Jūsu Overwatch episkie momenti

Woah, milzīgs comeback :open_mouth:

1 Like

Pāris jauni POTG.

2 Likes

@Kadiljaks, reku kur tu uzlidinājies uz tās mājas. @Menestrels arī tika kadrā :smiley:

Šis no šodienas, pamācība kā tikt galā ar jebkuru Bastionu - uzkāpjot tam virsū xD

3 Likes

Būs jāsaliek savi momenti vien dien.

Par pirmo video, pēdējā laikā atklāju daudz jauku vietu kur var “uzsēsties”

1 Like

Labākais Hanzo outplay .

3 Likes

@Onii_chan rekur šeit man sanāca boostot meku , ceru , ka acis mani toreiz nepievīla .

1 Like

bet mercy damage boost ir tik dīvains??? esmu redzējusi, ka killfeedā parādās, ka esmu asistējusi kādā kill, lai gan tobrīd es dmg+ kādu citu spēlētāju

laika gaitā esmu novērojusi, ka reizēm tas ‘pārlec’ uz kādu varoni, kas ir tuvu manam mērķim (pārlec assist, gaismas josla joprojām pievienota varonim A, bet kill feed rāda, ka asistēts varonis B) un es Nespēju saprast, kādēļ tas tā ir.

es arī nerunāju par valkyrie, jo tad dabīgi, ka chain-beam asistēs visus.

1 Like


vairs nekad nedrīkstu spēlēt

2 Likes

Heh, nopirki sev zelta ieroci? :smiley:

No vakardienas saspēles ar @Kadiljaks reāli biju tēmējis uz 1 - 2 cilvēkiem, bet kkā sanāca novākt četrus :smiley: Domāju, ka @Kadiljaks vēl iemetīs kā viss izskatījās no viņa skatu punkta

2 Likes

Visgrūtāk nošaujamie mērķi ir stāvoši mērķi xD

2 Likes

Esošā spēle bija diezgan traka, pirmajā etapā pretinieki mums deva mazliet iekšā, taču otrajā etapā mums tik pat kā sanāca payload atgrūst līdz sākuma punktam, pietrūka varbūt 10m, bet tas pacik bija tuvu pretinieku bāzei, tad bija smagi. Tomēr agresīva Rein stils man vairāk tīk…

Un mans skata punkts…

2 Likes

No saspēles 12.05 @Onii_chan @Menestrels

3 Likes

No šodienas saspēles, ar @Kadiljaks sataisījām ultimu kombo :smiley:

4 Likes

Velak iemetisu citus vidikus no sisdienas masveida saspeles,.

Komentārus neprasam…

4 Likes

Demonstratīvi

3 Likes

Golden: Nu viss, tev hana džankie! Še tev! [Kamēr lido domā] Tomēr nē! Pažēlošu. Viņš jau tā invalīds! [Tuvojoties mērķim ] Sasodīts. Es nespēšu nobremzēt! [ietriecas] Nu… lai nemocās nabadziņš.

Junkrat
2016-2018

3 Likes

Es laikam atradu savu jauno Mei-nu… :smiley:

Šeit nedaudz garāks video, bet jūsu viedoklis man palīdzētu…
Vai man tomēr te vajadzēja spēlēt kādu tanku, ar ko es nemāku?

1 Like

Šodien sanāca masīva saspēle ar @Menestrels @Farlien @vriska @StopThatPls un vēlvienu čali, kas nav no šejienes.

Ieteicu @Menestrels spēlēt Zaryu un redz kas sanāca :D

Un arī daži komiskāki momenti :smiley:

Tas brīdis, kas visiem ir rozā Orisas skins, bet man nav… Es biju atstumts ;-;

4 Likes