Karantīnas saspēle: Left 4 Dead 2

Piedāvājums uzspēlēt šo klasisko gabalu. Cilvēku skaits max 8(Ja nemaldos), 4 zombie slayers and 4 zombies.
Laiki- Šo sestdien(25.04.2020) 17:00. Discord server, caur ko sarunājamies @Menestrels iemeta zemāk topikā.
download

So anyone down?

Ja būs vēlme uzspēlēt vēl sarunāsim pēc saspēles arī citus laikus.

1 Like

Esmu par.

Ja nekas neiekrīt pa virsu, es tieku.

Labprāt bet man nav tās spēles :(

Tieši pēdējās pāris dienas kapāju :smiley:

Es par, bet tikai nedēļas nogalēs.

Torr versija palīdzēs, tikai es šaubos, ka tu varēsi komfortabli spēlēt ar tiem kam ir uzraksts “licence”, šeit atkal iestājas faktors, spēlēt gribētājiem jābūt vienai versijai no viena linka.

Es varu piebiedroties, bet ar nosacijumu, ja spēlēsim legālo no Steam versiju. Es jau gadiem ilgi neesu lejuplādējis nevienu spēli un atsākt nav vēlēšanās.

Nu tas kinda arī bija mans plāns, es pats pirātiskās neakačāju jau pailgu laiku.

Man ar nav, bet man vispār nav nevienas spēles. :D Vienīgi laikam ir tikai daži ~15 gadus veci spēļu diski saglabājušies.

Žēl, ka tai šobrīd nav atlaide. To brīžiem var nopirkt pa dažiem EUR.

Veidi kā spēlēt gan jau ir. Būtu jāpalaiž serveris, kas neuzdod liekus jautājumus mūsu ar licenci apdalītajiem biedriem. Tas gan ir stipri lielāks čakars salīdzinājumā ar oficiālo saspēli.

Mani varat nepieskaitīt, man nav īpaši intereses šo saspēlēt. Arī nekad tāda nav spēlēta, nav ne jausmas ko tur pat jādara :smiley:

šauj zombijus(Viss vairs nekā nav)

Tad go brīvdienās, Piedāvājam laikus lūdzu.

Man galvenokārt negribētos startēt vēlu vakarā.

Nu brīvdienās tik tiešām vaidzētu visiem brīvs visu dienu būt xD Varētu ap 17?

Un viss? :thinking:
Bet speciāli jau nepirkšu spēli dēļ vienas saspēles. Trial versijas nav uz pāris dienām vai pāris spēlēm?

No nav. Steam ir prikols ka ja tu nopērc paspēlē zem 2h,tu vari refund. Never used it tho.
Nja kinda viss savāc online 4 cilvēkus, skraidi pa dažādām mapēm un šauj nost, un jātiek līdz noteiktai vietai, ir safe points, supply zones utt.

Nu, tad nekā.

Pats pirku abas daļas kopā pa 2 eiro

ja jums pietrūkst spēlētāja, tad varu pievienoties, bet spēlēt nejēdzu :D

Same

spray and pray, viss gameplay

1 Like