Kas ir jūsu mīļākie ļaundari? 😈

Tādu mīļāko slikto characteru man nav :smiley:

Vienīgi prātā nāk Hecate no Shakugan no Shana. Vismaz izskatās diezgan kawaii. :smiley:

image

3 Likes

Tagad vēl topic priekš nīstākajiem ļaundariem :smiley:

Nīstākais galvenais varonis :D

2 Likes

Tur jau visi nodirsīs nabaga Kirito :smiley:

1 Like

Vai nepelnīti? :D :D :D

3 Likes

Pilnībā

nu viņš nav vienīgais labais, piem., Yukiteru ir viņa līmenī, un vēl daži xD Praktiski visi ecchi Protagonist arī

1 Like

@Onii_chan eu, bet kā vispār ir? Pēc kādas domas Tu šo taisīji? Savā ziņā tad Balalaika skaitās ļaundare šim topikam? Vai tomēr nē?

Pēc @m1raz domas. Ja ļaundaris nekaitē galvenajam varonim, tad tas ļaundaris nav nemaz tik interesants :smiley:

doubt

Bet ja mūsu galvenais varonis ir evil guy, bet ļaundaris viņam tieši ir good guy ;d? like a cop.

Es laikam personīgi šeit sauktu tos kuri ir tā teikt pretinieki galvenajām tēlam un kuri ir evil. Good persone pretiniekus es neminētu ;d. Laigan tad sanāk ka galvenajam varonim būtu jābūt good guy pa lielam ;d

Ļaundari darbos ar sižetu parasti sauc par antagonistu, kura galvenai mērķis sižetā ir veidot problēmas un pretoties protagonistam (galvenajam varonim). Klišeja, kurā protagonists ir princis uz baltā zirga, bet antagonists ir ļauns burvis, kas dzīvo melnajā tornī, meža vidū ir pazudusi b.c. gados. Ko nu, pašā Bībelē galvenai antagonists, pa lielam nav nemaz tik slikts čalis. Tagad pavisam mierīgi un pieņēmami, pat masu auditorijai, var veidot daudzpusīgus varoņus, kuri var pieņemt visdažādus lēmumus, var būt pretrunīgi paši sev un uzskatīt morālās normas par sev nepieņemamus, bet tajā pašā laikā būt galvenie varoņi. Un arī pretēji, antagonists var uzvesties, kā stūrgalvīgs morālists, neredzot protagonista idejas un motivāciju, kas viņu arī padara par protagonistu.

Un anime kultūra, neatpaliek no daudzpusīgo varoņu izveides.
K
Durarara
Madoka Magica
Black Lagoon, galu galā.
Jormungand
Trigun
Cowboy Bebop
Dance in the Vampire Bund
Cells at work, kurā par antagonistu vienā brīdī kalpoja ļaundabīgs audzējs (vēzis).

un tūkstošiem citu darbu, kuri neveido ideālu protagonsitu un maksimāli ļaunu antagonistu, bet pieturās pie tā, kā daudzpusīgi varoņi padara stāstu interesantu. So yeah, ja protagonistam neveidojas konflikta ar antagonistu, tad tas antagonists ir peace of shit.

Yagami no Death note. Noteikti. Man ļoti patika cik viņš bija gudrs un aprēķinu pilns. Patiesībā man nedaudz vairāk patika L, bet es viņu pieskaitu pie labajiem, ko mēs šeit nejaucam iekšā. Oh… nedaudz žēl, ka Yagami beigās nomira, citādi jautrība būtu turpinājusies. Bet, kā jau cilvēkam, man patīk vērot kā diži prāti visu sadi*š un beigās ar pompu aiziet. :woman_shrugging:

Neliels atgādinājums, ja tu vēlies iekļaut tekstu kurā ir “spoileri” , tad lūdzu uztaisi viņu miglainu, Tyvm

5 Likes

Grūti pateikt kuri ļaundari man patīk visvairāk, bet ir daži antagonisti, kuri man iespiedušies atmiņā vairāk kā pārējie.
Reapers from Mass Effect trilogy. Massive organic machines that have only one purpose: to exterminate all intelligent life in the Galaxy.

Tad man vēl patika Cell, the perfect android no Dragonball Z:


Un, protams, Loki of Asgard:

Ja atcerēšo vēl kādus kuri man patikās, iepostošu vēl.

1 Like

Biju aizmirsis par šo indivīdu.
Shougo Makishima(Psycho Pass)

P. S. @Onii_chan Es tavā vietā nomainītu tēmu uz mīļākie ļaundari, jo ir vairāki + tēma ilgāk dzīvos, reti, kas skatās tālāk par virsrakstu un padomās, ka tikai vienu jāpiemin

2 Likes

Viss. Padarīju šo topiku vairāk pamanāmu :D

Emoji pielikšana ļoti izceļ topiku starp citiem

1 Like

3 Likes

Viņš nebija īsti ļauns. Vienk darija to, kas viņam jādara :sweat_smile: