Kādu televizoru pirkt?

Hei, hei! Vai kāds te kaut ko zin par televizoriem? Varbūt nesen pircis vai tamlīdzīgi. Man tāda sajūta, ka pienācis laiks nopirkt savu pirmo televizoru dzīvē, bet cik skatos tie visi izskatās vienādi. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Specifikāciju tiem diži nav, labu apskatu arī maz un tie paši ir kaut kādiem modeļiem, kas pie mums netiek pārdoti.

Pagaidām viss ko es noprotu ir tas, ka pats populārākais izmērs šobrīd ir 55", taču arī normālā cenā vēl iekļaujas 65".

Ej pretī masām un nopērc ritīgi vintage modeli

+ kaķim būs kur pagulēt tad kad kāds izlems sākt dzīvot

No vintage modeļa acis degs. :D

mazāk par izmēru, bet vienīgi prātā nāk doma par melno toņu dziļumu, t.i. kad tumšā istabā melnie laukumi nespīd/ neizskatās pelēki.

Tas varētu būt stilīgi. Tikai jāskatās cik ļoti melnās krāsas dziļums padārdzina visu to padarīšanu. Teiksim, HDR es vispār nekad neesmu mēģinājis.

Es par ekrānu tehnoloģijām televizoros neesmu ļoti iedziļinājies, viss kas ir ārpus IPS un OLED šķiet kā mārketinga sauklis.

Kādam ir bijusi saskarsme ar LG QNED televizoriem?

Es arī lēnām domāju par TV, bet ja pirkšu, tad tikai LG. Tikai nav nojausmas par viņu paneli, bet gan jau kaut vai nedaudz labāks par LED paneli būtu. Priekš OLED maciņš drusku par sausu. :D

Pašlaik skatos uz šo modeli. Neesmu vēl izdomājis par ekrāna izmēru, pašlaik pietiktu ar 55", bet 65" varētu būt drošāks nākotnei.

Man personīgi TV šķiet kā absolūti nevajadzīga lieta. Like man reizēm pat datoru slēgt iekšā ir pārāk liels hassle un es anime skatos telefonā

Palasīju cik jau bija linkā, sounds like a lot of BS.
QNED makes little sense to me but comes up as this


No tā var spriest ka tas ir piemērots lietojumam telpās ar spilgtu apgaismojumu.

1 Like

Nenāk prātā nekas labāks kā aizet uz RD un paskatīties sānu pie sāna. Tā pat 95% neredzēs/nerūpēs atšķirība.

Kā nu kuram.

Es gultā atrodoties skatos filmas/seriālus/youtube. Draugiem atbraucot ciemos, slēdzu datoru pie pašreizējā TV (1080p 60hz) un spēlējam spēles.
Augstākas izšķirtspējas un Hz televizors pats lūgtu to biežāk lietot.

Tas saucas backlight bleed.

ALWAYS check reviews.
Šiem čaļiem ir vesela noliktava pilna ar televizoriem, kur viņi tos kurbulē mēnešiem/gadiem:

1 Like

Televizora iegāde ir viena no novecošanās pazīmēm.

2 Likes

Perc tādu kas viss mazāk rij elektrību, done

Ta jau tev steidzami savējo jāpārdod jaunības vārdā. :D

Tā lapa izskatās sakarīga. YouTube gan ir pilns ar atklāti nekādiem apskatiem. Rting.com šķiet bāzējas amērikā, modeļi un ražotāji mēdz nesakrist ar to ko atradīsi pie mums. It kā es dažiem televizoriem esmu atradis alternatīvos modeļu nosaukumus pie mums - vismaz man tā šķiet.

Ta jau kā @H_Hercogs jāskatās no mobīlā. :D

Tajā cenā tu vari jau nopirkt OLED. Tam būs izteiktāka melnā krāsa. Nez gan cik tas būtiski.

Man tas reāli būtu atkarīgs no tā cik viegli uz tā var palaist anime vai filmu.

LG OLED televizori nav tik lēti kā viņu QNED.

Anime būtu čakars, bet lai palastu (nelegālas) filmas uz televizora, izmantoju šo aplikāciju.
https://www.webvideocaster.com/home
Downside tai aplikācijai ir tas, ka oblīgāti jānopērk viņu premium (ap 5-6 eiro), savādāk uzlecošās reklāmas no pirātu mājaslapām izvedīs no nerviem. :D
Nu tam premium nāk vēl šādas, tādas fīčas, bet galvenokārt nopirku, lai tiktu vaļā no reklāmām.

Tu to tā saki it kā nekad nebūtu čekojis ne monitoru, ne TV apskatus… Viņi ir lielākie, kas ar jebko tādu nodarbojas, un viņi ir biznesā jau gadus divpadsmit; forumā ir 11 gadus veci ieraksti. Viņi ir Kanādas uzņēmums.

Jā, ir tāda huiņa kā reģionālie modeļi. Bet tiem pa lielam ir tikai software atšķirības, neesmu dzirdējis, ka atšķirtos hardware. Moš atšķiras, bet ne būtiski.

Diemžēl OLED burn-in is a real concern.

Tas gan. Bet nu teiksim re pa 700 EUR ir LG OLED elbox.lv

Par TV tēmu esmu to lapu redzējis, bet baigi nopietni neskatījos. Ar monitoriem man ir tā, ka ir monitori no kuriem man nenogurs acis un monitori no kuriem man nogurs acis. Kas to nosaka, nav ne jausmas. xD Darbā bija iedot monitors no kura man nenogura acis, tā nu es vienkārši paķēru tādu pašu modeli mājām.

Paķer brilles ar zillās gaismas filtru