Jauno smaidiņu ideja

Mūsdienu neatkarīgie mākslinieki ir daudz jūtīgāki pret šādām lietām un mēdz izķengāt vainīgo pa visu netu .Tā kā es piemēram nevēlētos tādas jezgas es uzzīmēju to ko vēlos pati :slight_smile:
Nu lai kā neskanētu jocīgi,ja tiešām vajag ko uzzīmēt esmu to ar mieru darīt protams ja esat gatavi samitrināties ar manu zīmēšanas stilu protams ja atrodas vēl kāds gribētājs varam vai nu sastrādāties vai arī sarīkot atlasi XD

[quote=“ligalv96, post:41, topic:473”]
ja esat gatavi samitrināties ar manu zīmēšanas stilu
[/quote]Gluži jebkādus zīmējumus mēs nevaram likt iekšā. :frowning: Tā pat šobrīd vizuāla sastāvdaļa ir ļoti primitīva. Kur nu vēl zemāk…

[quote=“ligalv96, post:41, topic:473”]
Tā kā es piemēram nevēlētos tādas jezgas es uzzīmēju to ko vēlos pati :smile:
[/quote]Neesmu vēl nobriedis ieguldīties zīmēšanas apguvē līdz vajadzīgajam līmenim. Ja būtu, es izveidotu foruma talismanu, kurš visdrīzāk būtu tas pats rūķis, tikai ar plašāku attēlu klāstu. :smiley:

Beidz čakarēt mūsu prātus :smiley:
Autortiesības sen nav modē! :smiley:

Es varētu minī šo dabūt? >__>

Pagaidām, kā bilde. @Menestrels tūlīt burvības uztaisīs un nosaukumu izddomās. :D

1 Like

Yey! Yey! Yeey! :3:

shrugs Nu tad darat kā gribat

Vari droši zīmēt, mēs neesam pret.

bet zīmēt tieši ko ???

Visu ko tu vēlies lai pārtaptu smaidiņā :D :unicorn:

skaidrs :slight_smile:

Vari kaut zīmēt foruma logo komplektu, ja vēlies veikt lielas izmaiņas.

Tiesa tas nav viegls uzdevums. :D

1 Like

Pag zīmēt tā kā logo forumam jeb emociju???

Vienalga, tava brīva izvēle.
Vienkāršāka ir emocija.

skaidrs

Pēc būtības, ja proti zīmēt, tad http://animeforums.lv/c/rad-sad tevi gaida! Smaidiņi, logotibi, talismani. Šīm forumam ir vajadzīgs viss :smiley:

jā runājot par to esmu izlēmusi radīt logo priekš foruma pa cik drīz būs helovīns…Ideja jau gatava un tiek veiota pamazām :smile:

Helovīnu, to amerikāņu pasākumu? :frowning:

hmm nu ja gribi varam saukt to par Visu svēto diena bet nu jā
a kas ???

Tev nepatīk helovīns? :ghost: