Jūsu Overwatch episkie momenti

Laika gaitā sakrājās tādi… smieklīgi video no mūsu saspēlēm :D

@Kadiljaks @vriska

Man vēlāk palika žēl tā Reiņa :confused:

Šī jau ir otrā reize, kad es paļaujos uz Orisas vairogu, lai noslēptos no D.vas ultimas, BET TAS VAIROGS VNK PAZŪD SVARĪGĀKAJĀ BRĪDĪ

@Kadiljaks piedod, mož es tevi arī varēju tajā brīdī teleportēt, bet es par to biju aizmirsis xD

4 Likes

“tas ir tik ļauni!” - brālītis, sekundes pirms atombumbas uzmešanas renāram, 2018

2 Likes

Nu nedrīkstēja taču viņu tā iemidzināt… Viņš ar mums jau sadraudzējās :D

mans sleep-dart pirksts ļoti spazmo, es to nespēju kontrolēt

Nē, viss ir ok! Pieredzēju nelielu grupveida izvarošanu ar rotaļlietu ^^

6touple kill! :smiley:

@vriska

@Farlien brīdis, kad tu novāci 3 pretiniekus

1 Like

Iespējams video vēl tiek apstrādāts… saspēle no vakardienas.

1 Like

Izskatās, ka vēl tiek apstrādāts. Netieku tam klāt. Šis ir highlight vai arī complete saspēle?

Vot tev paņem uz izstāsti! Lai ir pārsteigums :grin:

1 Like

Būtu interesanti, ja kāds kādreiz ierakstītu mūsu grupas pilnu saspēli. Lai varētu vēlāk apskatīt kļūdas :thinking:

Vienrei to izdariju, tacu video fails nezin kapec bija bojats, nevareju ne ar ko attaisīt.

Nu, kad es tieku spēlēt man vienmēr OBS ieslēgts, ja nu gadās kas interesants. :smile: Tagad gan būs jāpašķiro ieraksti, jo 400gb jau mapītē. :smile:

1 Like

:D es varu kādreiz pamēģināt ierakstīt un skatīties, vai man necieš fps no tā

lai gan, ja es obs savestu kārtībā, tā nebūtu problēma :thinking: vienīgais, tad visi redzētu manu Slikto spēlēšanu tiešā priekšplānā :D

1 Like

Vienmēr jau var edit out the bad parts… :smile:

tas ir grūti, ja viss ir sliktā daļa :D :D :D

2 Likes

@vriska reku tas moments, kur es kosmosā stāvēju un smējos :D

@Farlien mūsu kombo:

3 Likes

Un tā Phara dabūja POTG

4 Likes

nicuuu ^^

Kādā veidā? :o

@vriska POTG, kur es darīju visu milzīgo damage un viņa vnk… VNK PIEBEIDZA TOS, KAS IZBĒGA NO MANA GRAVITĀCIJAS STARA!! Gribās raudāt, ka nedabūju to POTG… ://

Šodien iemēģināju widowu, jau pašā pirmajā spēlē parādīju savu milzīgo skilu uztaisot 360° noscope šāvienu.

2 Likes