JoJo’s Bizarre Adventure Fandom

Live action movie cast fočenes uzņemšanas laukumā Spānijā.
Un Okuyasu izskatās pēc kucēna :joy:
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/19148966_1382907808441583_400967019737267469_n.jpg?oh=08671d5491ab42e7c00bc821d44cd18c&oe=59D372B9

1 Like

I should stop, but I can’t… :joy:



2 Likes

The Jojo weeb is strong with this one

3 Likes

Kas? Es? Pfft, kādas muļķības :sweat_smile:

1 Like

me

3 Likes

3 Likes

(piespieziet prieks full sized attela)

1 Like

Jaunākā intervija ar Jojo autoru Hirohiko Araki.
Vienmēr interesanti palasīt Araki intervijas viņa īpatnējās domāšanas dēl (tas jau pēc pašas Jojo mangas spriežams… :sweat_smile:).

1 Like

Vai man vienīgajai patīk OVAs vairāk nekā part 3 jaunā? Pat neskatoties uz to, ka ova tikai nedaudz balstās uz mangas notikumiem… man liekas, ka tā ir daudz izbaudāmāka? no? :smiley:

Godīgi sakot, neesmu OVAs no sākuma līdz galam noskatījusies :sweat_smile:. Kad sapratu, ka uz mangas nebalstās, atmetu domu skatīties. Vien pāris cheesy angļu dub klipus esmu redzējusi. Šis ir mans mīļākais :joy:

es nesaprotu, kas vainas tam video :'D

varbūt man jāuztaisa review par ovu… idk, jo man patīk ka ovā viņi visu ir saīsinājuši un padarījuši stāstu daudz dinamiskāku. Jaunajā man nedaudz apnīk neskaitāmās cīņas, kur ne visi ļaunie ir izkopti kā interesanti tēli… :s

1 Like

Vienkārši tie teksti ir so cheesy un mazliet izklausās kā no kāda romantiska fanfiction :joy:

Droši!
Man gan patīk, kā katrs ļaundaris tiek pa vienam novākts, atklājot viņa vājo punktu. Katra cīņa ir neparedzama (vismaz veids, kā crusaders var uzveikt nākošo standu). Varbūt tas viss ievelkās, bet es pati esmu visai divplākšņains cilvēks un pret ko tādu neiebilstu :joy:
Domāju, ka autors vairāk ir pievērsies unikālu spēju izdomāšanai katram ļaunajam tēlam, tāpēc tik ļoti neiedziļinās viņu personībās. Lai gan, patiesībā, neatceros nevienu tēlu, kurš būtu mani atstājis bez jebkādām emocijām. Vienīgie 'meh" varbūt būtu vecītis, kuram bija tas Gray Tower mušas stands un Yellow Temperance saimnieks :sweat_smile:

1 Like

i guess. i can agree. :'D

Ar mani argumentēt par Jojo ir vienkārši

:sweat_smile: :sweat_smile:

1 Like

ja tu gribi jautājumus par jojo, es tev varu riktīgi daudz sadot, jo ir lietas, kuras vienkārši nav loģiskas vai ar pamatojumu. Piemēram, kāpēc Koichi ir ar tik spēcīgu stand, kurš uzvedas kā digimons? Viņš viņu pat var nekomandēt, viņš spēj loģiski darboties pats. ~9.ep kad bija tā apmātā meitene - tas stand pārgāja uz jaunu attīstības pakāpi, kas ir normāli, jo tas stand nesen uzradās, bet pats Koichi domāja ka tas stand ir miris un bija ļoti pārsteigts, ka viņš atdzīvojās un izauga. Tas nozīmē, ka viņam ir švaka spēja viņu kontrolēt, Kā arī pie tam tam stand ir tik multifunkcionālas spējas un var tiekt viens no visspēcīgākajiem, bet mentāli Koichi nav tik spēcīgs, lai viņam tāds būtu. Get real, viņam paliek slikti ieraugot asinis vai matus glāzē :smiley:

1 Like

1 Like

Nu aiziet, tik jautā :smile:
Lielākoties gan uz plot holes atbilde ir viena:


Araki ir tendence rakstīt spējas, kuras ir “salauztas” pat priekš Jojo visuma, vai arī pilnībā aizmirst varoņus vai viņu spējas (piemēram, kāpēc Jotaro vairāk neizmanto Star Platinum uzbrukumu “Star Finger”? Vai arī kas bija cilvēks, kurš bērnībā izglāba Josuke? Nemaz nerunājot par varoni 6. daļā, kurš paspēj nomainīt dzimumu :joy:).
Bet par Koichi standu runājot, domāju, ka viņam vienkārši paveicies ar normālu “patstāvīgo” standu. Kaut kas līdzīgs bija arī 4. daļā tas elektrības tornis, kas faktiski savu lietotāju bija sagūstījis. Arī Killer Queen tas mazais tanks bija faktiski patstāvīgs, kuram tikai Kira deva komandas. Un jā, Koichi ir īsts bailulis, bet tas nenozīmē, ka viņam nevarētu būt liels gribasspēks, kas vajadzīgs spēcīgam standam.
Nu labi, tā ir tik mana teorija. Vai pats autor to tā bija domājis, nav ne jausmas :sweat_smile:

1 Like

omg tikko izlasiju part 5un omg ugh ahhh
@dafqamidoinhr nav nekadas zinajs kad bus part 5 adaptaacija ? vai man jamimo ka “never” un jashitposto part 1-4 miimi ?

Piektā man likās visgarlaicīgākā, tbh
Pēc man zināmajiem avotiem, pagaidām ir “part 5 never” fāze. Visticamāk nākamo paziņos tikai pēc OVAs un filmas iznākšanas :disappointed_relieved:
Tu vari iet laikam pa priekšu un shitpostot part 5 memz:

1 Like