Jauno badge kolekcija 2016 gadam vasarai

Prieks paziņot, ka ir izveidoti jaunie Badge!!!

Badge #1 tiks izsniegts AnimeForums.lv biedriem, kas apliecinās savu piederību forumam un piedalīsies “Gājienā uz UniCon 2016”! Tie kas nepiedalīsies gājienā, badge varēs saņemt, nejauši uzdūroties cilvēkam ar karogu! Badge tika izveidots daudzumā 50 gabali!

Badge #2 tiks izsniegts lietotājiem, kas izveidojuši 100 topic AnimeForums.lv forumā!

Badge tiek iegūts:

  • Ja lietotājs ir reģistrēts vismaz 1 gadu.
  • Ja lietotājs ir sasniedzis 3 trust līmeni
  • Ja ir izveidoti 100 topic

Iemesls, kāpēc Badge var nebūt izsniegts:

  • Nopietni pārkāpumu forumā, kā spams, flood, lietotāju aizvainošana, uzbrukumi forumam
  • Ir izveidots vairāk par 20 topic pēdēja mēneša laikā.
  • Visi topic ir vienveidīgi un nepopulāri lietotāju starpā. (maz post, reply un komentāru, maz sirsniņas)
  • Administrātori ir pamanījuši aizdomīgu aktivitāti ar nolūku savākt vairāk topic un saņemt pēc iespējas ātrāk badge.

Badge dizains ir vienāds visiem, toties var mainīties atkarībā no izlaišanas gada. Katram lietotājam badge tiek veeidots individuāli!

2 Likes

Holy crap, 100 topics?
Cik vispār topics ir šajā forumā?

2 Likes

Visai sasniedzams ilglaicīgs mērķis. ;)
(moderatori un administratori, dabūt nevarēs, jo mūms jau tā ir daudz dienesta topic)

874

Es pat nevaru izdomāt 100 dažādus topics tā, lai tas nebūtu kā spams.

3 Likes

Spamu, viennozimīgi, likvidēsim un spamotaji tiks ielikti melnajā sarakstā uz badge iegūšanu. Šīs nav viena mēneša mērķis. Kā variants ir veidot anime/spēles/filmas apskatus, tulkot anime/manga un veidot IRL aktivitātes. (tas ir ātrakais veids, ka iegūt 100 topic) :wink: Vēl viegli ir cosplayeriem. Viņi uz katru savu jauno projektu var veidot jaunu tēmu. (viens mīnuss. Cospleyot dēļ badge ir visai neizdevīga padarīšana.) :smiley:

> vismaz 1 gadu
> 100 tēmas
Nu neko, iztikšu bez badge :grin:

3 Likes

Viņš šogad tikai tiek anonsēts. Varēs viņu dabūt arī pēc 10 gadiem. Tikai 2026 gada izdevums noteikt atšķirsies no 2016. :D

1 Like

Meh, pietureeshos pie apskatiem. :smiley: Vieniigi apskatus taisu tikai par seerijaam, kuraam iedodu vismaz 8. xD

1 Like

pat man ir 1/10 tēmu no tām 100 izveidotu, woohoo - we can do it! :smiley:

Manuprat 100 sakarigas un apmekletas temas uz vienu personu ir nereali, ja visa foruma ir tikai vairak ka 800 temas, raditas vairak ka gada laika. :smiley:

1 Like

m1raz un Menestrels gada un x dienu laikā jau ir pāri 100 tēmām, un es ticu, ka taisot anime review vai vnk anime uzskaitījumu tēmas ir legit, jo cammon, par to taču ir šis forums :smiley: un zinot, kur basic aiziet komentāri, man šķiet, šeit nebija domāts nekas daudz par komentāriem, drīzāk tāds izteiciens, lai radītu sajūtu, ka šis ir baigi nopietni :smiley:

teiksim tā, mēs legit Jūms palīdzēsim tēmu veidošanā, aiztaisot topic “ko mēs šobrīd skatāmies” :smiley:

2 Likes

lūdzu nē, es vēl neesmu noskatījusies Erased, bet jau gribu pasūdzēties par to :smiley:

1 Like

Priekš tā varēs izveidot jaunu topic un izteikt visas savas sāpes… -.-"

Doma bija tada ka liela laika posma ir salidzinosi maz temas, busim godigi… Menesi sasniegt simts… Tas ir visai ambiciozi… Un tu ari atradi piemerus :smiley:

um,
"Badge tiek iegūts:

  • Ja lietotājs ir reģistrēts vismaz 1 gadu.
    […]
  • Ja ir izveidoti 100 topic"
    Tur nav nekā ambizioza, pat ja mēneša laikā sasniegsi 100…
    (k.gan pie iemesliem, kad neizdoas ir rakstīts “* Ir izveidots vairāk par 20 topic pēdēja mēneša laikā.” iznāk ir ierboežojums cik tēmas mēnesī var izveidot, vai tas tikai tāds aizrādījums?)
    …tikai, ja profils ir gadu vecs, dabūsi badge, ja ej uz tiem 100 topic.

Tur ir rakstits ja ir izveidoti nevis ja tiecies…

Tas 20 ierobežojums ir domāts, lai neradītu kādam vēlmi bezjēgas spama tēmas uzcept un viss.

Nirutu, man vēl ar vien šķiet, ka gads ir gana daudz laika, lai uztaisītu 100 tēmas, cik pati Tu ilgi esi šai forumā? Es esmu tikai no februāra un uzskatu, ka man ir vēl gana daudz laika taisīt tēmas, lai aptuveni pēc gada varētu būt 100 tēmas :smiley: un pat, ja ir vecāks profils, šis badge motivē jebkuru veidot tēmas, ar norādīju, lai tās nav beztēmas/spam tēmas.

Tev vnk nedalec :smiley:

1 Like