JoJo’s Bizarre Adventure Fandom

Daily jojokes: Speedwagon edition

2 Likes
2 Likes

Kā es gribētu šitam subtitrus. Bet tāpat jau var pārsmieties :joy:

3 Likes

50% laika manās smadzenēs tiek spēlēts šis :sweat_smile:

2 Likes

2 Likes

Dīvaini, ka Jojo var kaut kādā veidā piesaistīt visiem interneta fenomeniem, arī vaporwave :smiley:
Tikko google ieliku “vaporwave jojo”. Tik sasodīti daudz rezultātu.
Šis gan man patīk vislabāk :joy:

1 Like






1 Like

Daily Jojokes: Jojo’s bizzare fans :sweat_smile:

1 Like
1 Like

Dažreiz Araki orģinālie zīmējumi saņem par maz mīestības :heart:

3 Likes

Daži no 4. daļas anime director (neatceros viņa vārdu :sweat_smile:) darbiem :heart:

Joseph un Bruno dzimšanas dienā:

Pocky dienā:

Jojo 4. sezonas beigās:

Ceramā nākotne? :sweat_smile: :

1 Like

Man liekas, ka cilvēki būtu gatavi finansēt, lai šo realizētu, ja taisītu kickstarter projektu.
http://www.crunchyroll.com/anime-news/2013/02/26/jojos-bizarre-tokimeki-girls-side-casts-adventure-as-a-ladys-dating-sim

1 Like

Domāju, ka jā, savāktos cilvēki arī kam tādam :smiley:. Tikai tad viņi varētu visus Jojo kā dating characters taisīt.
Es, ja tāda spēle tiešām iznāktu:

1 Like

I’m not a huge fan šīm spēlēm, bet iespējams es to pamēģinātu tāpatās :'D
I think it is a great idea… vienīgi man liekas, ka tas nav tik super vienkārši dēļ autortiesībām (?)
īsti nezinu kā tas strādātu :'D

It kā sevi par lielu fani nesaucu, bet ik pa laikam sanāk ko tādu uzspēlēt :sweat_smile:
Parasti ar no Japānas nākušiem darbiem ar autortiesībām nav tik grūti, vismaz plakātus un citu merch ar varoņiem no anime pārdod arī bez autoru atļaujas un par to nenoraujas :sweat_smile:
Drīzāk man grūti iedomāties, kā viņi visus Jojo varoņus apvienos vienā timeline :sweat_smile:

That’s me :joy:

1 Like

Kas to būtu domājis, šodien Jojo autora Hirohiko Araki dzimšanas diena :tada:
https://scontent-arn2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18835734_466508330377440_3421934727219069147_n.jpg?oh=d8362098975e122f6308fcb1bac54c24&oe=599DFAAB

2 Likes

Live action 3. treileris. Par pārsteigumu, CG standi izskatās pieņemami :sweat_smile:

2 Likes

kā kurā momentā. kopumā man liekas, ka kinnnnnda ir pieņemami…
0:59 un 1:04 looks a bit weird