Kā atrast otro pusīti?

Ko tur daudz. Tas ir populārākais, kur cilvēki, tur jāiet.

Esmu manījis, ka tā dari free 2 play tauta. Nu un laikam tie, kas ir ekstra izvēlīgi.

Boredom and loneliness, clearly. Un iztēles trūkums sarunu biedru meklēšanā.

Edit: speaking of which, sarunu tematu arī nevar paredzēt, piemēram, kas aizķēries atmiņā, ir apspriesta kravas auto infrastruktūra un vadītāju darba tirgus, vai gruzijas virtuve un vīni

2 Likes

Man piemēram paziņa ir Tinderī " ironiski". Čalis to izmanto kā freek circus mūsdienu versiju

2 Likes

Nav jāiet, ja negribu. Non-conformism FTW!

1 Like

image
Me, quite possibly.

5 Likes

Interesanti, no kura dzimuma profila?

4 dienas vēl nav par vēlu

Depends on the situation.

Apgaismojiet mani tumsoņu :sweat_smile:
Mazliet nesaprotu kontekstu, vārdu spēles…ideju…

Cilvēks tik pēc 4 dienām ir sapratis ka ar viņu toreiz flirtēja

Gadās. Es teiktu, tā, pieņemsim es ar esmu kinda situācijās tups un varu neuztvert.
Te droši vien pieredzes jautājums, kā arī cik ļoti uz to mirkli esi ieinteresēts. Ja nebūsi ieinteresēts vai noskaņā vari vps neko nemanīt un nečekot.

Starpcitu nesen skatījos tieši par šo lietu, kāpēc meitenes nevarot vnk tiešā veidā pateikt, bet gan tur dod mājienus. Un izrādās daudzas meitenes pa tiešo brūkot virsū :D ja tā var izteikties, čaļus tas biedējot. Nemācēšu teikt kuros platumgrādos tas izpaužas vai arī tā ir kopēja tendence…
Vnk “čats” kur cilvēki dalījās ar savu pieredzi…

2 Likes

Izklausās, ka tu arī esi tāds pats :smiley:

Vot interesanti, kur tā notiek, un cik promiles tas prasa, jo skaidrā - neticu.

1 Like

man liekas jeb kuru tas biedē, ne?

1 Like

Lol, man vienmēr šķita tieši pretēji, ka ķip no manis gaida ka pa taisno pateikšu, jo citādi baidās izskatīties pārāk uzmacoši

No tevis arī gaida. Fuck hints with a thousand pitchforks.

3 Likes

Bet kāpēc no manis pirmas, kad no viņu puses ir tikai mājieni?

1 Like

starp citu, ornitoloģijā tak ir novērots, ka putnu tēviņi izrāda pirmie interesi, viņi ir krāsaināki, dejo, apdejo, dod akmeņus un visādi citādi izrāda uzmanību putnu mātītēm, bet i guess cilvēku dabā ir savādāk

3 Likes

Tāpēc, ka mūsdienās ar tām meitenēm ir tā, ka pateiksi kko konkrētāku un “ew, creep!”.

Tas tikai nesen tā. Mūsdienās viss ir ačgārni.

1 Like

Zinu komiksu ar līdzīgu sistēmu humanoidiem

Es tieši šo arī pateicu

1 Like