Kitchen life hack jeb ķēķa gudrības

sīpola nekad nav par daudz ;DD

3 Likes

mana sirds saka jā, bet kuņģīts saka ej d*rst ar saviem sīpoliem :D :D

2 Likes

Atcerējos ka bija šāda tēma un gribējās piecelt miroņus…

Zaļumu sāls ir tāda bomba. Vienkārši sablenderē rupjo sāli kopā ar zaļumiem, jo sulīgāki un aromatiskāki jo labāk un ļauj lai masa izžūst. Sāls sasūks tās visas sulas sevī. Pašlaik ir gan ķiploku laksty gan egļu jauno dzinumu variācijas

Gribas analoģiski arī piparmētru cukuru uztaisīt

4 Likes

uuuuuuu… deam, gribas pašai tagad to pamēģināt uztaisīt ja būs laiks un atmiņa lai to atcerētos izdarīt :D

Anniņas ir labākas garšvielas ever.
Change my mind!

Zupām, salātiem, gaļai, buljonam, saldējumam, kokteiļiem, kūkām…it is that good!

2 Likes

Man tieši viņas ne īpaši lolol :D

1 Like

Koa?!

Bruh
Anniņu heitere :rage::rage::rage:

Vne, explain yourself @Jua

Santa Maria gang stand up!

7 Likes

Man pašai mājās viņas ir :D Bet cik es viņas esmu lietojusi man pēc tam sāp mēle :D Mož man ir allerģija no 1 sastāvdaļas tur es nez :D

attelsattels

Tieši šis 2 lietoju :D

Bet kā sacīt jāsaka labākā garšviela ir sāls lolol :D

Man tieši šitās liekas so so. Piparu pa daudz, klasisko anniņu ar karoti var ēst. Un vispār es esmu tāds hipsters ka pērku garšvielas speciālos veikalos. Spice house āgenskalna tirgū.

Laba kvalitāte, pašu taisīti maisījumi un demokrātiskas cenas(karijs gan dārgs)

Santa Marijai ir the best gaļas un kartupeļu garšvielas. Katru reizi viņas lietoju :heart_eyes:

2 Likes

Neko nezinu, man ir gan Santa Maria, gan Kucharek maisījums lielajā iepakojumā, bet izmantoju praktiski tikai Kucharek, jo neesmu pavārs. BET savulaik biju nopircis vienu baaaigi garšīgu latviešu ražojuma garšaugu maisījumu, kurš nezināmu iemeslu dēļ diezgan ātri pazuda no plauktiem. Laikam tas garšīgais bija nelegāls or smth :smiley:

Although memes mention Balkans, i just chuck some of this in too, kad vāru pelmeņus vai makaronus, vai cepju olas.
(neko vairāk neprotu gatavot)

vegeta

Arī kad vecmamma ko gatavo kā piemēram zupu tad arī izmanto šo.
Protams viņa ar izmanto sāli, lauru lapas, dilles, piparus un vēl kaut ko pašu audzētu.
Pats vienīgi ar vēl izmantoju dilles, bet vajadzētu ar paņemt citus tos augus pamēģināt.

p.s. mēs vienreiz paņēmām tās Anniņas parastās un zupas garšvielas. Vai nu nekādas īpašās garšas tur nebija, vai arī mums vienkārši nepatika. (btw viņu sauc Anna ;d)

2 Likes

Laikam no visām garšvielām izmantoju klasisko sāli, cukuru, piparu dažādi blendi utml.
Santa Maria nepērku -
1)Ekstra un neattaisnoti dārgi (jā ir dažas garšvielas, kas viņiem ir tiešām super labas, tieši specializētās)
2)visu to pašu var panākt ar parastajām garšvielām
3) Ir pieeja Kotanyi produkcijai pa zemāku cenu nekā veikalos , ne reti
Te drīzāk jautājums cik ļoti ņemties vēlies ar n-tajiem trauciņiem paciņām, tas nenoliedzami ir ātrāk un vienkāršāk.

Vegeta faktiski pārāk daudz sālīta.
Patīk alternatīva Kucharek, ne tik sālītā un maksā nedaudz lētāk . Neteikšu, ka bieži izmantoju, bet kartupeļiem un makoroniem, gan labi iet. Lab te vispār anekdote sanāca, ka pats nezināju, ko lietoju, tikai to, ka tā ir “Vegeta”, kas nav Vegeta. Tikai aizvadītajā nedēļā to pamanīju.
image

2 Likes

Exactly the same, nekam citam es to nelietoju. Visiem salātiem un visam citam lietoju tikai sāli un/vai komplektā nākošās garšvielas, ja tādas ir.

Nu, ofc, neskaitot svaigos zaļumus, ja man tādi ir.

1 Like

pommes-frites-krydder-grill-nylogo-skisse-1879
Nav vietējais, bet ja runājam par labām universālajām garšvielām, tad Hoff one love :heart:. Pārējās pat sveci netur klāt imo

1 Like

Kur tādas daudz nečakarējoties dabūt? :thinking:

Nu man viņas veda no Norvēģijas, bet moš var pasūtīt no kāda norvēğu saita bet nezinu kā tur ar shipping būtu