Kā atrast labu darbu?

Darbā vairs nestrādājas kā pirmajā darba dienā. Varbūt jāmaina darbs. Kā jūsuprāt var atrast labu darbu?

Nu es atradu darbu ļoti netradicionāli. Gandrīz uz sudraba paplātes tika pasniegts.

Viena pasniedzēja teica ka ir tāda un tāda vakance, papētīju, likās interesanti, aizsūtīju CV, tiku uz pārrunām pēc nedēļas zvana, ka grib ņemt darbā

1 Like

Otrais CV ko vispār sūtīju kkur

Un šī ar mana pirmā darba pieredze. Ja neskaita " eu, puiss, gribi 20 eiro, man malka jāakalda" haltūras

Izklausās, ka tu zināji ko vēlies, ja aizgāji pārrunās tikai uz vienu vietu.

Es vēlējos darbu XD

1 Like

Tā labākā pārliecība meklējot darbu. :joy:

2 Likes

Visus savus darbus atradu caur cv.lv. Ieteikums - esi ar darba pieredzi.

3 Likes

Vai arī…ej pa skolotāju ja esi mazohists. Tur pat nebūs jāmeklē pašas sagrābs

1 Like

Vajag iet caur Iespējamo Misiju, pāris gadus pāris sotaki pa virsu standarta skolotāja algai. Pēc tam var ko citu darīt. Vai vismaz kādreiz tā bija.

2 Likes

Nāc uz SEB :kissing_heart:
Es tevi ieteikšu IT un katrs dabūs 400 eur bonusu :star_struck:

2 Likes

Čoms caur mācībspēku iet

4 dienas strādā un 1 dienu studē

Diemžēl es nevaru teikt, ka man jebkad ir bijis tiešām LABS darbs, tāpēc šajā jautājumā nevarēšu atbildēt.
Ir bijuši darbi, kuri sākumā likās labi, bet pēc 3-8 mēnešiem viss aizgāja drūmi pa dirsu, un ir bijuši darbi, kur jau no paša sākuma bija huiņa, that’s it.

1 Like

Ja esi IT nozarē, IF vienmēr meklē vēl cilvēkus savam IT departamentam un tur neslikti maksā

Man maksā ļoti labi, problēma nav naudā. Problēma nekad nav bijusi naudā, izņemot manus pirmos 2 IT darbus, un tas bija pirms padsmit gadiem.

Man laikam baigi noveicās jo kolektīvs ir jauks, ļauj braukt uz semināriem un konferencēm un ir nerakstītais likums ka darba pasākumi notiek tikai darba laikā

Var saprast kāpēc pašvaldībās parasti iesēžas uz ilgu laiku

Man interesanti, kāda ir tava meklēšanas stratēģija?

Solā par skolotāju, nē, paldies. Lai gan man pret apmācību plašākā tās jēdzienā nekas pret nav. Būt par kaut kādu mentoru vai interneta guru varbūt nav ne vainas. :D

Sorry, bet damn. Jums maz dod par referāli. Man tagad vairāk par interna piesaisti dotu.

Well sounds about right. 3-8 mēneši es neteiktu, ka kaut kas ir savādāk nekā pēc tam. Man vienkārši no sākuma ir interesantāk, kamēr viss svaigs un mirdzošs.

Jurčik-sama, pastāsti kā tikt pie lielā piķa. :D Nostāsti un cilvēki ir satikti visādi, taču veidi kā cilvēki tiek līdz tām vietām ir dažādi.

Es uzmanītos ilgtermiņā no tā, lai nesanāk tā, ka pašvaldības pieredze kotējas tikai pašvaldībā.

Meklētājā ierakstu C++, un spiežu Enter.

Eh, es tā pat atradu manu šī brīža vietu, tik ar citu atslēgas vārdu. :D

Have standards. Strive for quality. Notice details. Suggest improvements. If something is clearly wrong, speak up, suggest fixes.

And finally, on every new job, raise the salary requirement. Es tā pa lielam starp katru darbu ~+300 pieliku.