Kā jums sokas šajos izolācijas laikos?

Sveiciens visiem! Nodomāju, ka tā arī nekad neesam izveidojuši tēmu par šī brīža karstāko notikumu - sociālo distancēšanos. Šis tas forumā, protams, ir pieminēts, ar daļu no jums ir runāts, bet tādas vienas konkrētas vietas nav bijis. Interesanti dzirdēt kā citiem iet un pastāstīt kā pašam sokas.

Kā jums iet, kā dzīvojas šajos laikos?


Es pats jau kopš pagājušā mēneša sākuma sēžu mājās, strādāju. Sanāca tā, ka precīzi nezināmu iemeslu dēļ, aizvērās biroja māja, kurā kompānija, kas mani algo, īrēja telpu. Tā nu paliku bez telpām un jaunās krīzes laikos neviens nemeklēs jaunas. Ar to mājās sēdēšanu nevar teikt, ka ir slikti, bet arī nav labi. Pirmajā brīdī neērti sēdēt mājās, pēc tam nomācoši nedoties ārpasaulē un tagad es kaut kā sāku pielāgoties savam liktenim. :D No pozitīvās puses nomainīju kaudzi mēbeļu, mazliet vairāk labiekārtoju dzīvokli un padarīju dažus mājas darbus, ko labu laiku atliku uz vēlāku.
Par darbiem utt. dzīvos un redzēs kā ies. Pagaidām ir ko darīt. Krīzi šā vai tā pārdzīvošu. Hipotēku nav, VID viss samaksāts.

Bonus: mana tagadējā 24/7 dzīvesvieta

2 Likes

Es mēnesi vienkārši sēdēju mājās un neko noderīgu nedarīju, spēlēju LoLu. :D Teorētiski man šobrīd ir kvalifikācijas prakse, bet praktiski man līdz vakardienai neviens darbs netika dots, jo nebija vispār skaidrs, kas ar uzņēmumu notiks, un skola arī nedeva nekādu informāciju par to, ko man darīt, kad man nav ko darīt. Prakses vadītāja vakar sazinājās ar mani, iedeva darbu, sazinājos arī ar skolu un noskaidroju, ka nekā nedarīšana veselu mēnesi mani neapdraud un skolu joprojām pabeigšu. :D
Sēžot mājās, sapratu to, ka man nav pietiekami daudz ērtu mājas drēbju un vajadzētu tajās ieinvestēt, bet veikalus nebūtu ieteicams apmeklēt un apģērbu pasūtīt internetā man īsti nepatīk, tāpēc ir ar to ērtību kā ir. :D
Pluss vienīgi ir tas, ka nauda vairs tik ļoti netērējas un sēžot mājās var sanākt arī kaut ko iekrāt.

4 Likes

Tas gan, nauda krājas. Es gan jau vien braukšanai un ēdienam Centrā iepriekš tērēju virs simta mēnesī.

1 Like

Mums darbā pirms pāris nedēļām bija sapulce, kur vadība stāstijusi tjipa ja nevēlaties zaudēt darbu tad ievērojiet šādus tādus aizsardzības noteikumus pret covid19 un ja neievērosiet dabūsi 2 ned karantīna bezalgas. Nu ok viss līdz pat tagadējam brīdim notiekās, 2m no klienta, pavaddokumnetus tikai ar cimdiem ņemam, dezinficējam rokas ar spirtu, ja klientam vajag help kaut, ko iecelt tur kamīnu vai boileri vai vnk kaut, ko smagu mašīnā tad darām to bez klienta fiziskās palīdzības.
Protas nedaudz apskaužu savu Bratanu, kuram darbs no mājām un katru reizi, kad pārnāku no darba uz tevīm skatās ar šķību aci, tjipa tu esi vissbīstamākais un tml, bet tas tik tā for fun. Kamēr biju strādājis, apgreidoju savu pc pa maximumam, tgd cenšos pierasti pie viena moņuka, jo paņēmu lielāku un otram nav uz galda vietas kek QQ. Citus +/- kuri sēž majās nedaudz apskaužu jo lielais atvaļinājums var atpūsties a te pahā un pahā, bet nu kopumā labāk, tomēr ir, kad strādā un tgd vēl atvaļinājums līdz pirmdienai, var iegrimt ilgstošā anime pasaulē.

