Jauno smaidiņu ideja

Viņam konfektes nedeva, kad gāja helovīnos. :smiley:
Lai gan man ķengaragā arī nedeva. Nevienam nepatika, ka bērni staigā un prasa kaut ko. :confused:

1 Like

Ak… nabadziņš :smiley: Man gan deva :smiley:

Es neesmu šo amīšu svētku piekritējs īsti.

Nu jā mūsdienās vēl joprojām ir cilvēki,kas uzskata ,ka šie īsti nav svētki ,kurus vajadzētu svinēt latviešiem jo lūk tie ir ienākuši no Amerikas un ķengājot mirušos tādā veidā un bla bla bla bet manuprāt tas ir katra paša vēlmēs to darīt vai ne

1 Like

Visu svēto dienas priekšvakars, nevis pati Visu svēto diena. :smiley: Visu svēto diena ir Katoļu svētki 1. novembrī.

[quote=“Jua, post:60, topic:473”]
Tev nepatīk helovīns? :ghost:
[/quote]Jup. :slight_smile: Nepiedalos un neatbalstu.

[quote=“ligalv96, post:64, topic:473”]
ka šie īsti nav svētki
[/quote]Ko tad tu svini tajā Helovīnā? Tas ir vien ar mārketinga palīdzību uzpūsts pasākums.

[quote=“DiviViens, post:61, topic:473”]
Nevienam nepatika, ka bērni staigā un prasa kaut ko.
[/quote]Man kādus dažus gadus atpakaļ parādījās pirmie un sāka biedēt pa naktīm. :smiley:

okey jap es sajaucu nevarēju īsti atcerēties latvisko nosaukumu
Teiksi tā man patīk pārģērbties par kādu mošķi un vispārīgi dekorēšana bet nu tas ir tāpat kā tu svini vārda dienas …priekš kam tad tu tās… svini tikai tāpēc ,ka cilvēkam ir tāds vārds…tad nu gan
Jā protams žēl ,ka sīkie tik izārdās tajās reizēs un žēl to cilvēku ,kas cieš bet tāpēc nevajag ienīst helovīnus
btw tad man vajag taisīt logo tam jeb nē???

Uz ziemassvētkiem tiešām vajadzētu sataisīt ziemīgu logo :santa: lai arī forumā būtu ziemassvētku sajūta :angel: jo cik es sapratu helovīnus te neatbalsta :ghost:

Manuprāt uz helovīniem jau ar var uztaisīt, ko gan tas Mesnestrels mums te izdarīs ja uz brīdi kaut kas jauns būs? :smiley:

Ha! Es?

Tu gan par mani slikti domā.

Taisi, taisi, uzlikšu to forumā tev par prieku. Kas es te tāds, lai neatbalstītu mūsējos māksliniekus.

Še random emotes :stuck_out_tongue: :smiley:

http://pixelbreeze.net/emotes/4neko.gif

1 Like

http://pixelbreeze.net/emotes/bouncy.gif

1 Like

Jā, to gan vajadzētu. Pie tam, to varēs stipri ilgāk izmantot.

Nav slikti gifi, tikai man grūti iedomāties tiem pielietojumu forumā.

1 Like

Kas tā par anime bija? O.o

Es atradīšu. :smiley: Caramelldance un fukuretta vienmēr laipni viesu šajā vietnē :smiley:

Uzmini nu!

2 Likes

Shiro. :3

@Mafii :mafii:

1 Like

yey XD
thanks