Kas jauns notiek riņķī - vai kā tu uzzini jaunumus?

es visu no tiktoka uzzinu ;DD vai arī no mana vislabākā ziņu avota - omītes ;D

1 Like

Un tiklīdz labais saturs gūs saķeri, būs jāturpina līmeni turēt… Kas nereti noved pie fabricēšanas vai skriptēta satura brīdī kad aptrūkstas patiesais.

Vairāk jau ir tā - kā cilvēki uzzina, ka projektu lasa (bet ne vienmēr to - vai tas ir kvalitatīvs vai nav?). Skatoties ciparus datu uzskaites sistēmā. Protams, ir salkanie komentāri Facebook un zem pašiem rakstiem, un kādreiz citos rakstos bija tabula, kur varēji novērtēt rakstu no 1-10. Šī ir tā nelielā problēma - mediji ne vienmēr iet pie cilvēkiem vai veido kādu fokusa grupu (vai pētījumu) uz dažādu grupu cilvēkiem, kas liktu viņiem saturu patērēt vairāk. Tas ir drīzāk viss atkarīgs no “word-of-mouth” vai kliku ģenerēšana uz kāda klienta mājaslapu (vai caur projektu vai reklāmām). Tādēļ, vai labās ziņas konstanti lasītu - diemžēl nē. Vai arī, kā jau minēji, tās labās ziņas tiktu “izspiestas” vai būtu ielikta kāda svarīga “politically correct” tēma.

Tagad pamatīgs uzsvars tiek likts uz video veidošanu (tādēļ ir pieejamas dažādas programmas). + ja jums liekās, ka maksas saturs ir par daudz, tad nākotnē tas procents (brīvi pieejami raksti pret maksas) arī augs.

No random novecojošiem meme :D

Hm, es galīgi nelietoju tradicionālos ziņu mēdijus. Ziņas līdz manīm nonāk jo par tām kāds pastāsta. Dzīvē, forumā vai arī kaut kas uzpeld kādā podkāstā, Youtube ieteikumā.

2 Likes

Draugs daudz jaunumus lasa joyreactor.cc, ja nemaldos, no turienes es ar kaut ko uzzinu :sweat_smile: