Jūsu Nekustamo īpašumu lāpa!

Sveiki!

5umm3r ir šeit, lai Jums izlīdzētu ar visu par un ap Nekustamajiem Īpašumiem!
Jums nav īpašuma?Jums ir īpašuma? Vienalga! Varu izlīdzēt visādos jautājumos vai likstās!
Tomēr, kā jau aģentam, kaut kāda maizīte man ir jāsapelna, attiecīgi, piedāvāju sekojošus pakalpojumus:

  • Pārdodu NĪ
  • Meklēju īrniekus
  • Palīdzu atrast un iegādāties vai izīrēt NĪ

Kāpēc jāizvēlās aģenti? Jo Nekustamie Īpašumi ir kosmos, un tur labāk nelīst bez čupām zināšanas.
Šeit ir daži traki piemēri, kas notiek, ja īpašums tiek iegādāts/pārdots bez aģenta:

  • Omītei Jūrmalā pieder zeme pie kāpas ar pamatiem.Uz vecajiem pamatiem var celt māju. Bet, šeku reku, pamati nav zemesgrāmatā! Izrādās ka pamatiem ir pilnīgi cits kadastra numurs, attiecīgi pamati pieder kādam kungam, kas jau sen nedzīvo Latvijā :melting_face:
  • Vecis cenšas pārdot īpašumu. Īpašums labs, cena laba…kur problēma? Šeku reku 15 000 EUR parāds :face_with_peeking_eye:
  • Tiek pārdots dzīvoklis, kas kādreiz bijis 2 dzīvokļi. Viss baigi šiki izremontēts. Paskatoties kartē…opiņā, caurums ir nesošajā sienā, kas ir super duper nelegāli o_o
  • Pāris ticis pie mājas. Kopj un dzīvo vairākus gadus. Kādu dienu, parādas pārdevēja radinieks, kas uzskata, ka māja bijusi pārdevējam pārrakstīta, nevis mantota…a kas tur slikts? Māja ir pārrakstīta brīdī, kad vecajam radiniekam bija alcheimers un viņš nebija legāli spējīgs pieņemt lēmumus. Caur tiesu māja bija piespiedu kārtā jāpārdod x(

Vēlies izbēgt no šādiem pārsteigumiem? Sazinies ar mani, un kopā mēs uzvarēsim šo juridisko karu NĪ pasaulē :innocent: :kissing_heart:

2 Likes

Caurums tā kā burtiski cauri, vai dobums sienā? Jo man sencis labi sen ielika nesošajā sienā elektrības skapi… :thinking: Nav liels, kkur 60x30x30cm, bet tomēr.

Caurums sienā vēl sīkums galvenais lai nav sadalīts līķis ledusskapī

Ja līķis nostiprināts kadastrālās mērīšanas lietā - derēs. :joy:

Tur bija uztaisīta tāda kā “ieeja” uz nākamo dzīvokli. Kastes neliek iekšā pašos mūros/kokā - vadi tiek ievilkti dzīvoklī, saspraužas kastē un pa virsu tiek uzlikts reģipsis. Attiecīgi, viss čiki puki.

Nē nu protams, struktūrāli svarīgie miroņi ir nopietna padarīšana

Šitā dzīvo lielākā daļa Priedainē un Buļļupē(iespējam) un tajā apriņķī… XD

Zinu ka, kādreiz dz’vokļiem, ja iznesi parasto starpsienu un 2gadu vai 3 laikā pie tevis nebija ciemos inspektors, iestājās “nozieguma” noilgums un varēja mierīgi izmaiņas uz paskaidrojuma bāzes ienest plānā. Nezinu gan kā tagad ir :D

Šeit kaut kas ēnains… parasti ja cilvēks nav spējīgs, viņa vietā tiek kāds norīkots… nezinu kā tā prakse dabā strādā.

Zinu, ka nereti cilvēki iegrābjas uz servitūtiem un tad sākas jautrība pa dzīvi ar kaimiņiem, pašvaldībām un pārējiem. Bet jā vēl dabas liegums - muahahaha

Kas ir ap šķuniem, kas piem google maps rādas,bet zemes gramatā vot ne. Tad sanāk zemes gramata > google maps. Ritīga bully sistēma.

Nu šķūņi bieži vien nav reģistrēti, tāpēc arī ZG nav.

Zbis tad jau var kā uk fuck system.

Nu, tu jau vari celt ko tu gribi uz saviem zemes pleķīšiem, bet tad jārēķinas, ka tu nedrīksti dabūt ienaidniekus, lai tevi nenostučī, un tu nekad nevarēsi to gabalu pārdot :joy:

Nē, tur ir mūra siena, kurā “izcirsts” dobums sadales skapim/automātiem.

Tur tā lieta kad sistēmai tas nepatīk, viņi tagad ar termo kameram lido un skatās kur ir siltums. Tad trankā cilvēkus ka trusakus. Jebkurai sistēmai, kas radīta priekš cilvēku labklajības nevajag būt kā kļūt pa cilvēka bailēm. Ja vienīgi sistēma nav radīta, tieši priekš cilvēku biedēšanas. Daudzas sistēmas tagad tik biedē un biedē cilvēkus, godīgi sakot.

Ja jau tik dziļi lienam iekšā šajā visā - es sev visu laiku jautāju jautājumus par sistēmām - cik viņas ir manipulējošas un sliktas. Bet tad, es atradu jautājumu, kas man neliek vairs uzdot citus jautājumus - vai es to varu ietekmēt ar savu personību, spēku un gudrību? Nope. Attiecīgi, jāturpina rukāt :D

1 Like

Pēc tava teiktā, man tāda sajūta, kad tu mēģini pateikt sev kad nav tev izvēles un ta nav patiesība. Izvēle vienmēr ir un būs.

Ja man būtu izvēle nebūt tik bailīgai, risk-averse un slinkai, tad es jau sen būtu pasaules Imperatore :grimacing::smiling_face_with_tear:
Dažreiz mums vienkārši nav izvēles dēļ mūsu ģenētikas, pieredzes un audzināšanas…

Esmu vērsis, tapēc pēc būtības man liels stubbornness. Argumenti par to kad mums dzivē nav izvēles, nevaru acceptēt.

Ne obligāti.

Piemēram, ja tā nelegālā būve atrodas aizsargājamā biotopā vai ĪĀDT tad mūsu departaments liek viņas jaukt nost ja par to kadastru esam saņēmuši kkadu vēstuli.

Vai viņas reāli tiek nojauktas, fig viņ zin