JoJo’s Bizarre Adventure Fandom

Pēc @kikimuffs un @xHorrorGirlx pieprasījuma, šī tēma beidzot ir klāt :smiley:

Prasīsiet, kas ir Jojo? Īsumā:
JoJo’s Bizarre Adventure ir mangas un anime sērijas, to autors - Hirohiko Araki. Pašlaik manga ir 8. daļas vidū, anime nesen iznāca 4. sezona. Katrā daļā ir galvenais varonis (e) ar iesauku Jojo, kuram jāstājas pretī dažādiem ienaidniekiem un ļoti dīvainiem notikumiem, ar vēl dīvaināku draugu un spēju palīdzību.

Mazliet īsumā par katru daļu :sweat_smile:

1. daļa - Phantom Blood
No angļu aristokrātiskas ģimenes nākušjajam Džonatanam Džostāram (Johnatan Joestar)savā ģimenē jāpieņem pabrālis Dio Brando. Pēc pamatīgas izkašķēšanās kādu laiku dzīvodami mierā, abi tomēr nokļūst strīdā, kurš ievelkas vairākās paaudzēs, un kurā tiek iesaistīti vampīri, saules enerģijas maģijas spējas - Hamon, vīrieši ar dīvainām cepurēm un vēlmi pilnīgi visu komentēt.
2. daļa - Battle Tendency
Džonatana mazdēls Džozefs Džostārs (Joseph Joestar) pārceļas uz dzīvi Ņujorkā. Pēc kāda laiciņa viņa uzdevums ir apturēt acteku fitnesa dievus kopā ar čali, kura īpašā tehnika ir pūst burbuļus. Lai gan situācija izskatās visai bezcerīga, Džozefa spēja izplānot, ko izplānos viņa ienaidnieks, kurš ir izplānojis, ko plāno Džozefs, un uztrenējot savu maģisko elpošanas - saules enerģijas tehniku tomēr pastāv iespēja apturēt pat Perfekto būtni.
3. daļa - Stardust Crusaders
Džozefs, jau būdams sava mūža otrajā pusē apciemo savu mazdēlu Džotaro (Jotaro) Kujo, kurš nevēlas iziet no cietuma kameras, jo uzskata, ka viņu ir apsēdis spoks. Opis paskaidro, ka tas nav spoks, bet gan īpašas spējas - Stand, kuras pēkšņi ir aktuālas, jo autoram apnika Hamons - un nu Džotaro uzdevums ir doties uz Ēģipti kopā ar jampampiņu baru ar līdzīgām spējām, lai apturētu vampīru Dio, lai glābtu savu māti.
4. daļa - Diamond is Unbreakable
Džozefa ārpuslaulības bērns Džosuke Higašikata (Josuke Higashikata) dzīvo šķietami vienkāršā Japānas pilsētiņā Morioh. Bet ar laiku arvien vairāk cilvēku šķietami izgaist no miestiņa. Izrādās, ka pie tā vainojami Stand lietotāji. Nu Džosukem, izmantojot draudzības spēku (un Standus) ir jāaptur šie ļaundari un jākaunina sērijveida slepkava, kuram ir tieksme uz meiteņu rokām.
5. daļa - Vento Aureo (jeb Golden Wind)
Dio dēls no Itālijas Džiorno Džiovanna (Giorno Giovana) izlemj, ka grib kļūt par gangsteri. Un ne tikai par vienkāršu gangsteri, bet gan “GangStar”, uzskatot, ka visu itāļu mafijas padarīšanu vajadzētu pārmainīt pēc viņa iedomām. Iekļūstot kādā mazākā gangsteru grupiņā ar pilnīgi nekādu stila izjūtu, viņa mērķis ir iznīcināt mafijas bosu un viņa padotos, kuriem visiem vārdi ir doti pēc itāļu ēdieniem.
6. daļa - Stone Ocean
Džolīna Kudžo ( jolene Kujo), Džotaro meita, nepatiesi tiek apsūdzēta un iesēdināta rūpīgi apsargātā ASV cietumā. Bet pat šī vieta nav pasargāta no ļaunprātīgiem Stand lietotājiem. Tādēļ Džolīnai un jauniepazītajiem cietumnieku draugiem jācīnās ar visiem līdzekļiem, lai izdzīvotu ( vai varavīksnes dēļ nepārvērstos par gliemežiem) un apturētu mācītāju, kurš mīlestības pret Dio dēļ ir gatavs iznīcināt visu pašlaik pastāvošo pasauli. (Jā, pie visa vienmēr vainīgs ir Dio).
7. daļa - Steel Ball Run
Šī daļa ir paralēla iepriekšējiem stāstiem.
Invalīds Džonijs Džostārs (Johnny Joestar) pēdējā mirklī piesakās zirgu skriešanās sacensībām caur Ameriku - Steel Ball Run. Sacensību laikā, kopā ar jauniegūto draugu ar īpašām metāla bumbu tehnikām, Džonijs atskārš, ka viņam nāksies nogalināt ASV prezidentu, lai pirms viņa savāktu Jēzus ķermeņa daļas. Ā, un Dio paralēlās pasaules versija - Diego Brando ir dinazaurs.
8. daļa - Jojolion
Kāds vīrietis, vēlāk nosaukts par Džosuki Higašikatu, pēkņi izlien no zemes virsas kails bez atmiņas par to, kas viņš ir un kur viņš atrodas. Tagad šim dīvainajam puisim ar četriem, ekhem, riekstiem (tā ir svarīga stāsta satāvdaļa) jāuzzina, kas viņš ir patiesībā, pie viena atšķetinot Higašikatu ģimenes noslēpumus.

