Jauno smaidiņu ideja

nu it kā nē zīmēju arī tradicionāli kad uznāk vēlme :smile:
piemērs:

viens no pēdējiem šada veida darbiem

2 Likes

Smuki :slight_smile:
Mani vārds ‘‘tradicionāli’’ sasmīdināja :smiley:

Paldies…
Kāpēc???

Tāpēc ka, kad tu tā uzrakstīji man uzreiz radās doma ka zīmēt uz papīra ir kaut kas vecs :smiley: Es nezinu kā to paskaidrot :smiley:

ah es sapratu :smiley:
nu to es aizņēmos no mūsdienu terminiem bet ja tā padomā tad tiešām lol

Galīgi no tēmas novirzījāmies. :smiley: Jāsamet kāda bilde kopā.

Foruma klasika(pēdējā laikā piemirsta):
:plots:

Un es tagad jūtos veca… jo es nemāku zīmēt uz datora :smiley:

Plots tas ir tāpat kā spoilers? :open_mouth: Paga… oi… laikam nē… :neutral_face:

tas nav tik traki
http://orig02.deviantart.net/a866/f/2013/342/f/8/freedom_ver_2_by_haruhi116-d6x6agz.png
šis bija mans pirmais lielais darbs paintā un arī tikai tas radās pēc liela sūra grūta darba :smiley:viss ko vajag ir daudz treniņa kā parasti :smiley:

Plots ir stāsts :smiley:

Ak… paldies :smiley:

Priekš pirmā darba tas ir ļoti skaisti :smile:
Man gan īpaši nesanāk :smiley:

Ieej kosplaji sadaļā, pirms runā par autortiesībām šajā forumā :smiley:

Ká jau vienmér, forumiesi :smiley: Izveidoju temu par smaidiniem un jus sakat dalities ar saviem meme :smiley:

Pff, pašai idejai nav ne vainas. :plots:
Mums vēl vajag čaļa un mošķu meitenes bildi, lai atbilstu jaunākajiem trendiem. Būsim unisex un zoofilu draudzīgi. :smiley:

Tādā gadījumā gandrīz puse no mangas sadaļas ir uz tavas sirdsapziņas. :stuck_out_tongue_winking_eye:
Oriģinālu zīmējumu varētu censties sarūpēt priekš jauna foruma logo komplekta vai vizuālās noveles projektā. Pašā forumā pietiks ar photoshop mahinācijām.

@Menestrels un @m1raz lai arī tie nav mūsu darbi viņiem ir iedotas ķipa atļaujas izplatīt un izmantot for Entertainments ,bet tās emociju bildes ir citu mākslinieku darbi un kā jūs varat zināt vai šie mākslinieki vēlas ,lai viņu bildes izmanto mūsu foruma …Priekš tā ir jāprasa autļaujas plus būs viņi jākredito
Ko starp citu mēs daram, menestrel :stuck_out_tongue_closed_eyes:

arī šim nav vaina
Muro paints vai ne???
daudz treniņu un būs vēl labāk :+1:

ka jums tads smaidinš tas gan nav isti smaidinš , bet taka bildite kur rijas rindas uzrakstiti " HUEHUE"
vai ari uguns dzešamais aparats un nozime lai cilveks nomierinas :d
man jau patik :nikita: smaidinš un nekas nav vaidzigs :D
ja tik mirazh uztais ar visam iespejamam sejam smaidinjus :D

1 Like

Tev te veidojas dubults standarts. Lielo studiju īpašumus droši, bet nedod dievs mēs kaut ko nokopēsim no neatkarīgā mākslinieka. “Ķipa atļaujas” nederēs, vajadzīgs rakstisks apliecinājums no autortiesību turētāja.

Man nav nekādu pretenziju pret foruma pamata attīrīšanu no sveša materiāla. Ja kāds grib izveidot labus zīmējumus un piešķirt izmantošanas tiesības animeforums.lv, droši, mēs pieņemsim tos ar atplestām rokām.