Jūsu Overwatch episkie momenti

Es… nezinu, kad es pievienošos, šajā nedēļā darbs mani pamazām smacē nost. :sob::weary: Nu saspēle, jums vismaz jautra! Tas labi! Ja snāktu, varētu uzraut PTR serverī izmantojot jauno simetru.

Tev arī vajag kkad pievienoties! Mēs nesen spēlējot competitive atradām jaunu latviešu OW spēlētāju! Tagad viņš arī spēlē ar mums! :D Jā, iet diezgan jautri!

1 Like

Sanāks vien nedēļas nogalē…

Tas brīdis, kad shields pazūd pašā svarīgākajā momentā ://

1 Like

Tikko noskatījos. Var pamanīt diezgan daudz kļūdu gan no tavas gan no tavas komandas puses.

  1. Vienmēr kad ir iespēja pārlādē savu ieroci, ja tas nav pilns

  2. Tu mēdz tuvajās distancēs šaut ar lāstekām nevis saldēt

  3. Jūtami pietrūka damage. Ja pretinieki tik brīvi skrien uz pointu un komandā ir Bastions, tad Bastionam noteikti ir jāmainās.

  4. Orisai vajadzēja to shieldu mest daudz tuvāk ieejai nevis sev pie kājām, jo tad Meja varētu daudz agresīvāk visus saldēt daudz tuvākās distancēs.

  5. Ja jūti, ka esi drošs, tad vnk lec Reinim virsū un saldē ciet. Tur var pieiet tik tuvu ka tu ieej viņa shieldā un tad viņam var dīlot damage

  6. Ar Meju ir jāsadarbojas. Junks ir labs variants. Kamēŗ Meja frīzo pretinieku, tas paliek lēns, perfekts mērķis priekš Junka high-damage metamajām bumbiņām

Ar ko tu ierakstīji spēles gameplay?

Ar OBS.

Šodien ar @vriska epic gameplay , beidzot pēc sezonas beigām tikšu pie otrā golden gun😂
Esmu sācis spēlēt zaryu jn man tīri patīk .

Es arī sāku spēlēt Zaryu un man pēc sezonas beigām būs otrais zelta ierocis xD

Tik es nezinu kam pirkt… Doomfistam vai Zaryai :thinking: mož Hogam? :thinking: :thinking:

Es šaubos starp Symetru , Zaryu un Brigittu vai gaidīt līdz jaunajam varonim?

Paņem Torbam un ej ar viņu spēlēt competitive sakot ka esi ultra labs Torbs xD

1 Like

:joy::joy::joy::joy::joy::joy:an riebjas viņa augums

es negaidīju daudz, kad hanzo nomainījās uz renāru

2 Likes

Nezinu, cik nu episks, bet pa savam bēdīgs…
Mēs pat neaizstūmām līdz otrajam kontrol punktam (palika vēl pusi ceļa), šādos momentos ir iespēja atsisties, laiks izbeidzās, bet vienalga, pretiniekos izgāja divi spēlētāji, pēc tam sekoja pārējie atskaitot vienu. Esošais spēlētājs vēl dabūja POTG.

Mēs pat norunājām viņu nenogalināt. Bet viņš mūs pie tam… principā ļoti besī un tracina šādi momenti.

2 Likes

Opā, kaut ko tādu pieredzu pirmo reizi.

Man pasam, ka esmu viens, ir gadījies vismaz 10. Man reiz bija, ka tr8s mači no vietas komanda uzmeta.

Really? Man tā gadījās pāris reizes. Un protams, pēdējāis, ka bija palicis bija es pret sešiem. XDDD I never leave.

OW spēlēju salīdzinoši maz un gandrīz ekskluzīvi grupās. Nav brīnums, ka neko tādu neesmu pieredzējis.

@Kadiljaks vajag tikai video no tavas puses :smiley:

3 Likes

Nu un lūk mans skata punkts!

1 Like

Mans personīgais moments. Attiecīgi draudēja punkta ieņemšana, taču es mazliet paglābu situāciju (tājā vakarā es biju kaut kā kopumā uz viļņa), taču pēc kādas pusotras minūtes tomēr punkts tika ieņemts.

1 Like