Kādu televizoru pirkt?

Ir bijusi doma par tām, bet tā arī nekad neesmu pamēģinājis.

a kā ar Philips televizoriem?

Topos un salīdzinājumos Philips galīgi neparādās.

Spirežot pēc The 3 Best Budget TVs - Fall 2023: Reviews - RTINGS.com labākais premiālais budžetnieks ko pie mums varētu dabūt ir Hisense U7KQ, bet nu es te veicu modeļu nosaukuma konvertāciju. Vietām it kā tas ir norādīts kā alias, vietām nav. Nez. No pavisam budžeta gala, teiksim, 400 EUR, es pagaidām neko neesmu redzējis.

Apsveicu, tevi tikko apčakarēja un tu iegādājies QNED televizoru. :D

Pēc ražotāja artikula:

Tiešām, tur par modeļa nosaukumā ir QNED… Tādā gadījumā OLED maksā virs 900 EUR. Galīgi negribas tik daudz maksāt par televizoru.

image
This could be it.

Sakarīgiem monitoriem ir Low Blue Light režīmi, kā arī operētajsistēmā obligāti vajag izmantot Night Light (tas vēl papildus samazina zilo krāsu, padarot visu sarkanāku, bet pie tā ātri pierod, dažās sekundēs).

Maybe, maybe not:

Tu tagad man liec aizdomāties, ka varbūt jāpieskata un jāņem televizors bez FRC, bet tādā gadījumā es vēl vairāk nezinu ko ņemt… tas Hisence ko sāku noskatīt ir ar FRC. :D

Vēl viena interesanta ideja būtu paķert teļuku, kas atbalsta https://moonlight-stream.org/, lai varētu straumēt pa lokālo tīklu spēles uz televizoru izmantojot Nvidia traumēšanas algoritmus. Tas atbrīvotu no vajadzības vilkt HDMI un USB kabeli līdz televizoram no datora.

Monitoros tas man vienmēr ieslēgts. Izslēdzu tikai, kad jāņemas ar kaut ko grafisku un krāsām.

Operētājsistēmā laist programmu man gan jau šķiet pa daudz, ja paliek ekrāni riktīgi oranži, es jau vairs nevaru normāli atšķirt krāsas.

1 Like

A tu pamēģini vispirms. It’s good shit. Un vismaz Windows tā nav programma, tā ir built-in fīča:
image
(interesanti, ka ekrāns man bija oranžs, bet skrīns ir normālās krāsās, t.i. tas ietekmē tikai outputu uz ekrāna).

Beigās paķēru Hisense 65U7KQ. Dārgāks nekā sākotnēji plānoju, bet es tā lāgā neatradu sakarīgus apskatus lētākiem modeļiem, kas būtu pie mums veikalos. Būs man dzimšanas dienas, vārda dienas, Ziemassvētku, jaunā gada kombinētā dāvana pašam sev. :D Pagaidām grūti kaut ko teikt par to, bilde kā bilde - sliktāk par maniem monitoriem nav - ta jau ir labi. No problēmām mans media serveris uz Windows 10 kaut kāda iemesla pēc nokrīt ik pa laika offline un īsti neko no tā nepaskatīsies…

65" man patīk kā izmērs. Vienīgais vieglajā mašīnā tā TV kaste var neielīst un vienam kaut kur to nest varētu būt liela problēma. :D Vēlāj būs jāsamet kopā Tet+ vs Go3 tēma. Pirmo reizi tos abus bakstu.

@DiviViens No apskatiem manu, ka LG skaitās vienu no spicākajiem OLED - noteikti budžeta segmentā. Kas notiek ar to QNED tā arī neiebraucu. LG gan atblasta ziņā nav tas slitkākais OS - tas varētu būt torajā vietā aplikāciju ziņā. Android TV es teiktu ir pirmajā vietā eksotisku aplikāciju ziņā.

hidethepainharold

1 Like

Redzēs cik traki ir.

Man tas izklausās pēc old people discussion.

That’s why they prey on old people.

1 Like

Paņēmu sev šādu.

Gribēju 55’‘, bet tas bija izpirkts, tādēļ ņēmu 65’'. :D Tuvu sēdēt nevarēs, bet nākotnē pārvācoties noteikti būs drošāks variants, ja gadījumā dīvāns/gulta atradīsies tālāk nekā pašreizējā dzīvoklī (kas ir diezgan tuvu).

Ar vizuālo daļu esmu ļoti apmierināts, šovakar iemēģināšu kā ir uz viņa spēlēt kaut ko.

1 Like

Ņemot šādu es būtu ietaupījis. xD Interesanti vai starp mūsu televizoriem vispār ir jūtama atšķirība.

Man arī tuvumā 65" liekas ļoti ok. Mini kinoteātra pieredze. :D Pats pa sevi monitoru attāluma uz galda nenoliksi.

Ņēmu pie bites, dāvanā deva LG s40q soundbar, kam arī ir sava vērtība, tādēļ I’m okay with my deal.

Man čoms paņēma šo: QN85C 75'' collu 4K Neo QLED TV (2023. gads) – Cena | Samsung Latvija
Viņam iepriekš bija 85" variants, bet tam no sākuma nosprāga backlight, pēc tam barošanas bloks… Bet viņš izvēlējās noriskēt un vēlreiz uzkāpt uz tiem pašiem grābekļiem, jo price/performance neko labāku neatrada.

Viņš šo 75" variantu dabūja par kkur 1385€ iirc, no kaut kurienes dabūja kuponu, kas viņam iedeva 300€ atlaidi.

P.S. viņš tik lielu teļuku pērk, jo viņam klubā gribas spēlēt couch co-op spēles. Solo, protams, tik lielu nevajadzētu.

Manējam arī meta līdzi soundbar, tavējam gan labāk ir tas, ka meta līdzi arī subūferi.