Šī tēma ir fandom, paredzēta bildēm, video, ziņām un mazām diskusijām!

4 Likes

Arī Jojo minisērijām Thus Spoke Kishibe Rohan būs animēta versija, precīzāk sakot, OVA. Nevaru sagaidīt, jo pēc character sheet spriežot, anaimācija būs ļoti detalizēta :hushed:

Bišk sīkāk šeit

1 Like

yass! muhahaha! šis būs mans mīļākais topics! gaidiet manus spamus >:3
:smile:

1 Like

par 4.daļu būs arī live action movie.

1 Like

Neesmu skatījies, neesmu lasījis, nesaista.
Bet ir viens Youtubers, kuru skatījos, manga pick up dēļ, bet jau vairāk kā pusgadu viņš viedo tikai dažādus video par JoJo.
Varbūt jums interesēs.
https://www.youtube.com/user/xFORTSs/videos

2 Likes

Esmu paskatījusies šī kanāla videoklipus. Diezgan interesanti ^^

Sveiki, man neliels jautājums. Ja šī tēma ir fandoms, tad kāpēc nevar izteikt savu viedokli par kādu no daļām, ja tā ir viena no lietā, kas actual fandomos ir encouraged un ir ļoti normāli tā darīt? Citādi jau kļūst par bilžu lentu pa lielam.

Vari, bet neiegrimsti detaljaas. Kaa arii nenoveersies no teemas.

Sveiks! Pa lielam es šo tēmu veidoju ar domu, ka tajā tiks liktas bildes par tēmu Jojo, lai nepiesārņotu Lielo attēlu lentu. Uzskatu, ka diskusijām par to kas tev patika/nepatika vairāk ir vieta atsevišķā apskatā, lai tas nenogrimtu bilžu un video jūklī. (Lai gan pašlaik bilžu šeit nav. Laikam visi lielie publicētāji svin Lieldienas :sweat_smile:).
Bet šī sistēma vairāk ir modu, nekā manās rokās. T.i., ko liks, to atļaušu darīt :sweat_smile:

1 Like

diez tas bildes kas ir saliktas lielaja attelu lente nevar parlikt seit???

1 Like

@Jua, dodu tev uzdevumu, kad briivs briidis un nav ko dariit.

Evvvvv… ko ta man tāds gods? :smiley:

true :sweat_smile:

2 Likes

Ja jau vari editot aprakstu, tad vari arii bildiites paarvietot.

1 Like

:neutral_face:

2 Likes

cosplay jautajumu dala runajam par Dio Brando cosplay un kad mekleju refernce bildes atradu sos fanartus so nice :slight_smile:


2 Likes

Dažas bildes no manas Dio kolekcijas :laughing:

3 Likes