Jūsu Nekustamo īpašumu lāpa!

Kā daļa no sistēmas atvečaju ka tu mūs pārvērtē. Ne mums ir krutie droni ar termālajām kamerām, ne diži laikā ar tām lidot.

Like mūsu departamentam pat lāpatas nav. LĀPSTAS!!! Kādi vēl droni

Vsp baigi labā pasaules uztvere. Stresot par to ko ietekmēt tu reāli nespēj ir bezjedzīgi.

Mums nebūt valdīt, ja nevam lapstu atļauties. Korupcija max. Vergi vien būsim.

Kas tur tik labs, atbilžu nav. Pasaule balstās uz atbildēm, viss slitākais neko nedarīt.

1 Like

Mentālai veselībai labs

Sorry but life cruel ja mentalī nevari, tad nav vietas. Es pats struggle ar mentālo, esmu to sapratis. Protams, cenšos safety bubble uztaisīt sava dzivē, bet nevaru ignorēt faktus.

Tā nav faktu ignorēšana, bet nu vienpersoniski tu visas pasaules problēmas neatrisināsi - tāpēc fokusējies uz to ko vari darīt, te un tagad, pats ar savām rociņām. Tā is teikt, redzi atkritumus - savāc nevis raudi soctīklos par to

Tā skaitās, simptomu arstēšana, nevis slimības.

2 istabu dzīvoklītis centrā, īre 320 EUR, katru mēnesi nāk apkopēja, kas man personīgi šķiet super-duper bonus :D

Man decembrī būs pieejams 2 istabu dzīvoklīts, 50 m2, Vairogu iela 48. Īre - 500 EUR.
Bildītes var apskatīt šeit:

Ja interesē, PM :)

1 Like

Interesanti, ka podu nevienā bildē neparādīja.

Pods komunālais

Kill Me Goodbye GIF by Film Riot

Zin kā, mājās iekšpagalmā publiskais tronis. Tumškoka grebumiem un kalumiem izrotāts, ar alpu kalnu ūdeni iekšā. Kurš pirmais no rīta uzsēžas tas ir tās dienas valdnieks

Citadelē Hipotēkas Black Friday!
Moš kāds uz fikso grib mājokli :relieved:?

Ar Altum projektu, pirmā iemaksa līdz pat 5%!
Piemēram - dzīvoklītim pa 50 000 pirmā iemaksa tikai 2 500 EUR un ikmēneša maksājums būtu nevis 5-6%, bet gan 4-5% (Pirmajos 18 mēnešos)!

61 posts were split to a new topic: Nekustamā īpašu pirkšana, pārdošana un īre

Dzīvoklīši:
Dārzaugļu ielā 12 - 380 eur
Martas iela 7 - 800 eur
Vairogu iela 48 - 500 eur

PM for more info :)

2 Likes

9 posts were split to a new topic: Kredīti, uzkrājumi un finanšu padomi

https://starlex.lv/lv/estate/22504-apartment-vairoga-iela-48/

Dzīvoklīts Vairoga ielā :)

1 Like

This topic was automatically closed 7 days after the last reply. New replies are no longer allowed.