Jauno badge kolekcija 2016 gadam vasarai

ierobežojuma nav.

Tēmas kuras var vairoties kā sēnes:

  1. anime apraksti
  2. manga apraksti
  3. spēļu apraksti
  • kamēr darbam jau nav uztaisīta tēma šai forumā.

retāk veidojas tēmas:
4) pasākumu tēmas
5) pētījumu, informācijas tēmas, kas ir saistītas ar anime/japānas kultūru
6) fandomi - jo es gribu to izcelt atsevišķi :smiley:
7) foruma izklaides - spēles - arī šāda sadaļa ir forumā, kā nekā pie tās piedien "uzmini anime"
un gan jau vēl kas, bet šie man no galvas nāk prātā… Es neuzskatu, ka var aptrūkties iespējas izveidot tēmas, kas ir pa “ķeksi”

1 Like

Meh… Runa bija par daudzumu un kvalitati… Temas jau taisit var, vai kadam vinas bus vajadzigas iznemot keksisa ievilksanai ir cits jautajums.

1 Like

vai ne, informācijai latviešu valodā nav vairs jēga mūsdienās, vsp jābrīnās, ka šis forums vēl velk savu garu. Nemaz animes apraksts nevar ieinteresēt noskatīties vai atklāt, ka ir vēl citi, kas ir redzējuši šo darbu.

Nu, manuprat, ir forsi apspriest animes, bet tam ir jega ja anime ir skatisanas verta, ja es uzcepju rakstus par animem, kuras izroku no vistumsakajiem kaktiem lai vnk palielinatu topic skaitu… Ta manuprat ir launpratiga piedrazosana nevis pozitivas aktivitates :smiley: tas ir vnk mans viedoklis. Un seit cik esmu noverojusi neviens isti nemegina ieintereset, drizak viedoklu apmaina, ap un par konkreto animi… :slight_smile:

skatos, man tik viens topiks vien arī ir… Tas ir gluži kā maija beigās paskatīties uz savu sfērisko figūru, noelsties, un kā arī protams atlikt uz citu gadu.

1 Like

Tik pat labi, man to badge **** nevajag :smiley: Reāli, neprasat neiespējamo no tāda daudzuma lietotāju…

badge vērtība:

2 Likes

Pārāk daudz darba viena badge dēļ. ;D

2 Likes

Bet ar tādiem pieprasījumiem, lai viņu saņemtu, manās acīs viņa nav tā vērta, lai spamotu šo jau piespamoto forumu ar nekam nederīgiem postiem… :smiley:

Ehhhh… zanomon ar savu badge atkarību :smiley:

1 Like

Kā jau teicu. Šīs ir limited edition un tiek taisīts priekš katra lietotāja atsevišķi. Viņu dabū vienkaršie foruma iedzīvotāji. Pagaidām visa foruma aktivitāte ir iesprostota starp attēlu lenti, beztēmu un ko mēs šobrīd skatāmies. Lietotāji uz pogu “Jauna tēma” skatās, kā uz bīstamu zvēru, kuram labāk netuvoties nemanot, ka jau simtiem reižu ir izveidojuši jaunas tēmas jau eksistējošās!
Vēlaties par kaut ko parunāt vai pateikt, izveidojat jaunu tēmu, nevis nozudat beztēmā! ;)
Also 100 tēmas, kuras veidotas ar spam metodi, ar mantkarīgu nolūku pēc iespējas ātrāk izveidot tēmas novedīs drīzāk pie profila izrotāšanas ar warning un pie black list uz badge. Vienkārši turpinat darīt to ko darijāt. Skataties anime, spēlējat spēlities, čatojat par tām šeit un ziniet, ka agru vai vēlu saņemsiet vēl par to visu dāvaniņu. :P

Cerams, ka maksimāli skaidri izstāstīju šī badge ideju, lai vairāk nerastots nekāda nepamatota kritika un lai neviens nesauktu mani par ļaunu biznesmeni, kas liek Jūms neiespējamus mērķus! (neskatoties uz to, ka katrs badge tiks ņemts no mana maciņa… :D )

Karoč, kārtējais bezsakars.

1 Like

Neskaitot sasveicinashanas topiku man ir 10 ugh vel 90 bus murgs un ka zinat vai tev ir [quote=“m1raz, post:1, topic:1971”]

  • Ja lietotājs ir sasniedzis 3 trust līmeni
    [/quote]
    ?
    ja esmu sheit gadu un tads plebs :smiley:

Ja tava sirdsapziņa tīra, nozīmīti dabūsi. Kā saprotu tie nosacījumi paredzēti, lai atturētu lietotāju no ļaunprātīgas sistēmas izmantošanas.

oh :o nu skaidrs ty ka vienmer Senpai :3

Noooooo… Es nebūšu gājienā, bet būšu uz otro dienu… :frowning: #lībiešusvētki
Man arī gribas badge :frowning: :weary:

1 Like

paldies :nikita: :3

1 Like

Par misijas pabeigšanu arī liecinās šī nozīmīte: http://animeforums.lv/badges/107/100-topics