Kitchen life hack jeb ķēķa gudrības

i see what you did there :D :D :D

šito ar kkur tt izmeta, katru dienu tagad izmantoju ;D

2 Likes

Fellas…


Ar šo neviena burka, ar griežamajiem vākiem, nebūs šķērslis :D
image

4 Likes

Looks ok, bet vāki ir dažādu izmēru.

Šitie atvērēji ir dažādi, šis ir visprimitatīvākais un laikam lētākais no visiem :D

image

1 EUR, nu nezinu. Es ar asarām, sviedriem un ciešanām varu ieekonomēt to naudu. xD

1 Like

More plastic? No thank you. Too much of it as it is.

Paprasi kādam lai uzdāvina uz svētkiem un piepeši atvērējs maksās bezmaksas nevis 1 EUR :D

Whoah I’m late to this. God I’m still seething after colleague of mine bent the tip of my knife at work in 2016

1 Like

Figņa. Es viņu salauzu tikpat kā, un ļoti stipri caurslīd. Vai arī esmu neandertàlietis.

Fizika.

Ir štelle ar sīpoliem kad griez, uzreiz nenogriez tam dupsi, tad nekodīs acīs. Tur ir kaut kāda bioloģijas mağija, bet patiešām palīdz.

1 Like

Es joprojām izmantoju to life hack ko dzirdēju ugunsgrēkā no Mildas, ka nazis janomzgā aukstā ūdenī pirms griešanas. Strādā 70% gadījumu kas ir good enough

Tas sen joks ar. Bet šis, vismaz man 100%.

Same here, tikai ne no mildas. +Bonuss ja naži ir tiešām asi, tas arī palīdz.

1 Like

Es vēl biju dzirdējusi, ka nomizotu zem auksta ūdens jāpabāž, bet es tāpat bimbāju ;D

Actually makes sence, grauž tikai, kad kapāju visu sīpolu. Kad tikai pusīti no augšas, tad problēmu nav :thinking:

1 Like

Bet kurš slims cilvēks griež no pusi no augšas, nevis vertikāli uz pusēm? :thinking:

Paga, pat, ja vajag tikai pāris šķēlītes, arī uz pusēm kapā? :D :D Am I the only one, kas no galviņas tik paņem? ;D

1 Like

Man ir ļoti reti gadījies kad nevajag visu sīpolu. Šogad baigi mazie uzzauga tāpēc parasti 2 pat ņemu

1 Like

Nu es pat dodu priekšroku ripiņām.

Pāris šķēlītes? Wat? Močī visu sīpolu, ko tu tur knapinies! :D

Nekad nav bijis, ka vajadzētu pusi vai mazāk sīpola.