Ko skatīsimies 2019.gada rudens sezonā?

Nevar saprast par ko īsti būs šis anime, noskatoties pirmo sēriju. Bet sajūta, ka action būs pa pilno…

which one?Babylon?

Babylon is pretty good. Noskatījos 3 epizodes, patīk. Šo noteikti skatīšos līdz beigām.

1 Like

Jā, kārtējā sezona, kur itkā daudz, kas iziet, bet jau pēc 1jām epizodēm skaidrs, ka sezona sūds. No visa labi or rather normāli likās No guna life, food wars un Kabukichou Sherlock, vēl skatāmi Babylon un Fate/Grand Order, pārējais nav laika vērts. Un palika tikai Psycho Pass 3, kam iziet, tur es vispār ne uz ko neceru, jau 2trajam bija tik milzīga starpība ar 1mo, filma meh bija, + Ling Tosite Sigure nedzied op, + tikai 8 epizodes+ Tās 3 filmas, kas ir pirms šī ar neizskatās, ka bija labas xd, tehniski tas ir prequel, bet cik sapraru nav obligāti viņas redzēt pirms lekt uz 3šo sezonu.

Labi, ka Vinland Saga un Fire Force vēl airing vismaz, kkas fun to watch weekly vēl palika.

Pēc vienas sērijas ne vienmēr var spriest. Citreiz gadās sākums ir neinteresants pēc tam paliek interesants vai ari sākumā ir baigi labs, bet pēc tam tāds ne īpaši paliek.

I mean es vēl nevienu izņemot azur lane(abas epizodes mēsli) , es parasti vismaz 2vas paskatos. Tgd viss ir easy, anime ja pirmā epizode decent tad tāds arī ir visu laiku, vietām labāks vietām sliktāks, 100 gadus neesmu redzējis anime, kur no trash uz godlike aiziet

Tu mani nebiedē, es Azur Lane plānoju skatīties :smile: Tikai pagaidīšu, kad būs vairāk sēriju.

mums gaume atšķirīga, takā neklausi, ko es rakstu, some people like it, some no

1 Like

This one’s pretty ok

Es šo rudeni nosauktu par bagātu ar anime turpinājumiem. Pirmais kas galvā ienāk, Boku no hero academia, psycho pass, food wars, sao alicization, seven deadly sins. Visu šo es plānoju skatīties. Nu un protams black clover kuru jau otro gadu nevar beigt xd. Starpcitu es šeit tā pateikt jauniņais… Sveiki!

2 Likes

yaass Boku no Hero Academiaaaa <3 huhuhu, cant wait ;3 also, hello pulciņā!

2 Likes

boring

Mmm?

nah, dont mind me, just not a mha fanboy, nor seven deadly sins fanboy, bet food wars un psych pass3=epic

Im not fan too. But in my opinion, this 2 titles are intresting… I like psycho pass and food wars. But Food wars have fanservice. I dont like it… but yes! It’s good title I think. Waiting for 4th season, episode 2.

fanservice ir tas, kas paceļ anime no ceļgaļiem, howvcan u dislike it

Dažreiz viņš vienkārši neiederās pašā anime. Viņš vienkārši ir lieks. Bet ir daudz taitli kur fanservice tieši uzlabo anime. Dod savu šarmu tā pateikt. Bet food wars viņš nav vajadzīgs in my opinion.

es anyway jokoju, man ecchi vrb kādi pāris patika vien. Runājot par food wars man likas tas tāds nice bonus, ņemot vērā, ka tas galīgi nebojā iespaidu par pašu anime

Nu iespaidu viņs nebojā, tas gan! Bet es tomēr domāju ka viņu varēja nelikt tur. Bet labi, tas nemaina manas domas par taitlu. Food wars <3

Sveicināts! un Sveiciens Vārda Dienā c: