Kad un kā labāk uzrunāt uz "Tu" vai "Jūs?

Ja abi uz jūs, tad vienlīdzīgi, bet pārējām piekrītu

Es cilvēkus uzrunāju uz Tu parasti ja vien nav kaut kādi special gadījumi

1 Like

Mistress gadījumā pieņemamā forma ir tikai uz Jūs. :joy:

3 Likes

Gan jau Kundze vai Mammīte arī derēs. :sweat_smile:

Man darbā gandrīz visi savā starpā izmanto “tu”. Tikai pret visvecākajiem kolēģiem (60+) tiek lietots “jūs”.

Tagad kādu laiku pēc posta izveidošanas padzīvoju ar pašapziņu par to kā es uzrunāju ļautiņus, un sinapse ir ka svešinieki pēc 3-5 “jūs” pārtop par “tu”

Darbā vienkārši nav izdevīgi “jūsoties”

3 Likes

Pēc pieredzes, kad zūmeris tevi uzrunā ar “Jūs”, sajūties kā ar vienu kāju jau esi kapā. 33 pašam neliekas tik vecs, bet laikam jau ir gana daudz jaunākām paaudzēm.

3 Likes

Pirms gadiem 4-5 mana māsīca mani vienu brīdi uzrunāja ar “Ser” :rofl:
hidethepainharold

Tolaik gan viņa bija krietni pozitīvāka, tā kā would be nice to rewind time in that regard (and change the “future”).

2 Likes

Vai tad vecums nesākas no 30? :face_with_raised_eyebrow:

Jā, pensija jau gandrīz klāt.

1 Like

Es pēc vidusskolas esmu saticis kādus divus cilvēkus, kas ar lielu pārliecību skaidroja, ka negrasās dzīvot ilgāk par 30. :D Vai arī 40, sliktākajā gadījumā.

1 Like

Tas air skaitlis. Jā tur var būt veselības nobīdes bla bla utt., bet lielākais jautājums, cik morāli tu jūties. Kas arī ir ne mazāk svarīgi.

1 Like

Gribētu es redzēt, ko viņi tad izdarīs. Vnk noliegs savu vecumu? Vai paņems un kā samuraji ar cieņu aizies no pasaules? ;D

3 Likes

Abās tajās situācijās bija sepoku plāns. :sweat_smile: Tas bija tāds jauniešu maksimālisms. Man liekas abi divi gabali vēl projām dzīvo un ķepurojas. Tādus pašnāvniekus reti satiksi. Biežāki satiksi tautu ar mentalitāti “jāuzdzīvo maksimāli tagad”, jo pēc tam būs vecums un dzīves galds. :D Es gan galīgi neesmu sasniedzis to vecumu, kad tauta sāk aktīvi raizēties par bērniem.

2 Likes

Tas vnk atnāk :joy: :joy:
Tu pamosties un sāc raizēties :D

1 Like

Ir arī citas lietas ar ko sevi nodarbināt. :D Tā raizēšanās dzīvei nepalīdzēs.

1 Like

Kā nu kuram, man pietika ar 3 jaunākiem brāļiem un bezatbildīgiem vecākiem. Vilciens vēl galīgi nav aizbraucis, bet pagaidām nekādu plānu noteikti nav un pieņemu, ka arī nebūs.

1 Like

Virs galvas gan vienmēr karājas tā opcija, ka nejauši sanāks bērni. :D Žanra klasika.

1 Like

Jā, ļoti pazīstama, bet tas noteikti nebūs manas bezatbildības dēļ. Ja nu tiešām gadīsies tas 2% variants, tad lai iet līdz galam, pieņemot, ka otra puse nav galīgi dulla. :D

1 Like

Atbildība tas pats pa sevi ir labi. Mazliet neinteresanti gan, ka čaļiem ir tik maz izvēles iespēju. Pa taisno precēsies vai? :D

1 Like