Ko mēs šobrīd skatāmies un esam noskatījušies

Evangrlion nav veca ;_;, vsp labi ka atgādināji. Novilku nesen 1080p BD End of Evangelion. Jāizbauda kā pieklājas.

Tev tā nešķiet veca, jo tu noveco kopā ar to :smiley: :smiley:
// ja tā ir '90. gadu anime tā saucas veca anime @_@ // paskaties jau vien uz zīmēšanas stilu - no cita laikmeta pilnīgi! ;o 20. gs.! iedomājies! mēs jau 21. gs.! :smiley: :smiley:
(y, runāju par pirmajām ep. un nezinu, kad iznāca ~turpinājumi… XD))

Iesāku Jormungand…jūtos smagi vīlies, just average stuff. Gaidīju labāku military atveidojumu -.-

Hmmmm… pietiktu ja tu to pateiktu arī ar vienu reizi :smiley:

1 Like

Soz, nets laikam noglučīja.


GG manam noskanojumam (melenholija, nostalgija u.t.t. welcome, there is no better day then today…)
Pirma epizode vienozimigi bija labaka.Un drausmiiigs logikas trukums bet that anime who needs logic…

P.S.Turpinu savu tradiciju tam nav nekada sakara ar anime vertejumu.

1 Like

tie ir tie neinteresantie 5 centimetri sekundee? Brr. es shodien romantizeeju par otrreizeeju Ergo Proxy skatiishanos. bet nejau par tiem 5 cm :smiley: Ak shiis dazhaadaas gaumes T_T cik gruuti saprast citus…

Tev nepatika 5 Centimeters Per Second? :open_mouth: oh geez man tas ir master piece…damn feels. Un “One more time, one more chance” by Masayoshi Yamazaki ir tik laba dziesma. Vispār Shinkai Makoto filmas ir drausmīgi labas un pilnas emociju. Un tas art style…god damit!

un tgd atcereesimies. ka zanmom miiljaakie zhanri ir fantastika un apokalipse. ne slice of life :smiley:

Nuu man arī pārāk nepatīk slife of life, bet šie gabali…ar savu domu apakšā. Laikam esmu pārāk liels romantiķis :smiley:

Kāpēc? Excel ir viens no ērtākajiem, tik varēji pārveidot normālā formāta :smiley: nevis tieši no excel dokumenta. :smiley:

Gintama last ep :triumph: why you have to end :triumph:

It will never end! Believe in faith of parody!

1 Like

yea bet beigas
http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/009/363/355sec.jpg

2 Likes

Ir kkur konkrētas tēmas ar anime ieteikumiem? Jo šajā drausmīgajā flūdā neko atrast konkrētu nevar.

1 Like

Ir, ir diezgan. Just scorlll and scroll…and roll with it!

1 Like

Vari jautāt tepat. Iesaku izvairīties no mal/youtube topiem un random sūd topiem webā.

1 Like

Nu tad jautāšu ar, ja atļauja dota. Esmu labu laiku neredzēta, sev interesējošas tēmas, makslas darba meklējumos.
Patīk tādas anime kā Ergo proxy, Mushishi, Trinity blood, Darker than Black, Fullmetal alchemist, Death note, Wolf’s Rain un tādā garā. Nekas konkrēts, bet varbūt kāds var kko ieteikt :wink:

Tev labi varētu ieinteresēt šis topic.

1 Like

Chrno Crusade?