Kā lēti salikt pirmo desktop datoru?

It kā būtu OK, bet procis riktīg’ švaks un sens, Ryzen 1. sērijai bija kkādas problēmas, ko ar 2. sēriju jau puslīdz noslīpēja. Un tā, kā procis sens, tad mātesplate arī praktiski garantēti sena.
AM4 sokets nenozīmē, ka atbalsta jaunākus pročus, tas ir atkarīgs tīri no mātesplates ražotāja un BIOS apdeitiem.

Yeah, bet es negribu ticēt, ka šis ir labākais procesors ko tajā varētu ielikt. Lai gan skatoties uz to kasti, mazliet tomēr sāk radīties šaubas par MB. :D

Anyways, tas kā piemērs bija. Noteikti tur ir arī citi labi deali un ja nav steidzami nepieciešams dators, tad var nogaidīt. Dienā pāris reizes jāčeko marketplace, jo tur ir džeki, kas pārdod tiešām lētus un kvalitatīvus datorus, ko principā arī uzreiz izķer.

Edit: Atradu viņa MB, atbalsta līdz otrās paaudzes cpu.

Šis čalis pārdod ok datorus.

Jāskatās ko es tur metīšu klāt. Nez vai sīcim vajag visu un uzreiz dāvināt. Lai pasvīst ar budžeta variantu. Otra māsa vēl ar sāks video karti pieprasīt. :D

Man tādā naudā sanāca iestūķēt ok kompi.

Arī taisnība. Jātiek skaidrībā vai viņi vilks interneta kabeli līdz kompim vai arī nē.

Ja ir labs variants. Ja maksā aptuveni tā pat, tad gan es ņemtu svaigu. Cerība, ka ilgāk strādās un garantija kā ne kā. Arī negribas uzmest tādā ziņā, ko līdz sakrāsies nauda GPU, ka nāktos mainīt CPU un MB. :D

Kinda, bet var redzēt uz ko tur taupīts. Atmiņas nesēju tur ne pārāk sanāk. Tāds ļaunprātis kā dod bērnam kompi ar HDD es nebūšu. :D

1 Like

Jā, bet ikdienas datoram var pāris gados sasniegt 300TB kopējo raksīto apjomu un tad jāčakarējas ar diska mainīšanu.

1 Like

Labs, iegāju paskatīties video kartes FB.


Šitā pareizticīgā. :D

1 Like

Kad overclocko GPU un jālūdzās Dievam, lai nekrašo. :D

2 Likes

Aizlūdz par labu silīciju.

1050ti varētu būt pati par sevi reliģija

1 Like

I know the feeling, 1030 labi padevās, rx580 galīgi nepatīk.

Savu iepriekšējo kompi atradu SS par aptuveni 300 eiro. Tas gan bija gadus 3-4 atpakaļ

Tam bija 1050Ti un i5 laikam 3rd gen. Spēlēt varēja

Citi bāž anime figūriņas iekšā, citi reliģiskās ikonas

Uzbūvē datoru ar nekādu jaudīgu video karti. Spēlēm atvēli konsoli. Ja māsa vēl maza, tad vēl var paspēt pierast un apgūt spēlēt uz konsolēm.

Cipari galīgi neliekas kopā vienīgi. Datoru šā vai tā vajag priekš interneta un produktivitātes. Pat ja mēs neņemam vērā spēļu cenas. Nopērkot lietotu GPU lietota Nintendo Switch vai XBOX Series S vietā - dzīve būs izdevusies un PC 1080p geimingu vilks.

1 Like

Nopērc lietotu kasti SS pa lēto, savāz atlikumu kabatā, un kad sākas problēmas pasaki ka māsa nebij pietiekami rūpīga ar jauno datoru un tā ir viņas problēma

Gluži ka amatpersonas XD

1 Like

SS nekā lētāka īsti nemaz nav. :D

Samazini standartus XD. Galvenais lai kaste smuka un māsa viegli gaslightojama ka tie netīrumi un žurkas mūmija ir jaunākais tech modes kliedziens

No vienas puses nekas spīdošs, no otras puses pa to cenu e-sportu velk. Kā arī, kolīdz ieskaties tālākā pagātnē, būs pilns ar spēlēm kas strādās normāli.

Māsa dragā competitive CS2? :rofl: Vai drīzāk Fortnite/Valorant?

Pēdējo reizi redzēju tikai Minecraft, Roblox un Genshin Impact, bet nu vēl ir laiks no viņas uztaisīt atlētu. :D