no animes.
Human Lost - tas cgi kaut kā tomēr daļēji attur.
Saezuru Tori wa Habatakanai: The Clouds Gather - drāma, un pēc pv izskatās ka kaut kas ar noziedzību, man patīk vizuālais. Beeet, tā ir adaptācija un mangai ir yaoi tags un man tas īsti netīk, i don’t want to see some gay stuff.


Un tad ir šī.
It kā tika ielikta pie rudens sezona vai tomēr pie ziemas, bet kaut kā šur tur manu ka jā, citur ka nē. Tāpēc nesaprotu vai būs vai pārcelta vai kas.
Mangai tik 4 chapteri pirātiski pārtulkoti, bet viz media pacēla gan šo un turpinājuma mangu un oficiāli izlaidīs angliski.
Bet varbūt anime būs nice.
Bet atkal - netflix un fighting anime, tātad cgi ;d
p.s. laigan var manīt robotizētus cilvēkus, tomēr tā nav Megalo Box kopija, jo manga ir izveidota 6 gadus pirms MB.
Varbūt jums dažiem te varētu interesēt šī.


Bet nu galu galā, lai cik minētu kas interesē, tad noteikti no šī visa tik noskatīšu MHA kad būs viss ar eng dub iznācis xd

Kengan Asura jau arī baigais cgi, bet tomēr pēc pāris epizodēm aizmirstas, ka cgi. Moš to var nosaukt par izdevušos cgi. ;D

Noteikti skatīšos Psycho-Pass 3. Visdrīzāk ievērtēšu arī No Guns Life. Neko par šo sēriju nezinu, taču pēc attēliem spriežot vienam no galvenajiem varoņiem sejas vietā ir ierocis. Izskatās gana ērmīgi lai izmēģinātu.

A jā Black Fox un Blade of Immortal es ar domāju ieskatīties aizmirsu par šiem

tas būs main focus varonis aka pats galvenais

Lieliski, vēl labāk. Cerams Madhouse galīgi vēl nav pazaudējusi ķērienu.

Yeah. Hope so

No turpinājumiem secība, ko visvairāk gibās redzēti augšas uz leju





Un no jaunajiem projektiem, kuriem jau labu laiku uzmesta acs


Tālāk vnk būs jāpēta vrbt vēl kkāda parādīsies +/- 1,2 gab

Jebkurā gadījumā, izskatās, ka būs ko skatīties nekā iepriekšējo sezonu. :sweat_smile:

nu es šajā sezonā vasaras 3 skatos, takā tas ir samērā daudz, pavasarī vispār tikai Demon Slayer sāku.

Jā disappointments no pirmā brīža
Azur Lane- uzreiz var redzēt, ka tikai dēļ plota var skatīt, hella trash, pat nevjg pāris epizodes, lai to saprast
Fate/Grand Order- meh, jo viņi adaptē vēlāko misiju jeb 7, un pirms viņam vēl 6 ir, līdz 5 nekā nav, a 6misija tikai 2020 izies, a First Order ir sūds, ko neiesaka skatīt, bet lai ierubītu labāk kas un kā tomēr vajadzēs paskatīties.
Keishichou Tokumubu Tokushu Kyouakuhan Taisakushitsu Dainanaka: Tokunana- Nolēmu šo uzsākt, Boungou stray dogs vibes uzreiz redzams xD Pagaidām tīri tā neko, nezn kpc MAL’ā 6.88 vidējā, viņš no visiem, kas izgāja uz doto brīdi ir 2nd most decent pēc Fate GO
Šodien arī Babylon iechekošu, ceru būs ok. par pārējiem, kas jau ir ongoing dont give a shit xd

Edit. Paskatījos Babylon pirmo epizodi, samērā skatāms tgd.

Pagaidam vienīgais ko es skatīšos ir

Zinot spēli no kuras nāk, būs diezgan interesanti redzēt cik labi visu varēs salikt kopā

Nez… noskatījos pirmo sēriju Azure Lane un likās diez gan pasausi priekš manas gaumes… Arī… dēl tā, ka anime izgāja, tagad visur ir reklāmas uz mobile game. Jau apnika, ka reklamē. :expressionless: