Karantīnas saspēle: CS 1.6

Sveiki!

@d3monz @m1raz @Menestrels @Mrspambox3 @zGk @UselessSakura @jurchiks @kaijmans @DiviViens

Kad: daram šodien (18.04) vakarā, ap 19:00
Citi varianti: Varam citā laikā, ja kāds netiek

Kas jādara: lai dabūtu klasisko un strādājošo versiju: CS TORR
Lejuplādējam un instalējam!

Ja kādam jau ir! Malači!

Savstarpējai saziņai varam izmantot Discord vai iekšējo klasisko voice čatu.

@UselessSakura - kaut ko minēji par serveriem!? Ir priekšlikumi? Internetā pameklēju un var atrast bezmaksas serveru “nomu” ar laika ierobežojumiem vien.

Kartes un režīmi: skatīsimies kurš ko vēlēsies and etc.
Pašlaik var sarīkot smuku 5x5, kā arī DM. Kartes domāju klasiskā de_dust2, Inferno, Train un Nuke…

4 Likes

Man ir Steam CS, mēģināšu sākumā to, ja neies (stipri šaubos), tad kačāšu https://cswarzone.com/cs/
Teorētiski es varētu arī mēģināt hostot, jo kompja jauda atļautu mierīgi, bet neesmu pārliecināts, ka man varēs pievienoties.

ehh man tiesi turnirs :(((

es paņemšu cw serveri no kick.lv easiest variants.
Cik sapratu mēs spēlēsim gatheri vjg tad discord serveri or ts3 serveri, kir pēc komandu izvēles mēs pārlecam pa saviem voice roomiem.

Izskatās uzticamāks par to ko Kadiljaks piedāvā. :D

Nu tad to atstāsim tavā pārziņā.

Nāks tuvāk spēles laiks, kaut ko sametīsim kopā.

Aj aj aj…ka ta man var neuzticeties.

Par laikiem, ok. Kurs kad var tikt?

Es kādos 21:30 vai 22:00 off no pc. Btw kad paņēmu serveri ir laika limits, kad viņš slēdzas ciet, ja nav noteikta cilvēku skaita, takā vēlams uzreiz nākt serverī, kad dabūju, lai nav lieki jāiet sūtīt jaunu utt.

Uz 19 vai 20 varētu.

Nupat jau tikai 1h palikusi, kur jūs tagad tusējat? Discordā?

nekur xd

LOL, nu tad davai Discord. Man ir savs serveris, kā jau, laikam, visiem, varam savilkties tur.

works for me, es pēc kādām 30 min ieskriešu

Tauta gatava vakties? Hello?

Ja vairums par - aiziet!

@UselessSakura servera ip?

nakat discorda

password nenene;connect cw.kick.lv:27016
ta ari ievadi, iekope drizak

Karoč GGWP, es smagi sūkāju un CS 1.6 nav priekš manis, sen jau viss pārmācīts uz CS:GO un tur viss ir 100x labāk.

1 Like

gg’s