2 Likes

Man nekas daudz nav mainījies. Strādāju kā agrāk, tikai jānēsā stulba cepure un tramvaji uz darbu iet retāk, bet tā ikdienā viss almost same.

2 Likes

Papildus apmaksāts atvaļinājums skan pievilcīgi, pat, ja maksā mazāk. Lai gan tas tikai, ja pēc dīkstāves ir kur atgriezties atpakaļ. :D

@DiviViens basically same, bet takā darbā neviena, izņemot uzņēmumu, kurā es stradāju, nav(maz cilvēku, liels objekts), vispār nekas nav jānēsā utt. Nu un ja ar transportu ir kā ir, bet nu faktors, ka cilvēku daudz mazāk, bēda par retu transportu pazūd. Pēc darba ar īsti nekas nemainījās, es arī agrāk praktiski tik mājās pie pc sēdēju, bet nu bij dieniņas, kad ar draugiem izgāju, bet takā tas bij reti, tgd par to ka nevaru iziet neuztraucos xd

1 Like

Viegli pazūd laika izjūta, tagad pēc četru dienu Lieldienu brīvlaika it sevišķi.
Esmu no tiem nelaimīgajiem/laimīgajiem mājstrādniekiem, kas savā ziņā ir patīkami, nav vairs agri jāceļas tikai, lai transportā nīktu. No otras puses, mājās strādājas slikti, produktivitāte iet mīnusos (bet mani animal crossing ieņēmumi ir debesaugsti :chart_with_upwards_trend::chart_with_upwards_trend::chart_with_upwards_trend::chart_with_upwards_trend::chart_with_upwards_trend::chart_with_upwards_trend::chart_with_upwards_trend:)

Kaut kā arī man iekrājas nauda, nekad nav no iepriekšējās algas līdz šai tik ilgi saglabājies tik komfortabls maka svars :D

Par laimi neesmu no ļaudīm, kam vajag biežu redzes kontaktu ar cilvēkiem, lai nesajuktu prātā. Reizēm pilnīgi pretēji, pietiek kontaktēties ar tepat mājās esošajiem ikdienas ļaudīm, lai tie uzkristu uz nerviem :D Neesmu asociāls cilvēks, bet 1x nedēļā pateikt kasierei “labdien” un “paldies!” man pietiek.

3 Likes

Esmu dzīvs, strādāju no mājām un kad vaig tad no darba. Nekas diži nav mainījies, ka vislaik biju viens pats tā pat arī tagad :joy:

Dizhi bez nekadam izmainjam, majas un darbs. Vienigi zbal no majas iet ara, veikalos, sab.transporta neviens lunis noteiktumus neievero, tada sajuta kad cilveki kam vel kkada domashana galva ir no ielam izfiltreti ara.

aah this is the best time of my life!!! es mājās sēžu, me so happy, visu ko gribējās padarīt, tagad beidzot daru! nokrāsoju rozā matus, lieku puzles, uztaisīju herbāriju, izrevidēju drēbes, sačinīju savu yt channel, rakstu bakalauru, ir protams darbs no mājām - bet baigi daudz nav jādara, tā kā sanāk vairāk laika sev. :kawaii_potato:

3 Likes

:owocry: es arī krāsoju rozā matus, bet krāsu laikam nenoturēju par ilgu/tā nepieķērās maniem matiem un esošā krāsa neizmainījās pilnīgi nekā

iemet linku uz savu yt :D

2 Likes

man gan baigi paņēma - lietoju to švartkopf firmu Live krāsa (nosaukumu precīzi neatceros). labi arī tas, ka viņa lēnām mazgājas ārā.

ah my yt channel ir boring one for gud sleep ;D here is the link: https://m.youtube.com/c/SmoothVibesHere

2 Likes

pics for research :smiley:

1 Like

Bruh? Es nokrāsoju Violetus ';D

3 Likes


dis my hair ;D

9 Likes

Vakar sākās dīkstāve, so tagad dzīvošu mājās un vnk saņemšu par to naudu :smile:. No sliktās puses vēl vairāk būs jāklausās kā mana otra pusīte jūdzas nost strādājot no mājām.

1 Like

Es gan mājās labprāt pastrādātu xD

Apparently mājās strādājot produktivitāte krītas

that’s true, bet ārā nav jāiet(pārāk vējains, auksts), so it’s worth it, + diezvai visa diena, takā es varētu veltīt vairāk laika spēlēm xd